bugün

cinsiyet evrimi sonradan mı gerçekleşti sorusunu da akla getirir.
Kadının memesinin erkeği azdırmasını işlev olarak alıyorsak cevap basittir: kadını azdırmak.

(bkz: azdırmak)
her açıdan emzirmeyi seven kişiliktir.
kas yığını haline getirip, karşı cinsin dikkatini çekme işine yarar.
kız arkadaş tarafından sevildiğinde gayet seksi bulunan bir durumdur.
bildiğimden değil de tahminen göğüsün oluşumu cinsiyetten önce oluyor. dolayısıyla uç kısmı iki cinsiyette de oluyor. daha sonra hormonların etkisiyle biri büyüyor ve geçerli şeklini alıyor, diğeri ise hormonlar "hoop" dediği için bir yere gidemiyor ve sadece uç kısmından ibaret oluyor.

he gidip kilo alırsa erkek de kadın memesinden farkı kalmaz orası ayrı. o ne öyle ya. sarkık erkek memesi mi olur?

ayrıca erkekte olan meme mi göğüs mü? yoksa ikisi de aynı şey mi?
olmadığını bir düşünsene. bence olmaya yarar yoksa.
Erkek memesi yoktur, meme ucu vardir. Bunun sebebi her gelisen fetus ilk olarak cinsiyetsizdir ve meme uclari cinsiyet karakteristikleri olusmadan once olusur.
20lik diş ve kuyruk kemiği gibi kullanmadığımız organdır.
kadın pantolon larindaki fermuar kısmı ne ise yariyor .
O bölge boş dursa hoş olur muydu?
Sinirlenince ucunu tutup döndürmek için varlar.

Ha bir de tişörtten belli olduğunda seksi duruyor, yalan yok.
cidden bizim de mememiz vardı değil mi? kızlar mesj atın meme açarım.
Kaç yıldır düşünüyorum bulamadım. Evet.
Embriyo cinsiyet belirlene kadar sanki her ikiside olacak gibi davrandığı için erkeklerde de meme oluşur.
Ama sonrasında vücut orayı inşa etmez.
Sadece var olan boş bi organ olarak kalır.
Aslan saldırmaz. Göz sanıyorlar.

Kaynak götüm bu arada yatırım tavsiyesi değildir.

Ama düşününce olabilir de.
en çok meme küçültme operasyonu yapılan ülkelerden biri türkiyedir.

Estetisyenlerin para kazanmasına yarıyor diye düşünüyorum.
Emcüklemeye.
Erkek memesi, erkeklerde bulunan bir anatomik yapıdır. Biyolojik olarak, erkek memesi anne karnındaki gelişim sürecinde oluşur ancak işlevsel olarak sınırlıdır. Erkek memesi, özellikle ergenlik döneminde, bazı hormonal değişikliklerle birlikte büyüme gösterebilir.

Erkek memesi, genellikle kadın memeleriyle karşılaştırıldığında daha küçük ve az gelişmiştir. Kadınlarda memeler, gebelik sırasında süt üretimi için kullanılan bezler içerirken, erkek memelerinde bu bezler genellikle daha az gelişmiştir veya hiç gelişmemiştir. Bu nedenle, erkek memelerinin doğal olarak süt üretme işlevi yoktur.

Ancak bazı erkeklerde, hormonal dengesizlikler veya bazı sağlık sorunları sonucunda meme dokusu anormal bir şekilde büyüyebilir. Bu duruma jinekomasti denir ve erkek memelerinin abartılı bir şekilde büyümesine neden olabilir. Jinekomasti, hormonal tedavi veya cerrahi müdahale ile düzeltilebilir.

Sonuç olarak, erkek memelerinin biyolojik işlevi, genellikle sınırlıdır ve süt üretme gibi bir fonksiyonları yoktur. Ancak bazı durumlarda meme dokusunun anormal büyümesiyle ilgili sağlık sorunları ortaya çıkabilir.

ChatGPT
Emilmeye.
Ucunu Tutup bükünce yerlerini bilmelerine yarıyor.
Yarın birgün takim değiştirirse lazim olur diye konmuş olabilir.
Memeliler sınıfına girmek için tabii ki. Güzelim kadın memeleri ile aramızda bir sınıf ayrımı mı olsaydı? Burası laik Türkiye Cumhuriyeti burada kadın erkek aynı sınıfta karma eğitim görüyoruz. Sex education.
daha bi boka yaradıklarını görmesem de ben benimkilerden memnunum.
Ucunu sıkmak suretiyle ayar vermeye yarar.