bugün

Milli takımda oynamayı hak etmeyen kişiliksiz futbolcunun tekidir. Bunun gibi oyuncular genç yıldızların önünü kapamaktan başka işe yaramazlar.
dünkü estonya maçında kendi ortalamasının da üzerinde uluslararası düzeyde futbol oynamış adamdır. dün oynadığı oyunu sürekli kılabilirse kendi takımında da 11'i zorlamaya başlar. elemeler serisinde milli takıma en büyük katkıyı verecek futbolcuların başında geliyor. sadece tecrübesi değil, kalitesiyle de...

antipatikliğini geçtim, o gol sevincini bana doğru yapsa kafayı gömerim, orası ayrı. 70 milyon adam birbirimizi sevmek zorunda değiliz. çıksın o topu oynasın her maç, yeter. bir de yanındaki adamın da o tempoya çıkması lazım. artık topal'sa topal ne yapalım. sert, dirençli, yıldırıcı pres, rakibe yakın temas, topla oyun kurma, adam eksiltme, bire birler, şut. gerektiğinde oyun kontrolü...

içimden de sövdüm, onu da bilin.
bu kendini bilmez, ''faşo ağa'' vari hareketlerinde bulunan bir ib.e ile 2014 dünya kupasına gideceğime, selçuk inan la cehennemin dibine gitmeyi tercih ederim.

ayrıca bir çift sözüm var abdullah avcı efendiye. (ahmet çakar vari seslenmek istiyorum)

eyy eyyamcı abdullah efendi. sen değilmisin ki milli takımın başına geçmeden önce... bakın buranın altını çiziyorum, sen değilmisin ki milli takımın başına geçmeden önce ''emre yi milli takımda oynatmam'' diyen.

şimdi ne olduda bir anda selçuk inan ı kesebilecek bir oyuncuya dönüştü bu futbol katili, huzursuzluk yaratmada bir numara olan adam. üstlerden nasıl bir emir aldında emre hala bu takımın kaptanı.

çok afedersiniz ama, bu kafa yapısına sahip bir takımın s.kmişim kazanacağı maçıda, gideceği dünya kupasınıda.

ya.şak çıkmış estonya gibi bir takıma gol atmış (sanırsın messi li arjantine 3.golünü atıyo pezevenk) ardından bayern münchen, real madrid, liverpool gibi takımlarda oynamış olan futbolculara ''kalkın ulan sevinin lan'' tarzı bağırıp çağırabiliyor. ama biraz daha devam etsin bu tarz hareketlere bakalım hamido o elini alıp mutelif bir yerlerine sokacak mı sokmayacak mı.

abdullah efendi ise, diğer önce ki meslektaşlarının yaptığı hatalara devam edecek. emre ve bunun gibi arkası güçlü olan adamları takıma almaya devam edecek. selçuk, nuri ve hamit gibi ''ve daha bir çoğunu'' sırf bu antipatik ibne ler yüzünden kaybedecek. izleyin görün.
atletico'da forma şansı bulamaz, yedek kulübesine hapsolursa bu adam ilk 11 de oynamaya devam etmemeli. Formsuz oyuncuların ismi ne olursa olsun, verimli olamadığını hepimiz gördük. Milli takım formsuz oyuncuları koruyup kollama yeri değildir. emre'nin formunun düşeceğini ve yedek kulübesine hapsolacağını öngörüyorum. Böyle geleceği olmayan bir oyuncu için ilerde parlaması muhtemel nuri, form tutacak hamit ve çok formda bir selçuk'u gözden çıkarmak çılgınlıktır. bindiğin dalı kesmektir.
estonya maçında uluslararası seviyede futbol oynadığı söylenen kişi. yalnız şu var ki estonya karşısında yapmıştır bunu. hollanda maçında sahada yoktu.

