bugün

Sikik erkekleri nick altına topladığına göre iyi bir yazar. Saygılar.
(#36970505) feminizm ile lezbiyenligi birbirine karıştıran yazar.
ilk takipçim. Kendisine buradan saygılar ve sevgiler diliyorum.
resmen kırık bir nik. baştan imalat hatası.

baba baba olmazsa böyle kızları oluyor.
Feministlik adı altında trollük yapmaya çalışan bir zavallı. Uğraş uğraş feminizmi kötüleyemeyeceksiniz.
harun abi hayırlı işler.

pek kafası çalışmıyor.
Bugün bu feminist kızın doğum günüymüş.
Umarım her günün güzellik ve iyilikle geçsin doğum günün kutlu olsun.
düşük seviye troll.
Doğumgünü kutlu olsun. Benim de dündü. Etti 2 ortak özellik. ikizler burcu ve erkek düşmanı. Saygılar tanrıça.
görsel
(bkz: Sözlüğün yedi ceddine zarar veren başlık)
Hadi Doğum günü kutlu olsun.
bana aşık olan yazar.
biraderler okul hayatim boyunca bölüm gereği bir çok teori okudum içlerinde inanmadığım ve samimiyetsiz bulduğum bir tane varsa feminizmdir. teori istenilen koca bulununca kendini çökertir.

edit: koca bulamayan feminist eksiledi.
cafelerde oturup sırım gibi delikanlıları kestiği söyleniyor.

nickinin yalancisiyim.
Harun abi net. Benim kadın olma ihtimalim bile bunun kadın olma ihtimalinden daha fazla, yürümeyi düşünen varsa haberi olsun.
selamın a.

beni de keser misiniz?
Savunduğu fikirlerin arkasında durma konusunda aciz kız türüdür ya da duygularına ket vuramaz.
Çomarların yaptığı şeylerden ötürü 4 milyar insanın hepsi aynıymış gibi konuşan tip.

Kafası çalışmıyor sanırım.
Bu Harun abi ne kadar kadınsa ben x2 katı daha kadınım. Ona göre yürüyün.
(bkz: donuza alındı)
sözlükte harun abi olup kız taklidi yapmak gerzeklik, üstelik beyni olmadan yapmak gerzek oğlu gerzeklik. erkeklere hakaret ederek prim yapmaya çalışan terliksi organizma.
Tüm sözlük erkeklerine rica ediyorum yazarı...

kendisi bana sardı. Favlıyor, açık eksiliyor, nickaltı girip kaçıyor, nickli başlık açıyor... Lütfen biriniz kendinizi bu arkadaşa feda edin de bi rahatlasın, sevaptır.
http://www.uludagsozluk.com/e/36975498/

Bunu alan adama şimdiden allahtan rahmet yakınlarına da baş sağlığı dilerim...

Bunun benzeri başka bir model bende de vardı 2 sene dayanabildim. Tek celsede bitti.

(bkz: Ömür törpüsü)
Meraklanmayın dönmedi daha. Ben sadece başlığı canlandırmak istedim.