bugün

Haftaiçi hakem diye ağladı, bir penaltı bir kırmızı kart aldı.

Düzenbaz yer fıstığı. Efsanesinin adını anamayan kulübe cuk oturan bir karaktersin.
Nasıl ki Fenerbahçe ne Ali Koç ne de Selahattin Baki'den ibaret değilse; koca Galatasaray da Erden Timur'dan ibaret olamaz, olmamalı. Ben şahsen bir cinconlu olsam; sırf bu herif yüzünden bile Galatasaray yönetimine görevinden almadıkları için sitem ederdim. Allah aşkına; koca camia bu zirzoptan mı ibaret?
Galatasaray başkanı değildir.
Haldun üstünel gibidir.

Galatasaray erden timur'u parlatmıştır, aksi değil.
Layıkıyla çalıştığı sürece koştura dursun.

Rakipler sevmez kendisini.
Biz şimdilik razıyız.
Yarın öbür gün efsanelerinin! adını ve gollerini mazisinden silip çıkarttığı gibi, Galatasaraylılar bu herifin de adı anmayabilir.

-Erden Timur da çok iyi çalışmış, icardi'yi almıştı. Vay be!
-O kim lan? Bir kere icardi'yi Dursun Başkan bizzat aldı. Cahil cahil konuşma!
ya adam bizim yönetici ve bize göre şimdilik işini iyi yapıyor kanatlılara giren çıkan nedir bu adamla ilgili bu konuda onu anlayamadık ama...

burası galatasaray. eğer başarısız isen kimse öyle 3-5 sene koltuğunda rahatça oturamaz. bunun en basit örneği burak elmas tır. başkan bile olsa teneke bağlar gönderilir camiadan.

o yüzden herkes kendi işine baksın.
adı benim adıma benziyor. benim adım erdem, onunki erden.
namı değer "kasetçi" ünvanına sahip gs yöneticisidir.

gs taraftarının işine gelmediğinde "çok temiziz" pozlarına bürünüp işine geldiğinde ise kötüyü nasıl savunduğunun kanlı canlı örneğidir. bu adam aziz yıldırımdan daha tehlikeli bir adam. yıllarca bize aziz yıldırım üzerinden yüklenen "saha dışında kazanmaya çalışıyor federasyonu ve mhk yi baskı altına alıyor" diyen gs li arkadaşların bu adamı canhıraş savunması neresinden bakarsan bak ikiyüzlülüktür.

geçen sezon fenerbahçe çok iyi giderken çıktı "ligi bitirtmeyiz elimde belgeler var sezon sonu açıklayacağım" diyerek federasyonu ve mhk yi baskı altına aldı. amacına da kavuştu gs şampiyon oldu. sezon sonunda herhangi bir belge yayınlamadı hatta çıktı utanmadan sıkılmadan "ben belge var demedim bildiklerim var dedim" diye konuştu ama gs taraftarından çıt çıkmadı. bu senede baktı fenerbahçe değil kaybetmek berabere bile kalmıyor tüm maçları kazanıyor bu seferde kel alaka şekilde çıktı "var konuşmaları birilerine gidiyor" gibi bir iddia ortaya attı. eğer bu şekilde davranmazlar ise bu sezon şampiyon olmak çok daha zor biliyorlar ve tüm tuşlara basarak ilerlemeye ve geçen sezon dünya kupası arasından sonra düştüğümüz gibi düşmemizi bekliyorlar. semeresini de bjk maçında aldılar zaten. atanması gereken hakem hakkında konuşup konuşup kendi istedikleri hakemi tayin ettirdiler maça. eğer 2 penaltı yetmese 3-4-5 tane daha penaltı kazanırlar derbide 3 puanı bir şekilde alırlardı.

biz öyle veya böyle aziz yıldırımdan kulübü kurtardık. gs liler ise futbol takımları başarı sağladıkça bunu ve bazlama dursunu desteklemeye devam edecekler çünkü gs lilik bunu gerektirir. fenerbahçede çirkef varsa isyan ederler gönderin bunu derler ama kendilerinde varsa ölümüne savunurlar. bayern maçından sonra muhtemelen dozu daha artırıp olası bir faciayı taraftarlar isyan etmeden lig üzerinden gündemi sürekli federasyon mhk ve fenerbahçe üzerinden belirleyip yaşanması muhtemel rezilliğin üstünü kapatacaklar.
Bu adamın böyle parlamasının altından bir iş çıkacak.

