bugün

ilkokul arkadaşım olan büyük yetenektir.
türkiye'nin en süper altyapısı olan bursaspor'dan çıkmış büyük yetenek. babası kaptan mesut ünal'dır. babasının yardımlarıyla daha iyi yerlere geleceğine şüphem yok.

bursaspor altyapısından çıkan diğer büyük yetenekler için

(bkz: ozan tufan)
(bkz: furkan soyalp)
bugünkü türkiye kupası maçında görüldüğü üzere kenarda otura otura çocuk genç yaşında bitiyo.eğer bizde düzenli oynamıcaksa kiralık verilsin bişey yapılsın.bu şekilde geleceğin yıldızı olarak gösterilen bir genç futbolcu daha biticek.ben satılmasından yanayım,geçen sene avrupadan isteyenler çok fazlaydı onların birine satılması gerektiğini düşünüyorum kurtarsın kendisini.
geçen sezonun göre bu yıl çok vasatttır. tabii bir sinan gümüş veya bruma da değildir bu arkadaş.
acilen avrupa'ya gitmesi gerek. 2 sene önce gitmeliydi fakat hala genç. türkiye'de kaldığı her gün daha bir vasatlaşacak. avrupa'ya giderse üst düzey bir adam olur.
mönchengladbach'ın istediği konuşulan kardeşimiz. haydi inşallah.
kendini harcamazsa ya da harcatmazsa türk milli takımının forvet ihtiyacını en az 10 yıl süresince kapatacak yetenekli futbolcu.
Çok yetenekli olduğunu düşündüğüm ve zamanla bu potansiyeline ulaşacağını umduğum forvettir.
Şenol Güneş e kafa atması gereken oyuncu.
Manchester City e transfer olmuş aslan parçası.
Yolun açık olsun Allah tabanını düz bassin.
fm veritabanına girdiği günden beri oyunda vakitlice davranmazsanız satın almak çok zorlaşıyor. çok iyi yerlere gelecek bu çocuk. paul sarahs, türkiye ligiyle epey ilgili bir ingiliz muhabir, kendisini "next hakan şükür" olarak tanımlıyor kim bu çocuk diye soranlara. abilerini örnek alıp üç büyüklerde paramı alır rahat rahat yatarım kafasında olmadığın için şimdiden teşekkürler.
Manchester city' de bir takıma kiralanıp pişecek futbolcu.

Cok doğru bir is yapmıştır.
citye transferi remen aciklanan oyuncu. bursa anlastik saglik kontrolunden gececk diye anlasma yapti. bu arada city bu adami a takimami aliyor anlasilamadi bir turlu.
alır yabancı dil durumuna bakar eğer varsa bir sezon championship ya da premiere lig'in orta alt düzey bir takımına kiralar.
manchester city transferi ile balon bir futbolcu olduğunu tüm dünyaya bildirecek genç ama vasat futbolcu.
Sağlık kontrolleri için Ingiltere'ye gidecekmiş önümüzdeki günlerde. Manchester City'ye yenilmişim a dostlar! Çok geç keşfettiğim, kalbimin minik futbolcusudur. Genel bir hayranlığım var sporculara tamam ama bu veleti de bir başka sevmiştim, yok yok abazalık yapmıyorum; yaşımız tutmuyor.*
Yolu açık, başarısı daim olsun; ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir. Gururluyuz!
araplar takımı aldı alalı city altyapısından a takıma adam çıkmıyor. bence city'e gitmekten ziyade hangi takıma kiralanacağı önemli...
altyapı tetsılerını mukemmel sevıyey getıren ve altyapıya buyuk onem veren bır takıma gıtmıstır. ınsallah basarılıda olur.
man city de inşallah başarılı olur futbolcusu .
city ile anlaşmıştır.
rezerv takımda oynayacaktır.
yolun açık olsun Enes.
bu çocuk man blue a takımına çıkacak.

sosyetik çirkin türk kızlarına çakmayacak.

hükümete yalakalık yapmayacak.

çirkin kadın spor spikerlerle ya da acun'la kanka olmayacak.

işte bu yüzden de türk spor basını kendisine çok ilgi göstermeyecek.
bursa cem sultan lisesi'nden etihad stadium'a. hey gidi hey ! başarılar kardeş.
bursa'da ilk 11'e bile zor giren bir oyuncu. man city'e transfer olmuş. umarım orada daha fazla çalışıp 18'e girer. ancak kendisi yetenekli bir oyuncu gibi. man city boşuna almaz. ben türkiye-lüksemburg maçından hatırlıyorum. maçın son dakikasında lüksemburg'lu oyuncunun elindeki topa vurmuştu. sonra lüksemburg'lu oyuncu buna bir şamar attı, görmeniz lazım * herhalde 2-1 biten maçtı. şamarı yedikten sonra hiçbir şey olmamış gibi arkasını dönüp gitmesi çok komikti. çocuk rezil oldu resmen. ama yetenekli gibi. şişirilmişte olabilir yani. sonu muhammed demirci, batuhan karadeniz gibi olabilir. neyse hayırlı olsun.
Yolu açık olsun.

Muhtemelen city ilk sezon kiralar...

Erken gitmesi iyi oldu hala kendini çok daha geliştirebilir...
ATINC iLE BERABER BASARILI OLURSA TURK FUTBOLU ICIN MUTHIS OLUR. ARTIK AVRUPA KLUPLERI TURK OYUNCULARA YATIRIM YAPABILIR,