bugün

Bir kız çocuğu kendisini okutmak istediği için amcalarının babasını gözünün önünde nasıl kurşuna dizdiklerini anlattığında ağlamayacak kadar erkek(!) var mı acaba merak ediyorum.
bu savı öne sürenler diablo iii efsanesinin piyasaya çıktığı günü beklesin. o zaman ağlayıp ağlayamadıklarını göreceğiz.
duvarlarını yıktığınızda, an gelir yanınızda salya sümük ağlar.
ataerkil toplumda erkeğe biçilen rol sebebiyle ortaya çıkarılmış mecazi bir düşüncedir.
erkeklerin sorumlulukları olduğu ve çevresindeki düşmana güçlü görünmesi gerektiği için hafif yapacağı eylemdir ağlamak. yoksa erkekler de ağlar. evde ağlanan daha makbuldür, gizli olduğu için, salya sümük ağlanacaksa..

nilüfer in güzel bir şarkısıdır maşallah.
Nilüfer bu şarkısını 2006'da söylemiştir. O versiyondaki nilüfer'in içtenliği hiçbirinde yoktur. Dinlenmesi şiddetle tavsiye edilir.
ağlamamaya programlanmış kişinin kendini tanımlama biçimidir.
(bkz: yalan) duygusu olan insan ağlar. cinsiyet tanımaz bir durumdur.
erkek adam ağlamaz, üşümez, donmaz, gülmez, yorulmaz, vs vs.. verin çoşkuyu.
niye biz vampirmiyiz gardaş?
not: iğrençti, biliyorum.
Siktirin gidin lan. iyice robota baglattiniz amk. Güçlü olan insan ağlar.
Bakakalırım giden geminin ardından; Atamam kendimi denize, dünya güzel, Serde erkeklik var, ağlayamam. *
ışıklar kapalı hafif yaygın oturur vaziyette içiyordum evde. radyo açık, tıngırdıyordu. sonra bir anda kurşun gibi beynime saplandı şebo'nun sesi dalgın bakarken kör noktaya.. öylece kalakaldım.. her nota her kelime..boğazım düğüm düğüm.. bunca yıl güçlü gözüküp ayakta kalabilmek adına.. kırpmadım gözümü akmasın diye.. karanlık bile görmesin diye..

telefon çaldı.. teşekkür ederek açtım telefonu neden olduğunu anlamayan kişiye.. içimdeki deniz daha da yükseldi..
saçmalıktır. Tabi ki ağlar. Sadece kadınlar kadar duygusal olmadıkları için sürekli ağlamazlar.
nilüfer'in çok sevilen bir şarkısı olması dışında erkeklerin ağlamadığı tamamen yalandır.
bir erkeği ağlarken görmek çok acı vericidir. her damlası sanki kalbinize saplanır , her göz yaşında ayrı ayrı kan damlar yüreğinizden.
Ağlar ağlamaz ayrı bir konudur fakat kesinlikle ağlamamalıdırlar.
sevdiğin kızı karşında gözyaşları içinde çenesi titreyerek görürsen ağlarsın,kucaklar yine ağlarsın,öper daha çok ağlarsın.
güzel bir nilüfer şarkısı. gel gelelim bu lafın dayatmalığına. efendim ufakkene erkek çocukların ağlamamaları için söylenen bir laftır bu. bu lafı söylediğimiz zaman çocuk farkında olmadan kimi çıkarımlar yapar. "ağlamak kötüdür demek ki yeterince erkek değilim." dolayısıyla bu velet ağladığı zaman iki defa kötü hisseder. ilki ağlamasına sebep olan şeydir ikincisi ise ağladığı için duyduyğu suçluluktur. asıl sorun ise problemi ortaya çıkaran cümlenin sorgulanamaz bir cümle olduğunun düşünülmesidir.
başına ulu orta eklendiğinde doğru olacak önerme.
genellikle erkeklerin uydurmuş olduğu bir şeydir.erkeklerde ağlar herkesde ağlar.bence ağlamak güzeldir ve süzülürken yaşalar gözünden sakın utanma.
herkes ağlar lütfen 2 dk erkek olalım.
En büyük yalandır.
erkekler anlamaz olarak değiştirilmesi gereken cümle.
(bkz: not bi dost)
yalandır. eğer duygusuz değilse ki en duygusuz insan bile ağlar erkekte ağlar içten bir şekilde. ama bunu kimse görmesin ister güçsüzlük simgesidir ya ağlamak ondan. insan olan herkez ağlar cinsiyet ayırmaksızın.
ağlarlar da ' gözyaşları cidden içimi eritir. '
daha çok susar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar