bugün

Yüzünüz kadar elinize ayağınıza da özen gösterin.
Uzun bakımlı ojeli tırnaklar ve onları güzelce kavrayan pürüzsüz eller candır. Yazın da yumuşacık topuklar
Bir de vajina temizleme losyonu var bir tane, o baya güzel

Ya erkeklerin bakımlı dediği kızların ellerine bakıyorum tırnaklar yenmiş. Bence asıl bakım elden ayaktan, özenden belli oluyor.
Yüzünüz kadar elinize ayağınıza da özen gösterin.
Uzun bakımlı ojeli tırnaklar ve onları güzelce kavrayan pürüzsüz eller candır. Yazın da yumuşacık topuklar
Bir de vajina temizleme losyonu var bir tane, o baya güzel

Ya erkeklerin bakımlı dediği kızların ellerine bakıyorum tırnaklar yenmiş. Bence asıl bakım elden ayaktan, özenden belli oluyor.
yakında hidroklorik asitli tavsiyelerin olacağını görüyorum bu başlıkta hepsine baksana dermotolog kesilmiş *
‘Yok ki’ yazılı karikatürü aradı gözlerim. Yok valla püh.
Yüzünü yıkamayıp, saç taramadan sadece şöyle bir düzelten ve güne koşarak yetişmeye çalışan benin bu başlıkta gezmesi kadar saçma şu hayat.
Bal seker limon bunlar ne lan hahaha sinekler gelir yapisir lan size.
görsel
iki haftada bir duş alıyoruz işte tamam çok titiz olabilirim ama bu da benim huyum naparsınız.
saçıma kolonya sürüyorum ve yetiyor.
Ne yaparsanız yapın cilt meyilliyse doğumdan sonra cilt lekeleriniz oluyo. Ben mesela bıyıklıyım artık. Bildiğin bıyık gibi leke. Önce baya bir pos bıyıktı, krem denettiler akp bıyığı oldu. Başka bi kremle ülkücü bıyığı, şimdi ayhan ışık derken bıraktım artık peşini. Bıyıklarımla barışık yaşamaya karar verdim. Kozmetiğe bir araba parası yatırmış bir kişi olarak söylüyorum. Çok da şaapmayın.
evet kızlar söyleyin bakalım bıyıklarınıza hangi bakımları uyguluyorsunuz?
(bkz: güzellik derken)
Biz de bazen pantolona patlıcan koyuyoruz ne yalan söyleyeyim. Bizim de sırrımız bu kadar olur.
görsel

napıyonuz.
görsel
Ben geldim qıslar. Anlatın bakim.
Ben uyumam 2012 yılı incicilerindenim olum ben incici uyumaz gerçi artık uludağ sözlükteyiz o zaman ulu yazar uyumaz.
Siyah noktalarım için maske,yıkama jeli ve tonik aldım. Yüzüm sivilceyle doldu.
Güzellik mi hahahahaha.
Güzel olmadığımdan sırrım da yok, beyler kalkın, sırrım yok diyorum.
Photoshop cs6.
Bildiğiniz farklı güzel vücut kremleri var mı ? Nivea dışında olsun. Bir de diş macunu olarak ne kullanıyorsunuz ? Ben colgate kullanıyorum ama dişlerimde bazen kanamalar oluyor.
bordo ojeyi sevemiyorum... doğal şeyleri seviyorum insanın tabiatına uygun olan..
Bordo oje nasıl kızlar ? Ben beğeniyorum ama kötüyse yapmam. ince ve kemikli parmaklarıma bir ara yaptım. Güzel durduydu.
yüz jimnastiği yapın. çok faydalı . en az 10 yaş genç görünürsünüz.