Galatasaray için para saçıyormuş imajı falan inandırıcı değil.

Not: Adana Demirspor taraftarıyım.
Galatasaray camiasının ete kemiğe bürünmüş halidir,fazlası bile var.Sinsi olayları ve kurumları manipüle etme konusunda profesyoneldirler.Ellerinde belge olur vs ortalığı karıştırırlar işler istedikleri gidiyorsa dut yemiş bülbüle dönerler.Ama gitmezse ortalığı karıştırmak bunların mesleği.
Pişkin herifin tekidir. Tipik cinconlu işte, n'örecen.
Son dönemde oldukça gündeme gelen ve de antipati oluşturduğunu düşündüğüm yönetici ..
Büyük sıçmıştır. Tete, zaha, ndombele, kerem demirbay, angelinho, ziyech gibi futbolu unutmuş ya da bitmiş kişileri aldı. Antrenmanlara gelmeyen pikardiye en büyük maaşı bağladı. Ekşi'de bi gsli güzel yazmış, copy paste yapıyorum;

"bok gibi bir transfer sezonunun ardından, takımın başında bir de okan buruk ısrarıyla iyice üzerine tüy dikildi. ben şimdi kendisine buradan (eğer buraları ezkaza denk gelip şans eseri okursa) sormak isterim. sorumu sade bir vatandaş ve galatasaraylı olarak soruyorum: 6'da 1 kadro değerine sahip takım seni içeride dışarıda elini kolunu sallaya sallaya silkeliyor. evinde oynadığın maçta 1 puanı mucize eseri kurtarıyorsun, deplasmana gidiyorsun, oynadığın oyun sadece arkaya top şişirip her topu rakibe vermek ve kontra yiyip rakibi kovalamak. 90 dakika bu çileyle geçti. maça başlanan ilk 11'inden tut, oynanmaya çalışılan oyuna kadar her anlamda kepaze olduk. yok mücadeleymiş, yok azimmiş, bunlar osuruk laflar. yemişim mücadelesini sayın erden timur. yüz milyonlarca tl para harcayıp, "şampiyonlar ligi'nde iddialıyız" sloganları üfürüp, şu kopenhag'ın önünde gruptan çıkamıyorsak; sizin yapılanmanızın da, oynatacağınız, oynatacağınız futbolun da, aldığınız yaptığınız transferlerin de ta...

yazıklar olsun. şimdi de "uefa avrupa ligi'ni kazanacağız" diye mi kandıracaksınız milleti?"
oldukca basarili isler cikardi.

hakkinda yazanlara bakinca bunu dogruluyor. saplaaa reis sapla acima.
Büyük sicmamis, bilumum kuş tayfasini büyük sicirtmistir korkudan.Fenerlilerin götünü catır cayır yakmıştır. Sürekli Erden başkana laf söyleme gereği duyuyorlar. Kuyruk acısı çünkü. Cigerlerini söktü Erden başkan. Kurduğu ilk takım şampiyon oldu. Derbileri kazandı.hem de sarhoş kafayla koydular. Şampiyonlar Ligi'nde de turu son maça kadar kovaladılar.

Fenerli yanık gotlere de hametan öneriyorum.

Bı de eksiden copy paste yapmış.allah bilir fenerli trolun tekidir o giriyi yazan. Lan sizin kuş boku kadar zekanız Erden Timur un sol tassagiyla bile baş edemez. Bu sene de şampiyon olacak takım siz de gotunuzun üstüne oturup Erden başkana nerden vursak diye trollerinizle mesai yapıyorsunuz. Transfer hatası olur o ayrı konu. Lakin bu takım hala Avrupa'da iddialıdır hala lig şampiyonluğunun en büyük adayıdır.

icardi, zaha, ziyech size neler edecek beklemede kalın:D
transferler iyi, sadece şampiyonlar liginde türk hakem yok.
Galatasarayda geçen sene inanılmaz işler yaptı ama bazen bol keseden sallıyor ne demek istediğimi bunu okuyarak anlarsınız. https://www.google.com/am...eden-alacagiz-h13069.html
malum tipe cevap vermiş.

