bugün

arkadaşlarım çok kıvamda olduğunu söylese de geçen gün halk otobüsünde kalabalıkta koltuğun oralarda kaybolduğum için kafama takılan sorunsal. sizce çok mu kısa acaba arkadaşlar ya.
0-6 yaş için normaldir.
çevredekiler tarafından 'süt banyosu yap kesin uzarsın' diye alay konusu olunan sorunsaldır, geçer kardeşim.
sana ne kadar lazım?
soruda erkek kelimesini kullanmak için 16 cm eksik.
adam 154 cm ye kısa demiş kemer yap beline dola.
O ne oğlum öyle kırpılmış iddaa oranı gibi.

Kenardan yürüyün, ayak altında gezinmeyin, çiğnerler.
Çok kısa sayılmaz.

Çok çok kısa.
12 yaşındaysan değil.
1.65 boyunda sarışın mavi gözlü ilik gibi bir kızla evlenme hayalin yoksa kısa sayılmaz.

ha zenginsen haremini bile kurarsan orası ayrı bir durum.
pantolon boyu olarak normal.
Zenginse sıkıntı yok.fakirse sıkıntı var.
182 cm boyumla ben kendimi kısa hissediyorum 154 cm bilemedim.
Naim Süleymanoğlu, Bulgaristan Türkü halterci. Birçok otoriteye göre tüm zamanların en iyi haltercisi olarak kabul edilir. Lakabı, yapıca ufak tefek ancak çok güçlü olması nedeniyle Cep Herkülü'dür.

Vikipedi

Doğum tarihi: 23 Ocak 1967, Ahatlı, Bulgaristan

Ölüm tarihi ve yeri: 18 Kasım 2017, Memorial Ataşehir Hastanesi, istanbul

---***---Boy: 1,47 m---***---

Çocuklar: Esin Süleymanoğlu, Sekai Mori, Nilay Süleymanoğlu, Sezin Süleymanoğlu

Ödüller: Yılın Sporcusu Dalında Milliyet Spor Ödülü, Diğer

Kardeşleri: Muharrem Süleymanoğlu, Rahim Süleymanoğlu

https://tr.m.wikipedia.or...im_S%C3%BCleymano%C4%9Flu

görsel
oh oh ilk defa benden kısa bir başlık gördüm rahatça gömebilirim. (bkz: 1 65)

1.54 boyla ancak trafik dubalarıyla evlenebilirsiniz. malum o boydan daha kısasını bulmak zor.
bazı afrika ülkelerinde neredeyse ortalama bir boydur.
fakat türkiye, avrupa, abd ve benzeri ülkelerde kısadır.

ayrıca (bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
Adam olana çok bile. Şaka bi yana kaç yaşında olduğuna göre değişir bu erkeğin mesela 9 yaşındaysa normal yani.
yegenim.5.5 yasinda 1.22 sanirim bu veri isine yarar.
1.50 - 1.60 - 1.70 bu boyların çok kısa olup olmadığını her erkek ayrı ayrı değerlendirse daha doğru olmaz mı? Erkekler sabit bir boyda değil ki hepsinin bir ortak kararı olabilsin. 1.54 bir kadın ile benim aramda tam olarak 44 cm var. Başka bir erkek arkadaşım ile aynı kadın arasında 6 cm var.
1.90+ değilse ideale yakındır. zaten uzununu bulmak hep zor olmuştur. hepiniz minnak ufak tefeksiniz.
Karikatürde görmüştüm. * mermi olarak işe başla?*.
10-12 yaş aralığında bir erkek ise normaldir. ama 20-40 arası için konuşuyorsak. (ebesi yarısını içeride unutmuş ) derler.