bugün

trabzonspor karsisinda nal toplayan sozde super yildiz ahah.

kici kirik takimlara bir iki belese gol ben de atarim.
Dün akşam Trabzon maçında attığı rövaşata gol olsaydı şu an dövmeci arıyorduk hepimiz.
bir ara leverkusen'de oynamanın verdiği özgüvenle aşırı kürt milliyetçisi demeçler vermişti.

daha sonra kasımpaşa'ya geldiğinde şu şekilde yumuşatmaya çalışmıştı olayı:

''Türk Milli Takımı’nda oynar ve Türkiye’ye kupa aldırırsam kendi bayrağımı sallayamayacak mıyım? Kuşkusuz en sert tepki gelecek. Benim çok sıradan bir sevincim onlara cinnet geçirtecektir. Ben Kürdüm ve doğal olarak Kürdistan Bölgesine de bir sempati duyarım. Bu son derece insani bir durum. Bir Kürt, Kürdistan Bayrağı ile başarısına katkı sağladığı takımının veya Türk Milli Takımı’nın sevincine ortak oluyorsa ne zararı var?''
tunceliliymiş.
Bugün gol atacak aslan parçası.
tam bir beşiktaş transferidir kendisi. kötü değil tamam ama şampiyon yapmaz kendisi.
gerçek anlamda takım arkadaşları tarafından yeterince beslenemediğinden ötürü gol yollarında etkisiz kaldığını gördüğüm forvet.
ayrıca biraz da formsuz şu sıralar.
iyi futbolcu ama karaktersiz olduğunu demeçlerinden anlıyoruz. olmayan ülkenin bayrağıyla gezecekmiş aspam. iyi rüyalar.
Aşağılık kompleksine girmiş futbolcu.

Yahu bu ülkede milyonlarca kürt var birkaç çürük hariç kimse çıkıp da "ben kürtüm diyemiyorum ühü" demiyor.

Ajitasyon yapan futbolcumsu.
Kürttür.
her oyuncu gol kaçırabilir. Abartmayın.
Bence golü bilerek kaçırdı.

Gol atsaydı asker selamı vermek ya da polislere gitmek gibi bir sevinç yapmazsa eleştiri alacağını biliyordu ve bana kalırsa öyle bir sevinç yaşamak istemediği için bilerek atmadi.
(bkz: cacık)
bize umut bulutun yokluğunu hissettirmeyen adam gibi adam.
eren derdivar.
beşiktaş kendisine yıllık 1,6 milyon euro teklif etmişti sezon başında beşiktaş'ı reddedip galatasaray'ın yıllık 2 milyon 150 bin euroluk teklifini kabul etti.

akıllı adammış. şimdi hem daha çok para alıyor hem de futbol oynamak gibi bir kaygısı yok.
ıstırrırırırırırırırırııııım. canı istedi mi makina gibi oynayan forvetimiz.
ali palabıyık'a dersini vermiştir.
Galatasaray futbol kulübünde oynayan forvet oyuncusudur. Boyu 1.88 cm'dir. Hava toplarında oldukça etkili olabilmektedir.
Palabiyik in en guzel rüyalarını yıkan.
Antalyaspor'a son dakikada gol atarak galatasaraylı taraftarların gönlünde taht kurmuş oyuncudur.
Arkasında daha sağlam kişiler olduğu ve teknik direktörün sistemine uyduğu takdirde daha başarılı olabilecek futbolcudur.
vasat masat, son 2 yılda van perse'nin fenerbahçe'ye yaptığı katkıdan fazlasını yapmıştır, en azından maç kazandırıyor kupa golcüsü değil, 3-4 fark olan maçlarda falan gol atıp istatistik kasmıyor son dakikalarda en az6-7 puan kurtardı yarım sezonda.
Kariyerinde bir sezonda en çok gol atma istatistiğini geçen yıl 25'inde ilk 11 çıktığı 32 maçta attığı 14 golle yakalamıştır.

Bu sezon 18'i ilk 11 olmak uzere toplam 29 maça çıktı ve 12 gol attı.

Sezon başında sezonluk hedefini en az 15 gol olarak belirlemişti. Bakalım hedefini tutturabilecek mi..
dün son saniye de attığı golden sonra hakeme bakışı ile " bu gol sana girsin" demiştir.

ali palabıyık gibi bie hakem müsvettesine de ders olmuştur.

helal sana koçum!