bugün

ergenlerin ve apaçilerin yönettiği haber sitesi. böyle haber yapılmaz yav.
yalakalıkta bir numara.
'taraftar değil haberciyiz' sloganının ilk iki kelimesini çiğneyen bohtan site.
iktidarı her zaman güçlü gösteren resimler paylaşır.
capsli sözler yazmaya çalışır.
hepsi bohk*
burda yorum yazan dinci yaratıklarn ışid'i desteklediği günleri hatırlıyorum.. şimdi bizim mehmetçiğimiz adice öldürülünce hepsi birden dönüverdi.
referanduma EVET diye twit atan ünlülere kahraman yakıştırmasını yapan HAYIR diye twit atanlarla dalga geçip terorist muamelesi yapan anasının amına koduğum editörlerine sahip yandaşlıkta orospu cocukluğunu aşmış dikkate alınmayacak siktiriboktan bir sitedir. kendileri tecavüzcüdür ayrıca.
saçma sapan bir haber sitesidir.
Ak partili değil direkt olarak tayyip erdoğan'cı olan haber sitesi.
Bu siteyi 2008 den beri takip ediyorum. Tasarımı çok hoşuma gittiği için alışkanlık yaptı bende bırakamadım. Yanılmıyorsam 2011 seçimlerinde ve 17-25 aralık olaylarındaki yanlı tavırlarından sonra biraz ön yargılı okuyordum haberlerini hele ki 2015 seçimlerindeki ana sayfadaki tam boy tayyip erdoğan resminden dolayı bütün siyasi içeriklerini okumayı bıraktım. Alışkanlığımdan kurtulamadığım için hala daha güncel haberlerini okurum siyasilerini değil.
görsel
nasıl tutarsız olduklarını gösteren kare.
Türkiye'nin ak parti yanlısı bir caps sitesidir. Türkiye'nin gündemindeki olaylara ak parti yandaşı olarak caps yapıyorlar. bazen komik capslar yaptıkları da olmuyor değil.

Capsların üzerine tıklandığında ise fotoğraftan farklı açıklamalar girilmektedir.
böyle puşt gibin akit gibin bir şey.
(bkz: havuz medyası)
ak partinin internet troll habercilik sitesi, amacı ortalığı karıştırmak ve saldırmak başka bir şey değil. habercilik için gidiyorsanız çok yanlış yerdesiniz. ek olarak;

ak partiden aldığı bütçeyi duysanız diliniz damağınız kurur. nihat hatipoğlu yanında asgari ücretli çalışan kalır.
Diğerleri gibi bu da taraflıdır.
Yakın zamanda akp zamanında türkiye diye haber yapıp bu görseli paylaşmasını beklediğim çöp site.
görsel
A haberin kagida dokulmus hali.
(img:#1627680)
Manşetleri hoşuma giden "alo fatih"in yönettiğini düşündüğüm site.
aşırı taraflıdır, yorumları okumaya karar verdiyseniz eğer önce beyninizi kavanoza falan bırakın öyle okuyun.
kolpahaber.com diyorum...
Mhp nin oyunu %13 olarak girmiş akp genelmerkez yayın organı. Komikler.
Trollhaber.com
şu an her yerde açıklandı ancak bu oylar genellikle köylerde az sayıda oy kullanılan sandıkların sonuçları biraz daha bekleyin..
mhp'nin kralı vuramıyoruz bari etrafındakileri indirelim ince mesaj olur projesi kapsamında yaptıgı haber yüzünden dün lince tutulan ve akabinde bu sefer de " başkan diyin cumhurbaşkanı dayamatmasına karşı durun haberimizi eleştirmişler en fazla mhp haberi yapan site oldugmuz halde , o zaman bizde mhp haberi yapmayız olur biter " diyerek yarmış göz doldurmuş sitedir.

daha öncesinde böyle bir yerin varlıgından haberdardım, ama yerel ve milli olduklarını bilmiyordum, bilmedigim başka şey ise kullandıkları dil. tek kelimeyle yarıyor lan bunların haberleri. a haber gibi falan da degil, a haber bizimle dalga geçer gibi haber yapıyor bu ise karşı tarafla dilleri müthiş yav.

yani trollügün gerçek ama övünç dolu anlamı beyinsizlerin algıladıgı trollük degil ama bildigin kafa bulmak, zeka fışkırtmak.

helali bundan sonra olabildigince takip edeceigm.
http://www.ensonhaber.com...ke-teslim-olan-pkkli.html

bir terörist yakalanmış attıkları başlıga gel ahahahahah:
" dagdaki ketil "

başka bir kafa buranın editörlerindeki.
bahçeli aleyhinde yaptığı haber sonrası mhp tabanından linç yiyen ensonhaber. com yalakalığını kesin dille onaylamıştır. iş bu durum, bertaraf olmamak için bi taraf olan medyanın acınası halidir.
http://www.ensonhaber.com...kotuluk-barindiriyor.html

ahmet şık haberiyle yarmıştır ahahahahah.
işte ahmet şık her zaman ki gibi saçmalıyor. ensonhaberin haber başlıgı yaran cinsten:
"editör senin ismini türkçe olmayan klavyede yazmak istedi zor tuttuk"

her yerinden zeka, her yerinden espiri akıyor şu cümlenin. budur abi, mk bıktım zeki müren efendiligindeki gazetecilikten.