bugün

lise bittikten sonra sizle yavaş yavaş görüşmeyi kesmeye başlaması ve bütün sorumluluğu sizin üzerinize atmasıyla soğumaya başlıyorsunuz. ama arasa hala hadi kahve içelim diyecek kadar da değer veriyorsunuz hala.
sonra biri geliyor kulağınıza onun ne kadar bencil ve iki yüzlü davrandığını fısıldıyor o an nefret etmeye başlıyorsunuz işte.
başıma gelmiş durum. en yakın arkadaş diye afedersiniz giydiğin donu bile almaya yeltenir bunlar. mesafe her zaman şart.
hoşlandığınızı söylediğiniz erkeğe yiyecek gibi baktığı anda gerçekleşen olay, soğumak ne kelime küpküp doğrayıp rakıya katmayı hayal ettim *
hıçkırdığımdan, aldığım nefese kadar anlattığım insanın benden bir şey sakladığını öğrenmemle gerçekleşmiş olay. bir de ''ailem çok sıkı bir yere yollamaz habersiz nefes bile alamıyorum'' dediği halde daha yeni tanıştığı arkadaşlarıyla tatile gittiğini öğrenmek.
uygun zamanda batırılmak üzre iğneler hazırlandı...
En yakın arkadasla ten uyumunuz olmadıgını fark ettıkten sonra yasanandır.
saygısızlığı yetti anında soğudum.
En yakın arkadaşınızın yanında eskisi kadar saçmalayıp eğlenemiyorsanız " hayırlı olsun" en yakın arkadaşınızdan soğumuş bulunmaktasınız. Biraz ara verirseniz belki eskisi gibi yeniden en yakın arkadaş olabilirsiniz. Hemen yakıp yıkmayın. *~gülücük
Su an yasadigim durumdur. Oh be yoklugunu da hic hissetmiyorum.
en başta soğuduğun için yokluğu hissedilmese de daha sonraları özleyeceğiniz ve soğuduğunuzu hatırlamayacağınız kesindir. ama bazen özleminize dayanamayıp gurursuzluğa kapılıpta arkadaşlığınızı devam ettirebilmek adına bir adım atabilirsiniz, o zaman da neden soğuduğunuzu yeniden hatırlar ve yeniden ondan uzaklaşmak için yer ararsınız. böyle gider bu.
eğer soğuDUysanız yakın olmamış demektir, eğer yakın oldu diyorsanız soğumazsınız.
Şimdiki gençler iki dal sigara alıp verdimi yakın arkadaş olduk sanıyorlar.
yaşanılan ve alışılan durum.
ark:cem elini bacağıma vurup durma.
cem: şakasına vuruyom.
ark:olum topmusun nesin a.q b. s. git
// cem ağlayarak gider ve arkadaşından soğur. işinize gelirse...
yalnızca ihtiyacı olunca aramaya başlamasından kaynaklanır genelde.
insanoğlu doğuştan bencildir iye boşuna dememişler.Zira ne kadar yakın destekte farklı yapılarız hepimiz,önemli olan bbirarada yaşamayi becerebilmek.
geçicidir. en yakın arkadaş, kardeş gibidir..
üniversiteye gidildikten sonra olabilecek şeydir..
çok normaldir.. üniversitede her kız ya da erkek artık kendine yeni hayatlar kuracaktır..
kişiler birbirini arayınca; mıhabbet kısa sürecektir.. daha az mesaj atılacaktır..
memlekete gidince o arkadaş yanına üniversiteden bir arkadaş getirecektir..
diğer arkadaş hayal kırıklığına uğrayacaktır ve hayatın ilk tokadını hunharca yemiş olacaktır..
insan yalnız doğar ve yalnız ölür. soğuyacak tabi ne yapacak.hayat felsefen buysa hiç bir arkadaş samimi olamaz senle.
Zamanla sizi kıskandığını hissederseniz olağan bir durumdur.
Sırf bu yüzden haftalardır okuduğum uludağ sözlükde bir hesap açmakla başladım işe her zaman olan gizli güvensizlik meydana çıktı yine içimde ve her zaman ki yaptığım gibi özel ders hocalarım hariç(az kaldı bunları kökten silmeye) bütün numaralari sildim buda benim rahatlama yontemım napayımmm.
arkadaşa verdiğin değeri, sana vermemesinden kaynaklı durumdur.
En yakın arkadaş değildir o.
En yakının olsa kardeşin gözüyle görürsün onu hiçbir hareketi batmaz sana.
değişik sebepleri vardır bunun altında yatan. eski sevgililerinizle kanka olmaya Çalışması suratına karşı hesap soramadığınız ama iÇten iÇe uyuzlandığınız bir durum olabilir. her an her dakika birlikte vakit geÇirmek zorunda kalmak da bıktırabilir hele de sevgili triplerine başlamışsa iyice Çekilmez olur. ya da aynı eve Çıkın otomatik olarak soğuyorsunuz zaten.
Kendini sizden ustun gördüğünü anladığınız anda olan durumdur. Yaptıgim herşeye bir şey buluyor. Herşeyin iyisini o biliyor. O ne derse o doğru. O olmalı. Yeter birader arkadaş kardeş dedik te bu kadarda olmaz. Oh be kurtuldum bir daha barışmayız inşallah.
en yakın arkadasımla arkadaslıgım bıtmıstır. Bu araya gıren 3. kısıler yuzunden oluyo genelde. Bırı bırını dolduruyo ve onca yasanmıslık bı hıc oluyo.kımseye guvenmeyın amk. Kımseyıde almayın aranıza.
Bir kaç ay önce yaşadığım olay.