bugün

Niye durduk yere yerin dibine sokulduğunu anlamadığım insan. Normal bir insan.
mükemmele yakın bir oyuncu. oynadığı birçok filmde ve tiyatro oyununda alkışları toplamış, bir çok duayen tarafından takdirle anılmış bir oyuncu.
çok iyi bir oyuncudur. Bunu sadece behzat ç. ile sınırlamamak lazım. Behzat ç. den önce de bu adam oynuyordu. Hadi onu geçtim barda filmini de mi izlemediniz bu adamın.
politik duruşunu tasvip etmeseniz de adam iyi bir oyuncu. malum araba reklamını da yadırgamıyorum. asla bir sıla reklamı değil. sıla kendini bitirdi.
barda filmi amca oğlu
efsanedir.
Bir delinin hatıra defterini izledikten sonra -ferhangi şeyler hariç- izlediğiniz tüm tiyatro oyunları size biraz eksik gelir. Bir insan sahnede nasıl devleşir sorusuna cevap niteliğinde bir performansı vardır. Filmlerini ve dizilerini de takip etmiş bir izleyici olarak en beğendiğim oyuncular listesinde birinciliği elinde bulunduran insandır.
fakat müzeyyen bu derin bir tutku.
der susarım.
Ilhan cavcav'ın yeğenidir.
yeni imajıyla şaşırtMIŞ.

http://hayat.sozcu.com.tr...ee&utm_campaign=hayat_
çok kaliteli bir oyuncudur. özellikle Behzat ç. ve reaksiyon dizilerinde rolleriyle gönlümüzde taht kurmuştur kendileri.
Nam-ı diğer Behzat Ç.'dir.
dün son bölümünü izlediğim behzat ç dizisinin başrolünü oynayan adamdır.

amirimdir, izlemeden önce diziyi sevmezdim açıkçası, behzat ç izlemeyince çok itici gözüken bir diziydi, ama izleyince farklı bir iş olduğunu anlıyorsunuz ve bu farkı yaratan adamların başını da bu oyuncu çekiyordu.
dünya' da o rolü oynayabılecek tek kısıdır.
bugün behzat ç seni kalbime gömdüm filmini izlediğim oyuncu. yetenekli eyvallah ama behzat ç. karakterini sevmediğimi itiraf etmeliyim.
edit: filmden sonra merak salıp behzat ç. dizisini izledim. özür dilerim behzat amirim. sen tanıdığım en değişik ve sempatik canlısın. -allahsız gibi davrandığın anlar hariç-
46 yok olan dizisinde bence gayet basarili bir şekilde rolünü icra eden bir sanatcidir. Kisilik bunalimi sahneleri olsun 2li muhabbetleri olsun oynarken dokturuyor. Yapmacik olmayan halüsinasyon sahneleri de ayri güzeldir.
Köprü dizisinden beri bildiğim ve elimden geldiğince takip ettiğim kaliteli oyuncu.
Ankara devlet tiyatrosunun Kaliteli bir oyuncusudur. Şimdiye kadar hakkını vermediği bir rol oynadığını görmedim. Uzun saçı hemen hemen hiç bir erkeğe yakıştırımama rağmen bu adamda karizma duruyor.
amirim olarak tanıdım kendisini ilk. sonra gelmiş geçmiş nerede oynadıysa hepsini izledim ve takipteyim.reklamlarını bile iştahla izliyorum.ekranlarda görmeyi özledik be amirim..!
Garip gizemli ve farklı bir havası olan oyuncudur. Oylee sıradan rollerin adamı değil oynadigi her rolun hakkını veriyor.
görsel

Kaynak: http://m.hurriyet.com.tr/...-aksam-neden-yok-40097616
bir ara oğluma isim olarak behzatı az düşünmedim.
sınıftan bir arkadaşla muhabbet ediyoruz, konu erdal beşikçioğlu na geldi, çok karizmatik bulduğumu dile getirdim, o da yaşlandığını beyan etti,
bunun üzerine ben sınıftaki erkeklerin %80inden iyi olduğunu söyledim,
o hangi sınıfın diye sordu,
proletarya kanka dedim, ha tamam dedi geçtik gittik.
(bkz: bu da böyle bir anımdır)
iğrenç sakalara kurban giden oyuncu.