bugün

batan geminin malları bunlar yersen.
beyaz eşya ile ekonomik kriter ölçen ülkeyi kıskanacak insan evladının arzı endamını s.keyim...
gavurlar beni gısganiyiiii mi ?
reisin yaptığı önemli açıklamalardır . " dünya lideri "
şüphesiz boş konuşmaz ...
gene "dış güşler"e bağlanarak yapılmış cevaptır. dün akşam gördüm bir yerlerde konuşuyordu gene. bizimle uğraşıyorlar falan dedi ekonomi kötüymüş gibi algı yaratıyorlar dedi.

kim bu amk dış güçleri bir adres gösterseler mahallede benim kadar deli 50 kişiyide alıp gidip köklerini kurutacağız ama kim oldukları belli değil..
Gulyabani. ismi var cismi yok. Ama alıcısı var mı? Var.
Arşiv Unutmaz @ArsivUnutmaz
Recep Tayyip Erdoğan: Benim milletim çöpten ekmek
topluyorsa, pazar atıklarını evine götürüyorsa, meydanlar
açız açız diye bağırıyorsa... bu hale Türkiye'yi kim getirdi?
Bu hükümet getirmedi mi?

https://twitter.com/Arsiv...?cxt=HHwWgICq3ZbH9KgsAAAA

evet reis . siz daha da batırdınız .
Ankara’da bir grup esnaf, CHP Genel Merkezi önüne giderek ekonomik krizi ve yüksek faturaları protesto etmiş.

Akıl akıl...

Milletimizin ferasetine inanın: Kendisine çakılan kazığın sesini işitir ve sesin geldiği yeri komşuda (Alamanya, Avrupanya, boş raflar ülkesi ingilterenya) arar. Teşekkürler A Haber! Sen ne tatliş, sen ne güzel, sen ne keleş bi' şeysin öyle! Yerim sizi, oy! Çoşişli çandüviçlerim benim!
muhtemelen 2023 de iktidara gelince düzelteceğiz bunu ancak biz başarabiliriz şeklinde olmuştur. 21 senelik cehape zulmünden kurtaracak reyiz bizi.
"Yollarda arabaların seyir halinde olduğu" söylenerek çürütülecek bir iddiadır. Öyle ya ekonomi çökmüşse bu kadar araba yollarda nasıl seyretmektedir?
Reis bi' değişiklik yap be! Reis bizi diskoya götür! Reis bizi diskoya götür!

Hiç diskoya gitmedim, biliyormuuusuun abi! Benim hiç disko topum olmadı.
Arşiv Unutmaz @ArsivUnutmaz

Erdoğan: Ekonominin sorumlusu benim ben.
Geriye ne söylüyorlarsa yalan!

https://twitter.com/Arsiv...?cxt=HHwWgICljeTSxeErAAAA
Adamın ülkeyi yönetmek için cezai ehliyeti var mı?Bunak bunak konuşuyor.
Söz konusu eleştiri olunca her şeye kulağını tıkadığı için eskiden dediği şeyleri de şu anda duymuyor.
görsel
Miadı çoktan dolmuş iki tane herife (diğeri stepne) ülkenin anahtarlarını verdi bu halk. Şimdi führer gibi Trip atınca ağlamasın kimse herkes adam gibi sandıkta cevabını versin.
Adamın ülkeyi yönetmek için cezai ehliyeti var mı?Bunak bunak konuşuyor.
Ülkede yaşanan iyi bir gelişme mi var, hemen sahiplenelim. Enflasyon yükselip fiyatlar uçuşa mı geçti. suçu Fetöcü zincir marketlere, soğan ve patates lobisine atalım dış mihraklardan ve içerideki işbirlikçilerinden dem vuralım. yiyen insanlar mutlaka çıkacaktır.

Oysa iktidarda değilken ne diyor hemen hatırlamakta fayda var efendim.

"Bir de bir adet var, ülkede başımıza bir şey geldiği zaman hemen 'dış güçler' deriz, yabancılar deriz şu deriz bu deriz, onlara bazı isimler buluruz. Ve bunlar sebebiyle biz ayağa kalkamıyoruz, kalkınamıyoruz, birliğimiz beraberliğimiz bozuluyor filan. Yani bu doğru da olabilir ancak ben buna katılamıyorum. Niye katılamıyorum? Eğer sizin bünyeniz güçlüyse, sağlamsa, bünyede olan virüs hiçbir zaman sizin vücudunuza zarar veremez"
"ha sebebi sen misin, tamam o zaman sorun yok" diyecek ak kitlenin varlığından böyle rahattır.
Silivri der susarım bunun altınada.
Son seçimde Erdoğana oy verip ekonimiyi eleştirenler şükür edin, reisin vardır bir bildiği. dış güçlerle savaşmak öyle kolay mı? gerekirse dolar 100 lira olsun. ayrıca avrupa'nın en ucuz benzin fiyatı bizde. pahalı geliyorsa binme, yürü anca gidersin. ayıp! vatan ümmet din ezan düşmanlarını sevindirmeyin. hiç de öyle afaki rakamlar değil, normal. bu cahil milletimiz bu rakamlara da alışır. Zaten siz gerizekalı olduğunuz için böyle oldu. el birliğiyle bu millet sikilsin diye yıllarca uğraşıp provoke ettiniz canınız yanınca da ekonomi kötü diye eleştiremezsiniz. sikeyim ben sizi şeref yoksunları.