bugün

lokalinde oturup avrupalı kardeşlerimle çay içmeyi o kadar çok istiyorum ki...

(bkz: avrupalılar derneği lokali)
araştırdım buldum. Yorumlar beni benden aldı. http://www.youtube.com/watch?v=tEMDnwm1IjU
er veya geç üye olacağızda, çürümüş bir birliğin çöküntülerinde boğulmasak bari.
üye olacağız buna inanıyorum işte ogün kıyamet kopacak ,kıyametin kopacağı gün !
(bkz: çaylaklar sözlük)
kurban bayramı'nda kızılay'a vekalet verirken kendisine tören yaptıran bir adamın sözleridir.

elalem çıkmak için referandumlar yapar, bizim milletin başındakiler hala s..inin doğrultusunda "girecem de girecem" diye tutturur.
avrupa birliği üye alımları, ekşisözlüğün yazar alımlarına benzediği için ümidi kesmemiz gerekir. hem zaten eski avrupa birliği kalmadı, bozuldu ortam falan.

ayrıyetten, (bkz: şu anda çaylak onay listesinde 45780 sıradasınız)
15 sene önce "avrupa birliği bir hristiyan birliğidir" diye bağıranların cumhurbaşkanı olduğu bir dönemde, artık bu gibi lafların bini bir para olması çok da normaldir. daha 15 sene önceydi lan meclis kürsüsünden milli görüş seslerinin yükselmesi sizden! şimdi noldu da böyle döndünüz?
avrupa birliği islam ülkeleri için ulaşılmaz olandır.şöyle ki kurulma amacı zaten ikinci dünya savaşı sonrasında avrupa nın ekonomik durumunu düzeltmek kontrol etmek amacı idi.zamanla dünyanın gücü haline geldi. bugün tek para birimi, tek dil, tek din amacı ile kapitalist düzene hizmet etmekte. biz neden bi tarafımızı yırtıp aralarına girmeye çalışırız anlamam. adamlar zaten emperyalizm amacıyla hareket edip üçüncü dünya ülkelerine karşı birleşmekte. zaten jeopolitik ve jeostratejik konumumuz itibariyle göze batmaktayız.madenlerimizi çıkarmamıza izin verilmiyor.ekonomik,sosyal hatta siyasi açıdan avrupa ya bağımlıyız. neden bizimle işbirliği yapmak istesinler. daha dün füze kalkanı yerleştirildi. olası bir savaşa çekiliyoruz.bakınız türk dünyada yalnızdır.geçmişte de böyleydi şimdi de böyle. avrupa,amerika safsatalarına inanan yöneticiler ve şakşakçı halk olduğu sürece daha çok ağlarız. bırakın şu avrupa birliği saçmalığını.kafkaslar ile,doğudaki türk devletleriyle bir işbirliği oluşturmak gerekirken gerçek tehlike avrupa dan medet ummaktayız..garba olan bu hayranlık gözleri kör etmiş ki bugün ülkemiz gerçek dostunu ve düşmanını görememekte.