--spoiler--
Erden Timur: "Yabancı hakem mi? Buyursun olsun. Yabancı hakem her maçı yönetebilir. Okan hocayla konuşurken içeride 'robot hakem' olsun dedim. istenilen yerde, istenilen şekilde olsun. Yabancı hakem - Türk hakem kıyaslamasını ancak yabancı hakemin de evine adam gönderirsen, çocuğunu tehdit ettirirsen, AVM'de de hakemin çevresini sararsan o zaman yabancı hakem ne yapar bakmak lazım.

Fenerbahçe'nin teklifi bizim için kabuldür. Şartımız şu; aylardır söylüyoruz, madem ki yabancı hakemin saniyelik kararının daha adil olduğunu düşünüyoruz, son 1 sene, 2 sene, 5 sene, 3 tane yabancı hakem belirleyelim. Maçları izlesinler. 10 sene incelesinler. Bu seneden başlasınlar. Basit hata, fazla faul, kazandıran hata, her türlü şeyi yapsınlar. Sonucu kabul ediyoruz. 3 tane, gerekirse 5 tane seçelim.

Eğer bunu kabul ederlerse biz de onu kabul ediyoruz. Teraziden kaçan hırsızdır derken bunu kastetmiştim. Deftere bakmaktan kaçıyorsan demek ki haklı değilsin. Doğruya yönlendirmek için gelin 5 tane hakem seçelim."
--spoiler--
Aşağıdaki sözleri hakkında soruşturma başlatılması gereken kedicik. Adam resmen itiraf etmiş kendi yaptıklarını. Diyor ki yerliyi bu şekilde baskı altına alıyorum, yabancıya da yaparım, sonuç değişmez.

--spoiler--
Yabancı hakem - Türk hakem kıyaslamasını ancak yabancı hakemin de evine adam gönderirsen, çocuğunu tehdit ettirirsen, AVM'de de hakemin çevresini sararsan o zaman yabancı hakem ne yapar bakmak lazım.
--spoiler--
kayınvalidesi son yolculuğuna uğurlandı.

https://www.dha.com.tr/sp...uluguna-ugurlandi-2407818
Ali Koç'tan Erden Timur'a:

Lügattaki kelimelerin insan versiyonları olsa bu yalanın insan versiyonu olurdu
Terbiyesiz, bir de utanmadan televizyona çıkıyor
Fenerbahçe seni de not etti, her gece yatarken bizi düşün.
Feneri ağlatan adam.
bir elli boyu var türlü türlü huyu var orangutan çocuğunun...
Sen her gece yatarken Galatasaray'i düşünüyorsun ali Koç. Hatta kalktığında da düşünüyorsun.
Senin bu saplantılı halin yüzünden koca Fenerbahçe kulübü saçma sapan durumlara giriyor. Sürekli ağlıyorsun, her durumdan kendine mağduriyet çıkarıyorsun. Fenerbahçe'nin not ettiği yok. Gaza getirdigin bı topluluk var sadece. ilk defa mi taraftar sahaya indi bu ligde? Daha önce Galatasaray'in başına da geldi ve olması gereken neyse o oldu. Osayi haklı oldugu halde sinirine yenik düşüp zaten güvenliğin yakaladığı adama girismese bu olaylar olmicak. E bunun da kuralda cezası var, vermesinler mi?
Ligden çekilmek ne alaka ya da süper kupa maçına çıkmamak ne alaka? Erteleme talep ettiniz kabul olmadı bundan mi? E Galatasaray'in da çoğu erteleme talebi kabul olmadı. Bayern maçından önce çıktı bjk maçına.
Nedir sizi böyle gaza getiren? Taraftar tabi ki her durumda sahip çıkacak savunacak tuttuğu takımı ama bı dönüp özeleştiri yapacak kendi içinde, ulan biz napiyoruz ne bu durum diye.
Sürekli Galatasaray'ı konuşup saplantı yapıp üzerine taklit etmek ne saçma sapan bı durum arkadaş. Hocası cikiyo aynı, başkanı cikiyo aynı.
La yeter amk taraftarı birbirine düşürmekten başka bı sikim yaptığın yok. Bı sus oyna amk.
çomar zihniyet tarafından tehdit edilmiş.
sen 2 ay sonra futbol arenasından tarih olacaksın ibiş.
kimi tehdit ediyosun.
Bakın ali koç’a katılmayabilirsiniz de bu erden’i de övmeyin.

Bu adam gerçekten er geç ifşa olacak, tekin değil.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar