bugün

belli ki çok sevmiş.
aşağılık ve dalkavuk bir mürit, fazlası değil...
hizmetin hizmetkarıdır. bazıları gibi dönek değildir. mezara kadardır onun hizmet sevdası.
bazı yavşakoğlu yavşakların geçmişte çok sevdiği oyuncudur. biz yıllardır adam değil diyorduk, ne oldu şimdi anladınız mı dürrükler...
iyi oyuncudur. milli takımımızın da böyle bir oyuncuya çok ihtiyacı vardır. ammaaa acı gerçeğe gelirsek kendisi vatan hainidir. fetoş için annesini, babasını hatta vatanını satabilecek bir haindir. hizmetini yesinler. beyni yıkanmış herifin tekidir.
Şu yazıyı bi yere kaydedeyim de, ilerde sevgilime aşk mektubu yazarsam kopyala yapıştır yaparım.
iyice bokunu çıkartarak fettoş a biat etmiş olan kansız. bu ülke sınırlarında görmek istemediğim şerefsiz.

zöge: fetöcü orospu evlatları rahatsız.
(bkz: verdim şukunu)
Basketinden zerre anlamam ama geçenlerde bir yerlerde adı geçmişti de twitterdan şöyle bir kontrol ettim adamı bildiğin inaniyor gözü kör ve biat ediyor ,ülkeye lanetler yağdırıyor sonu cehennem olsun.
babası Mehmet Kanter, oğlunu evlatlıktan reddettiğini açıklamış.

görsel
cemaat parasını cukkalarken iyiydi. şimdi mi aklına gelmiş evlatlıktan reddetmek?
Bence babası kendisini kurtarmak için böyle birşey yaptı.Oğlu bu kadar içlerindeyken babasının böyle bir örgütten bağımsız olacağı düşünülmez.
iş dönünce kıvırma seansları başlamıştır. samimiyetsiz bir babaya sahip fetöcü. evet.
ulan bu karılarla kızlarla geziyor diye, anası babası bunu fetö'ye yazdırdı.

şimdi inkar ediyorlar.
"nede olsa amerika'da yaşıyorum, basketbolcuyum türkye'ye de yolum düşmez" rahatlığıyla geniş geniş konuşan tip. iticidir.
sırf ideolojik sebeplerden dolayı evladını reddeden adamda şerefsizin tekidir gözümde, kaypak olabilir arsız olabilir ama o sonuçta oğlun amk.
dünyanın en gerizekalı insanı lan bu enes kanter.

lan senin elinde büyük bir yetenek var, milyon dolarlar alıp, dünyanın en güzel yerinde yaşıyorsun. üstelik bütün amerikanın hayranı olduğu bir spor dalıyla uğraşıyorsun, herkesin gözü sende lan.

her imkanın var ya. her yıl dünyayı gezersin, her yerine gidersin, çinden nepal'e, madagaskar'dan grönland'a kadar karış karış gezersin. ne bileyim sevdiğin bir kitabı okursun, o yazarla buluşursun, imza alırsın, sohbet edersin, Gabriel García Márquez'de paulo coelho'ya kadar ya. lan o kadar yeteneğim param olacak aklıma öyle şeyler geliyor ki, bi gün moskova'ya giderim nazım hikmet'in mezarına, bir gün niagara şelalesinden bakarım dünyaya, en güzel gizli koylarda yüzerim, ulan en olmadı boş zamanlarımda bi bahçe alırım babilin asma bahçelerini yeniden icat ederim lan.

ama bu gerizekalı mal napıyor.

bi fosil suratlı gerizekalının peşinden yok hizmet harekatıymış yok ebesinin amıymış lan bi siktir git enes ... sokayım hareketine al fetöcü oldun çıktın amk.

lan dünya görüşü sıfır, dingilin tekisin resmen. yaşamayı bilmiyorsun. bunun gibi hayatı olup bi ideolojinin peşine giden, başkasının fikriyle iş yapan, gerek siyasi gerek dini her türlü insan maldır resmen.

sürekli birinin size bir şey söylemesine ihtiyacınız var, kendiniz bi iş yapamıyorsunuz. gerizekalısınız çünkü. aptal yerine koyuyorlar lan sizi.

hadi fakirler inansın, adamların tutunacak dalı yok aq, fakir gelmişler fakir gidiyorlar. böyle hacıya hocaya bi siyasi ideolojiye, kendini adam yerine koyuyormuş hissiyatı uyandıran şeylere ihtiyacı var ama size noluyor be amınakoduklarım.
anası babası ve tüm ailesi tarafından reddedilmiş sporcu bozuntusu.

http://www.milliyet.com.t...an---2291506-skorerhaber/

ana baba reddettiyse üzerine daha da birşey tanımam.

geceleri uykusuz kalarak maçlarını izleyip ayırdığım zamanlara haram zıkkım olsun.
(bkz: enes gülen)
Kan, ter içinde acele değil çabuk çabuk yazmış deve.
Fethullah gülen ile yakın zamanda nikah masasına oturmasını beklediğimiz basketbolcu. Evet.
Ağır tiyatrocudur. Babası okulumda 2 sene hocamdı cemaatin dikalası oldugu belliydi onu geçtim enesle arasından su sızmazdı öyleki kücük kardeşini de amerikada koleje yazdırıp basketçi yapıyodu en son.. Ya şak diye evlatlıktan reddedilir reddedilmez bu nebiçim açıklama.. Asıl böyle para ve mevki sahibi adamlar iyi araştırılıp ayıklanmalı yoksa yurtlarında parasızlıktan kalan vasıfsız insanlar değil.
görsel
metta worldpeace gibi bir şey herhalde. adını değiştirmeler falan.
Valla bu teroristlerden ben cok cektim. Bunlarin zamaninda bir ferdi idim. Amaclarini ogrenince(8 yil once) dedim ne siz beni uzun ne ben sizi. Aralarindan universitde ayrildim. Bunu yediremeyip okulumu 3 sene uzattilar. Bolum dekani sagolsun simdi gorevde bile degil. Konuya geleek olursak keske enes kanter' de bazi gercekleri gorebilsede bu yanlis yoldan donse.
Fakat takdirimi kazanan bir davranisi var. inandigi dava yanlista olsa satmamasi. Bence bu ahmahlikla, erdemin ince cizgisidir.. Hangisi oldugunuda zaman soyleyecek biz susacagiz.