bugün

Nefes almaları.
Esmer erkekler lutfen pembe tişört giymeyin. Çilekli max gibi duruyosunuz!
Özgüven patlaması Yaşaması. Elde edemeyeceğim kız yok ayakları. Her kıza incik boncuk dağıtması. yani kısacası erkek orosbusu olması.
(bkz: cıvık müdürüm afedersin)
etek.
(bkz: iskoç erkeklerine lafım yok)
(bkz: yalnızlık)
kol,bacak kılını almak,
şişman olmak.
Tek şey çirkin olmaktır. Bunun dışında kadınlar için hiçbir şey yakışıksız değildir. Meaela buraya sakız çiğnemesi yazan bi kadını çevirip ona gördüğün erkek çirkin miydi diye sorun. Cevabı kesinlikle evet olacaktır. Erkek çirkinse yaptığı her şey batar. Bu arada çirkinim. Sakız çiğniyorum çünkü diğer öküzlermgibi ağzımın kokmasını istemem. Dövmem var çünkü kapatmam gereken yaralara sahibim. Kadınların yanında da küfür ediyorum çünkü arkadaş ortamında küfürlü, kızların yanında efendi takılma yavşaklığını yediremiyorum kendime. Saçım uzun çünkü kısa saç bana yakışmıyor. Parmak arası terlik giyiyorum çünkü diğer türlü terlik rahatsız ediyor. Dar paça giyiyorum çünkü bol paça ayaklarıma çarpıp rahatsız ediyor. Kaşlarımı alıyorum çünkü etrafta orangutan gibi dolanmanın manası yok. Bacak bacak üstüne atıyorum çünkü oldukça kibar ve şık bir duruş. insanları yargılamadan önce bir bakın neden yapıyor diye. Amına kodumun kezoları. Sonra kezban deyince kızıyorsunuz.
Yavşaklık. Hanfendi saat kaç?
Şu pantolunu katlamayın yaa. iğrenç.
Şişman kari. Yaninizda balinayla gezmeyin.
parlak gömlek, deri pantalon, sivri burunlu ayakkabı, tuhaf kesilen sakallar, dedikodu yapmak, kadına el kaldırmak, trip atmak, böbürlenmek... erkeğe yakışmaz.
Bazen kadin gibi dedikodu yapmalari.
sözlükte kız taklidi yapmak.
düşüncesizlik, bencillik.
ibnelik.
sululuk. ya da suluk. sulukta yakışmaz.
Whatsapptan utanan maymun emojisi yollamak,yapmayın etmeyin
Travesti, gay gibi konuşmak. Ses tonunu iyi ayarlamak lazım.
Tayt. Lütfen giymeyin.
evire çevire yalaya yuluya dondurma yemektir, şu eleman istisna * ;
https://www.youtube.com/watch?v=Cly2magYNw4
Lan bence arabasina cok duskunluk de yakismiyor. Tamam hepimiz seviyoruz arabayi. Wow'da mount da severiz sonucta. Ama canim arabam, yerim seni diye tribe girmeler yakismiyor bence. Icten ice yine sev de, barbie oksarmiscasina hareketler inceden ibnelik belirtiyor soyleyeyim.
Sütyen.

Bir kaç defadır görüyorum sözlükte buna benzer şeyler. Takmayın Sütyen lan. Manyak mısınız olm siz?
nokta kadar delik için virgül gibi bükülmek.
Ani hareketlere korkunca inceden bir "ayy!" demeleri. Erkek değil mikmikli oyuncak sanki.