bugün

bir adam düşünün manevi babası aziz yıldırım, gerisini boşverin.
sirkatini söylemiştir.

en büyük pişmanlığının yobo'yla girdiği ve sonunda ırkçılıkla suçladığı ağız dalaşı olduğunu anlatmış. utanmadan "hâlâ aklandığımı bilmeyenler var." diyor.

biz yemiyoruz emre. müdüre anlat.
(bkz: müdür bu buna konuş)
en sevdiğim oyuncuların başını çeker. tuncay galatasaraya gitse ben zaten galatasaraylıyım dese ben gene nefret etmem ondan. bize yararı oldu emeğine teşekkür ederim . emre galatasaraya uefa almasında büyük etken oynadı ama gs taraftarı vefasızlık yapıyor sevmiyor olabilirsin ama hakaret edemezsin.
emre hagi hakkında: Hagi yan yana oynadığım en iyi yabancı futbolcu, ondan çok şey öğrendim demiş.
emre alex hakkında: Alex Fenerbahçeye gelen en iyi yabancı futbolcu demiş.

http://kralspor.ensonhabe...uldu-hagi-mi-alex-mi.html
fenerbahçelidir.
hadi mutlu olsun kerata..
turk standartlarının uzerınde bır kaliteye sahip olmasına ragmen, agresifligi ve cirkefligi her zaman basina dert olmustur. milli futbolcu; gs altyapısında yetismis ve sırasıyla; galatasaray, inter, new castle united forması giymistir. 2008-2009 sezonunda olaylı bir sekilde fenerbahceye transfer olmus, hem gs camiası hem de fb camiası ayaga kalkmıstır. gsli kesim emreyi hainlikle suclamis, fb kesimi ise emrenin gs tabanlı oldugunu ve fbye yakismadıgini dusunmuslerdi. ancak kısa surede fenerbahce taraftarının gozdesi olmayı basarmıstir. goze batan en buyuk ozellikleri; yuksek top teknigi, bitirici paslar, hakem-futbolcu kim olursa bogazını kesmekle tehdit etme, tum spor yazarlarıyla her daim kavgali olmayı basarabilme, buyuk kucuk ayırt etmeden sahada olan herkese kufur edebilme.

turk futbol tarihinin en cirkef 5 futbolcusundan biri. diğer dördü için;

(bkz: bülent korkmaz)
(bkz: kemalettin şentürk)
(bkz: diego alfredo lugano moreno)
(bkz: hasan şaş)
futbolcu olupta karşılıklı oynama fırsatı bulabilseydim suratını yerlerden toplatırdım dirsek, kafa göz baldır. her yerine çalışırdım. herifi izlerken hareketleri mimikleri bile insanı kudurtmaya yetiyor.
engin baytar ve ayhan akmanla bir araya toplanıldıktan sonra,öyle bir geçer zamanki dizisinden mete çağrılıp, yakılası insan..

(bkz: pislik)
bu gece de pislik yapmaktadır. sanki tek tekme yiyen kendisi. lan oğlum bana da çok tekme atıyorlar halı sahada.

edit: kırmızı da geldi bu arada. bu gurur benim lan(!)
g.kore dostluk maçında kırmızı kart görme yeteneğine sahip milli futbolcumuz.
haksız yere 2 sarı kart gören futbolcudur.
kaptanı emre olanın..
''niye şaşırdınız ki, emre her zamanki emre.'' dedirttiren insan. samimiyetsiz, sevimsiz, antipatik , kabadayı, hem suçlu hem güçlü. milli takıma hiç yakışmıyor. bu kaçıncı oldu artık. başka ortasaha oyuncusu yok mu koskoca 80 milyonluk ülkede?
pimi çekilmiş bomba gibi zibidi. her an kart görme olasılığı vardır. kore maçında ise hem kaptan, hemde rakip takımın misafir olmasına rağmen centilmenlik dışı bir faul ile 2 dakikada 2 sarı görerek oyundan atılmıştır. hem türkiye milli takımı formasından, hemde fenerbahçe formasından utanmalıdır.
(bkz: kınıyorum)
güney kore türkiye hazırlık maçında kırmızı kart alabilme yeteneğine sahip fbli futbolcu.
maçtan sonra; "önce akıllı olsunlar" derse şaşırmam.
çirkefliğin ete kemiğe bürünmüş hali.türk futbolunun yakasından bir an önce düşmesi dileğiyle.
ahlak yoksunu, çirkeflikte sınır tanımayan ve milli takım formasına hiç mi hiç yakışmayan futbolcu. savaşta bile bayrak milletin onurudur diye işgal güçlerinin bayrağını çiğnememiş-çiğnetmemiş asil liderimizin ve türk milletinin forması olan ay yıldızlı formamıza hiç yakışmamaktadır kendisi ve ahlaki değerleri.

tez zamanda tükensin bitsin bu ahlaksız oyuncu başka isteğim yoktur.
milli maçta yaptığı harekette sonuna kadar haklı olan futbolcudur. adam alışmış abi türkiye ligi'nde kart görmemeye istediğini yapıyor. hakemler sağolsun. trabzon maçında jaja'nın anasını sikti sarı kart bile görmedi. bu adama böyle kıyak geçtikçe her platformda azıtır.

zamanında uefa yarı finalinde bile kırmızı görüp final oynamayı kaçırdı. fatih terim o kadar dövdü, tokatladı adam edemedi daha da adam olamaz zaten. inşallah bir an önce futbolu bırakırda milli maçlarda takımımıza gönülden destek verebiliriz.

eğer birgün dünya kupası ya da avrupa kupası alacaksak o kupa bu adamın ellerinde havalanmamalı.
çirkeflik konusunda nirvanadır.

entry bitmeden edit: hadi eksileyin fenerliler.
bu akşam yaptıklarını arda turan yapmış olsa yarın sınır dışı edilmesi için kampanya başlatılırdı.
hadi milli takıma, bize ya da milli takım kaptanlığına saygın yok. bari kore gazilerine saygın olsun dediğim biri...
erkek(!) futbolcu.
(bkz: soğan erkeği)

az önce okuduğun lisenin *önünden geçtim ve bir kez daha lanet okudum sana, oynadığın futbola...
Türk Futbolunun en iyi isimlerden biri.
güney kore ile oynanan bir hazırlık maçında* kırmızı kart görebilecek kadar çapsız bir adam. bu gece otele dönüp yattığında utanır mı ki kendinden, hadi kendini geçtim, kolundaki pazubanttan?!