bugün

kadınları kendilerinden daha erkek gibi davranmak zorunda bırakmalarını saymazsak nefes alan bir tür işte.
(bkz: manner)
vurdurması gereken canlılardır.
tramessi de olabilirler.
Kadınları sikmek, içlerine boşalmak ve köle yapmak için kullanan bir insan cinsi topluluğu.
Canınız cehenneme! hepinizden iğreniyorum.
Ay şu erkeklerin gereksiz stratejilerinden, dalaverelerinden o kadar yoruldum ki.. etraf da bunlardan geçilmiyor. Altı üstü flört ediyoruz ulan sanki satranç oynuyoruz, pozlara gel..

Bi de kadınlar strateji yapıyor derler.

Bir gün can ciğer kuzu sarması, ertesi gün kayıplarda olmalar. Mesaja görüldü çekip saatlerce cevap yazmayıp cevap yazınca nezaketen de olsa bir gerekçe yazmaya tenezzül etmemeler ama içtenlikten kırılmalar.

Lan altı üstü sohbet ediyoruz sanki gel evlenelim dedik bu tripler ne?

Yemin ediyorum “ilişki mi, o da nee, seks forever” mottolu internet kaşarı yedekçi erkekler yüzünden liseyi bitirip ardından askere giden gelir gelmez işe girip kısmet arayan bir adet temiz toy delikanlı bulup ona ömrümü adiycam yeter yaw..
Erkekler ölmeli yoksa değerimiz bilinmiyor.
Kaburga kemiklerinden mucizeler yaratan varlıklar.
aptallar.
çok pis kokuyor ya bunların bazıları.

Oğlum yıkanmıyor musunuz siz hiç, su kıtlığı mı var? Deodorantın icadından haberiniz yok mu?

Ay hele bazı amcalar çok ağır kokuyor.. minibüsü bile kokutuyorlar. Önce siz eğitim alın, sonra da Babalarınıza özbakım eğitimi verin nolur ya.

Bu kokuşmuşların kucağında uyumak zorunda olan kadınlara acıyorum.
Memesi olsa güzel varlıklar aslında.
Manuel vites araba gibi düşün.
An itibariyle Show tv’de yayınlanan film. Fikret kuşkan ve Ali Poyrazoğlu başrolü paylaşıyor. Değişik ve hoş bir filmmiş. ilk kez denk geldim 2013 yapımı ilgi çekebilir. Evet.
Gereksiz kişiler.
ben hayır diyorum.
Aciz yaratıklar. En başta bu gün erkek kardeşim ve babam. Hastayım işe gidemedim. iki yetişkin erkek gayet de sağlıklılar maşallah saat bu saat olmuş gelmişler bana "kahvaltı hazırlasan da karnımızı doyursak" diyorlar. He anam ben zaten hasta hasta sizin hizmetçinizim, eliniz ayağınız tutmuyor ya.
Git hazırla nolucak buraya entry girmeyi biliyorsun ama.
kız kardeş hastayken erkek kardeş ne güne durdurduğunu sorgulamalıdır.
görsel
biricik kıymetlilerimizdir. Onlarsiz bir yaşam düşünülemez.
Olmasalar dünya çekilmez.
görsel
Daha kucuk yasta sunnet ettirilerek istismara ugruyorlarmis.
Haha sizin islam dusmanliginizi yerim. Islam dusmanlari sizi.
Erkekler ne çekiyormus be
manizm falan yok mu feminizmi bırakıyorum ben.