bugün

gece gece eski zamanların eğlencelerini anarken aklımıza gelen, nasıl olup da burada şimdiye kadar anılmadığına şaşarak kendisini sözlük yazarları ile tanıştırmak ve tanıtmak istediğim büyük türk gitar fritözüdür kendisi, virtüöz tanımı az geldiğinden yeni bir kavram yaratılmıştır kendisine. washburn'dan adına signature gitar isteyecek kadar alçak gönüllü bir fritözdür aynı zamanda.

kendisinden kendisi hakkında yorum için :*
"Boyna yeni gruplarla karşılaşıyorum.böyle gruplardan gına geldi artık,sizin yüzünüzden beni gibi virtiözler kayboluyor ve ya kaybolmama mücadelesi veriyor.Senelerdir bu işi yapıyorum gitarda çok iyi işler başarıyorum ama sizler gibi 3 akor basanlar kadar popülatim olmuyor.
washburn international jam club üyesiyim.ilerde belki de washburn ek-1(eren kömürlü signature model) adlı bir gitarı yurt dışından sipariş edecekler.şu an washburn jam club üyesiyim ve orda ek-1(eren kömürlü) üzerine konuşuyoruz ve olumlu tepki alıyorum amerika'da bile bu fikri destekleyen olması beni çok sevindiriyor,belki iki albüm çıkardıktan sonra tüm türkiye tarafından çok tanınmış,çok sevilen bir virtüöz olursam türkiye'de ve bi kaç ülkede daha satılabilecek olan kendi adıma çıkarılmış bir gitar olabilir.. "

ayrıca müziği ile kendisini tanımak için :

http://www.soundclick.com...default.cfm?bandID=329742
egodan oluşan bir yaratık ya da deli olark tanımlanabilecek bir varlık, gitarist bozuntusu, virtüöz olarak dinlemek bir yana dursun, mutfağımda fritöz olarak bile kullanmayacağım bir serseri.
(bkz: angut)