bugün

Hayalimdeki telefon t10 du ama buna da tavdım.
dual band özelliği olan ilk telefondur.
entrylerimi hala ara ara kendisiyle giriyorum.
görsel
görsel
Ericsson a1018 ablan 19 diye iğrenç espriyi aklıma getirir.
dual band bir telefondu sanırım.
melodi bestecisinde resident evil 3 intro müziği bestelemiştim kendime, hoyrat günlerdi...
şu aralar eskileri baz istasyonu olarak kullanılıyor yozgat'ın arka mahallelerinde.
Abin 18 ablan 19 şeklinde esprimsi şeylerin türemesine mahal vermiş cep telefonu markasıdır.
Abimin ilk telefonu, benim çocukluğumda televizyondan sonra teknolojiye dair hatırladığım yegane şey. Hatta telefonun abinonsekiz kelimesinin içinde abi geçiyor diye çocukken abilere alınıyor bu telefon herhalde diye aklımdan geçirmiştim. çocuk aklı işte. *
anteni ile kulak burun karıştırılabilen telefonumsu.
ilk telefonum yılan oyununu bitirmişliğim vardır nerden nereye şimdi.
ilk telefonum ilk gozagrimdir. hurriyet gazetesinden almistim. turkcell konturlu hatla . vay vay vay.
Bir zamanlar gazete kuponları toplayıp alınabilen telefon. *
kabak tadı veren esprilerin doğuşu bu telefonla başlamıştır.
bugün maçta atayım desen statlara almazlar bir daha.. öyle bir telefondur.
yeni model cep telefonlarının atasıdır. değiştirilebilen anteni ve ön kapakları kişisel tercihe göre seçilebildiği gibi konuşmayı seven insanlar için ekstra kalın daha az konuşanlar için orta ve telefonun zarif görünümünden hoşlanan kullanıcılar için ince tasarım bataryaları vardır. tercihi size bırakan ericsson bu modelinde titreşim özelliğini de entegre etmiştir. tek renk ekran seçeneği mevcut olan telefon 3 satır grafik ekrana sahip ve aynı zamanda sms alma ve gönderme gibi büyük bir teknolojiyi de bünyesinde barındırmaktadır. bir zamanlar bizim neslin için aksesuarlı modelleri vazgeçilmez olanlardı. daha öncesi de vardı tabi.*
anteniyle efsane olmuş sağlam mı sağlam bir telefondur.

rivayete göre o antenle günümüz teknolojisinde dijital yayınları izlemek mümkündür. *
adam yaralamada da kullanılabilen bir cep telefonu modeli.
vakti zamanında şimdi hatırlayamadığım bir gazeteden 39 kupon biriktirip aldığımız, yanında şu an bile vay anasını dedirten şarj girişine takılan tam q klavye hediye etmiş telefondur.
3310 ile dayanıklılık testine girip testi geçemeyen telefon. 5 saniye daha dayanaydı iyiydi.
tank itemidir. 480 armor ve 120 stamina sağlar.
(bkz: Takozson)
çağının ötesinde bir cep telefonudur... nereden başlasam ki anlatmaya... neyse boşver.
suriye'yle savaşırsak uçaklardan atmamız gereken telefondur.

düştüğü yere ve kafaya oldukça zarar verir. savaşı 1-0 alırız birader.