bugün

erkekler ağlamaz. ölür.
gizli gizli ağlar. ama eğer sessiz ağlayamayacak seviyeye gelmişse bağıra bağıra kendine kaybederek de ağlar.
Sessizce kimsenin görmeyeceği bir şekilde ağlar. Ama birkaç yılda 1 anca ağlar.
Erkekler zaten cocuk gibidir. Elinden biseyini alin aglar.
Doğrudur. Amına bile koyar hatta.
Erkekler ağlamaz önyargısı yüzünden kolay kolay ağlamaz, tutarlar kendilerini, ağlayan bir erkek ise derinden yaralar insanı, özellikle de sevdiği kadın için ağlıyorsa..
erkekler biraz farklı ağlar ancak, kızlar gibi her boka ağlamaz bu bir. ağlarsa sesiz ağlar, kızlar gibi reklam yapmaz. ayrıca bir erkek ağlıyorsa kesin çok büyük bir durum söz konusudur. bir kadın ağlıyorsa gereksiz bir durumdur. o yüzden erkeğin ağlaması çok kötüdür.
nerede ağlar? balık tutacağım da... erkeklerde mi? sorusunun cevabıdır.
Nefesini keser bir şey. dizlerinin bağı çözülür. Omzuna bir fil gelir oturur.
cegıd'ın ''erkekler ağlamaz değil, erkekler gizli ağlar.'' sözünü aklıma getiren cümle.
bazen zor olur bugulanmaz bile gozlerin bazen tutamazsin kendini ve saklanacak bir mahzen ararsin sanki kotu bir sey yapiyormus gibi. akitilan goz yasinla hafifletirsin omuzlarinda ki yuku. bilmezler ve anlamazlar seni seninde aciz olabilecegini.
Can bonoma'nın söylediği süper bir şarkı.
can bonomo'nun 2017 yılında çıkmış şarkısıdır. hiç reklam durmuyor, ama aslında axe sponsorluğunda yapılmış. her ne kadar sponsor içeren bir şarkı olsa da sık sık tekrar dinlerim.
Sebnem ferah ve nilufer erkekler aglamaz sarkisini yeni cikardiklari zaman beyaz showda soylemislerdi.

Beyazit ozturkun sarki sonunda soyledigi sozdur.
hemde hüngür hüngür. ulan be.

http://youtu.be/esmyRIU7VnE
Anıra anıra ağladığım zamanlar katıla katıla güldüğüm anlarımla yarışır.
Platonik aşkı için gecelerce ağlamış bir insan olarak, pişmanım açıkçası. Başka birini bulmak varken kendimi süründürdüm. Neden? Çünkü ben zoru seviyorum. Çünkü ben malım.

Seneler geçti. An itibariyle ne kadar yanlış işler yapmışım diyorum kendime. Değdi mi? Hayır, değmedi. Hiç kafam çalışmıyormuş o zamanlar. Ezik ben.
Kadınları anlarım da erkekler ağlayınca içimde bir şeyler burkuluyor ya.
tabu yıkmak gibi değil de, kabullenmek daha çok. duyguların cinsiyeti olmadığı gibi, gözyaşının da yoktur.
hisleri yargılamadan kabullenmek ve yaşamak gerekir. her ne kadar bir reklam filmi için seslendirilse de oldukça manidar sözleri var şarkının.

“erkekler de ağlar, sev gözyaşını.
küçükken ağlardın unuttun mu, masum uslu?
erkekler de ağlar, katlanamaz hüzüne.
indir maskeni bak yaşların yakışıyor yüzüne.”
Erkekler balıktır.

Konu kilit.
Can bonomonun en güzel şarkılarından biri.

Her şey kanun, her şey kural, her şey garip,
Bıkmadın mı dik durmaktan, göz yaşlarını silip silip?
Sırtında bir yük var, gözün dalıyor
içindeki çocuk senin yerine ağlıyor

Erkekler de ağlar, sev göz yaşını
Küçükken ağlardın, unuttun mu masum, uslu?
Erkekler de ağlar, katlanamaz hüzüne
indir maskeni bak yaşların yakışıyor yüzüne

Herkes farklı, herkes renkli, herkes soluk,
Güçlü güçsüz herkes ağlar, için için, oluk oluk
Dalmışsın uzaklara, gözlerin donuk
Bekliyor ağlamanı içindeki çocuk

Gözyaşların seni sen yapıyor,
Erkekler de ağlar kardeşim silme yaşını
görsel
Buna ağlamayan erkek, pardon erkek dedim.
(bkz: erkekler de yanar)
(bkz: Nazan öncel)
Ezel sezon finalinde ağlamıştım. Eyşan işte ne kadar kendine orospu desek bile sonunda ağlatıyor. Bu da dizinin kalitesini gösteriyor.
erkek diye gaddar, duygusuz mu olacak arkadaş, ağlar tabi. kız kardeşim vefat ettiğinde yaklaşık bir hafta ağlamıştım.