bugün

birbirinize pipi capsi yollamayın amk!

az önce bir mağduriyet yaşadım ondan diyorum. *
Hiçbir kıza kendisinden vazgeçemeyeceğiniz hissi vermeyin. Aşkından ölseniz de vermeyin.
Herşeyi boşverin. Sadece Farkına varın. Gerisi gelir.
eğer sevgiliniz varsa sakın ama sakın onu sürekli pahalı güzel yerlere götürmeyiniz sonra basit ama güzel şeyleri beğenmeip size trip atmaya çalışır. herşeye çabuk aşılıyorlar. onu en fazla ayda 1 defa şımartın.

not: az önce başıma geldi ve yeni fark ettim.
aç karna otuz bir çekmeyin.
kısa yoldan zengin olma hayalleri kurmayın.
size her gülümseyen kıza balıklama atlamayın hayal kırıklığı yaşarsınız.
Eski sevgilinize geri dönmeyin.
yavşak olcan olum!

bir de tavsiye diyor ya..

yavşak ol yavşak.
susun. şaka veya ironi yapmıyorum, susun. insanlar size daha da değer veriyor. daha da bağımlınız oluyorlar.
intihar edin bize fazla kız kalsın.
1. kaslıyanız ikide birde bunu göstermek için dar giyinmeyin. ya da sürekli "öö bönöm köslöröm vöööğğğr" imalı konuşmalar yapmayın. güzel durduğunu kabul ediyorum ama her dakika her dakika anlattıktan/göze soktuktan sonrada bir anlamı kalmıyor. bırakın bisepsleriniz, tişörtün altından gözüken meme uçlarınız konu... ha ne diyordum, mont giyseniz bile belli olur atletik olduğunuz.
2. zayıfsanız bol giyinmeyin.
3. şişmansanız ve gerçekten güzel bir fiziki yapıya (uzun boğaz ve bacaklar, dik omuzlar vb.) sahip değilseniz öyle hipsterlikmiş, lumperseksüellik falan özenmeyin. temiz ve bağımlı olun yeter.
4. göğüs kıllarınız çok fazlaysa lazer epilasyona gidin. unutmayın ki, lazer epilasyon aynı zamanda tıbbi bir tedavidir. 12/15 kez 1 ay yaptıracağınız seanslar sonucu kıllar kendiliğinden %65/%85 arası azalır ve çok zor çıkarlar. ayrıca bu aşamadan sonra her yıl bir defa yaptırmanız yeterli olacaktır. ayrıca kendinizi göğüs olarak sınırlamayın. 2 seanslık bacak epilasyonun yaptırmak fena fikir değildir. Kıllar en kötü ihtimal %20 azalır. daha hoş bir görüntü ortaya çıkabilir.
5. kaş almayı abartmayın. sadece ortasını ve uçlarındaki 3/5 tüyü alın. aşırı yapay kaşlar kalın olsalar dahi, maskülen/androjen görüntüden ziyade feminen görünür. ayrıca çok iğreti durur.
6. giyim olarak tamamen maskülen olmayın. ara ara pembe tişört gitmek veya beyaz altın tonu saat takmak sizi eşcinsel gibi değil, seksapel gösterir.
*Hesap yapmayı bilmeyen adamla 101 masasına oturmayın.

* ''enayinin hası, önce çeker ası'' sözündeki enayi ile batakta orti olmayın.

* okey oynuyorsanız bankolu oynayın. Diğeri zevksiz.
Kısa boylu kızları üzmeyin. çünkü onların burama kadar geldi ya deme süreleri daha kısa hemen üzülülerler.
erkek olun.
okeye 4. olun yancı olmayın.
başkasının yanında değişmeyin amk. huhuuuoooov.böyle tavsiyeyi nah bulursunuz.
Bi kız görünce eski kaşar gibi kıvranıp kibar olmaya Çalışmayın, adam gibi davranın kasmayın be oğlum.
Delikanlı olun.
daima kendiniz olun. doğal davranın.
yakışıklı olmayın tipini siktiklerim. bize kalmıyor sonra.
'ay sonu öderiz yeeaaaa' deyip kız arkadaşınızı lüks mekanlara götürüp kredi kartınızın limitini sikmeyin.
hemcins' e verilen tavsiyelerdir. dikkate alınması rica mukabilindedir.
Kızları üzdünüz beyler, ayrıntıya girmeyelim.
4s kuralina uyalim, unutmayalim.
erkek olduğunuzu hatırlayın geri kalanları unutsanız da olur.