bugün

ben taraftarımızı anlamıyorum, ulan siz değil miydiniz adamın son döneminde bu adamdan olmaz diyen, şimdi ne değişti? eskilerden geliyorsa lucescu gelsin, fatih terim gelsin yoksa açın avcı'nın önünü yapın 10 senelik sözleşme kovulmayacağını bilerek çalışsın adam. zaten mevcut kadro yapısında ve yönetim anlayışında başarılı olabilmek 2 senelik periyotta imkansız.
fenerbahçe maçındaki duruşu hala aklımdadır.ondan sonra gelen ruhsuz teknik direktörlere ksrşı galatasaay ı çok seven hücum futbolu oynatan bi teknik adam.ünal aysal yönetiminde gelmesini dilediğim.
(img:#125598)
(img:#125601)
(img:#125600)
(img:#125599)
takımı şampiyon yaptıktan sonra gönderilen hocalardan sadece biri. galatasaraylı tanıdıklarımın çoğu "lucescu'ya ayıp ettiler" diyorlardı ama gerets'e yapılanlar da pek hafif değildi. umarım takıma geri döner ve kaldığı yerden devam eder. ümit ediyorum ki yeni başkanımız ona ve yardımcılarına sabırlı davranır.
ayrılırken söylediği bir söz:
--spoiler--
"Benim için gerçek kahramanlar Florya'da çalışanlardır. Temizlik görevlileri, mutfak görevlileridir. Galatasaray'ın gerçek büyüklüğünü gösterenler bu insanlardır."
--spoiler--

ikinci senesinde çok kötü olsa da ilk senesinde bizi şampiyon yapmıştı. bir yıl boyunca defansif orta saha istemiş, transferin son günü kendisine inamoto alınmıştı. tutup da niye başarısız oldun diyemezsin bu adama ikinci senesinde.
isterim gelmesini. takımı tanıyor, takıma da yakışıyor.
galatasaray'ın en son iyi futbol oynadığı zamanki teknik direktörü.
ntvspor a göre ünal aysal ın başkanlığa gelmesi durumunda eric gerets i getirmesine kesin gözüyle bakılıyor.
istediği oyuncularla, iyi bir kadroyla (yani büyük bir transfer bütçesiyle) ve sabırla birçok şey başarabilecek adamdır. yeter ki şistediği adamları alalım (inamoto'yu değil) ve sabır gösterelim. ha lucescu ilk tercihimdir. o ayrı.
ünal aysal başkan olursa, galatasaray'ın yeni teknik direktörü olabilir.
eline iyi bir kadro verilirse sene'ye çok güzel bir futbol izletecek olan adam.

http://www.ntvspor.net/ha...teklif-aldigini-dogruladi
seneye takımın başına gelirse hiçbir galatasaraylının itiraz etmiyeceği teknik direktör.
(bkz: adamsın gerets adamsın)
oldukça başarılı bir teknik direktör olduğu, kişiliği, teknik bilgisi ve hırsıyla galatasaray kadrosunun aradığı ilaç olduğu konusunda herkes hemfikir. ama tek sorun "tekrar" geliyor olması.

galatasaray çok çekti bu tekrar gelenlerden...
galatasaray'danteklif aldığını söyleyen ama bir takım şeylerin olmasını belirterek, muhtemelen seçimleri ünal aysal'ın kazanmasını bekleyen ve şu anda fas milli takımını çalıştıran kişidir. fas milli takımını çalıştırırken paris st germain'in transfer listesinde olduğu dedikoduları gündemdeydi.
kvp deki büyük iskender e benzeyen adam.
arda' yı oynatan hocadır. gençler hiç oynatılmıyor diyen futbol trolleri bu adamı deplasmandaki fenerbahçe maçına uğur ve ferhat ile çıktı diye linç etmişlerdir. büyük hocadır, cesurdur.
11 şubat 2012 galatasaray kayserispor maçı'nı tribünden izlemiş olan eski galatasaray teknik direktörü.

http://www.facebook.com/p...19&type=1&theater
beşiktaş çook uzun zamandır ilk defa kendine uygun ve başarılı olabileceği bir teknik adamla ilgilenmektedir.

bir galatasaraylı olsam da beşiktaş'a yakışacağını düşündüğüm, beşiktaşın aradığı kandır.
kayserispor ile anlaşmıştır.
Katar'ın Lekhwiya takımıyla anlaşan teknik direktör. galatasaray, al-hilal, fas milli takımı derken adam tam bir futbol gzegini oldu.
bursaspor' a gelirse kanımca bursa büyük iş yapmış olur. cesur, gençelere değer veren ve hücum oynatan bir hocadır. bir galatasaraylı olarak takımdan gittiği için hala üzüldüğüm hocadır gerets.

edit: imparatorun yeri ayrı, ben gerets' in gittiği dönemi kastettim.
slframe de görünce 'ulan keşke bursaspor a gelse' dediğim adam. galatasaray lıyım ama yaşadığım şehrin takımı da destekleriz en nihayetinde.
Liverpool-galatasaray maçında ümit karan ın attığı golde adeta ümit le beraber topa kafa vuran belçikalı teknik adam.
bugün doğum günü olan belçikalı teknik adam.
(bkz: alnındanki kan alnımızın akıdır) geleceksen sen gel teknik direktörü. Seni unutmak mümkün değil.