bu arada 16 yaşından beri türkiye'nin ve avrupa'nın sayılı kulüplerinde top oynadın. galatasaray, inter milan, newcastle united, fenerbahçe ve şimdi de atletico madrid. paraysa paran var. kariyerse o da var. milli takımda da başarı gördün. peki ağa bu sinir ne? sürekli bir kavga dövüş halindesin. bu azerbaycan mağlubiyeti sonrası milli takımı bırakmıyor muydu?
2000li yıllardan bu yana türkiye'den çıkmış en yetenekli oyuncudur. hem de açık ara.
Bu oyuncuya milli takımda nasıl kaptanlık veriyorlar dediğim oyuncu.
hırslı ve tecrübeli futbolcu ve sanırım tek artısı,bu yaşında a.madrid gibi bir takımda oynamasının nedeni. galatasaray'la yıldızı parlayan daha sonra utanmadan eski takımına sallayan gittiği her takımın doğuştan taraftarı olduğunu söyleyen,kraldan çok kralcı adam.
ona olan hislerim burak aksak'dan geliyor :

"emre belezoğlu denen arkadaşın demlediği çayı içmem."

not: fenerbahçeliyim.
şuan gs kulübünde forma giyiyor olsa dünyanın en karakterli en iyi futbolcusu ilan edilirdi çünkü etrafta bir anda 180 derece dönen parazitler bulunuyor.
yerli maradona.

yeteri kadar beyefendi olmadığı için habire eleştiriliyor. amk sanki maradona çok beyefendi. sen maradona ol da, beyefendiliğin elksik kalsın.
cemaatin futbolda sağ koludur. sol kolu ise abdullah avcı'dır. orta kolu ise malumdur.
yerli maradona deniyor kendisi için

az evvel maradona ile telefonlaştık elim tetikte bu hatanın telafisini bekliyorum dedi ağlak bi halde

hahahahahahaaaaa..
(bkz: emre beleşoğlu).
sırf hırslı olduğu için eleştirilen adam. ne çok kişiyi rahatsız ediyorsun sen emre. gol attıktan sonra göstermiş olduğun aşırı sevinç senin tamamen abdullah avcıyı eleştirenlere karşı yapmış olduğun bir hareketti. biz bir takımız ve bunu kimse bozamaz demek istedin. bu yüzden herkesi yedek klübesine topladın. bu yüzden ayağa kalkıp sevinmeyen nuriye kızdın. haklı değilsin emre. etliğe sütlüğe karışmadan milli takımı bir yere getirmeye çalışmadan mal gibi çıkıp oynayacaktın. sen çok yanlış yaptın.
--spoiler--
fatih hoca çok iyiydi. fatih hoca da motivasyonda bence türkiye'nin en iyisi. ama günümüz futbolunda motivasyonun yanına da başka şeyler koymanız gerekiyor. bu anlamda da aykut hocayı söylemem gerekir.
--spoiler--

demiş nankör .

aferdersinde oturma organımla gülüyorum emre sana aykut kim la ?
tüm kariyeri boyunca transfer olduğu kulüplere bedelsiz gitmiştir. hizmet ettiği hiç bir takıma bir lira bile kazandırmadan bavulunu toplayıp uzamıştır. futbolculuğu ne kadar iyi olursa olsun, nankör, aşağılık adamın tekidir. ölüyorum dese bi kaşık su verilmiyecek lanet ayak topçusu.
Bazen agresif, Bazen deli dolu, Seni Seviyoruz EMRE BELÖZOĞLU!
sergen yalçın yorumuyla:

http://www.youtube.com/watch?v=o1Xj8UEEQVs
çok iyi futbolcu olduğunu 4 farklı ligde(türkiye,italya,ingiltere,ispanya ligi) oynayarak herkese göstermiş kişidir.
iyi olmasına iyi bir futbolcu. Fakat çok çirkef olduğu da aşikâr.
bugün oynanan tel aviv-atletico maçında emre'nin olup arda'nın olmadığını görünce yuh dedim ne olmuş böyle. Sonra anladım ki atletico yedeklerle çıkmış.
atletico malaga maçında ilk on bire girmeyi başarmış futbolcu. ligin ikincisi ve üçüncüsünün oynadığı bu maçta emre'yi görmeyi hiç beklemiyordum sözlük. milli maçlar öncesi çok iyi oldu. umarım performansını sürdürür.
kısa sürede ispanyolcayı sökmüş futbolcu.

http://www.youtube.com/watch?v=-4tU4wL71jw
ispanyolca ve italyanca birbirlerine çok yakın diller olduğu için sokmesi icin cok ugrasmamistir. bu adam zaten takir takir italyanca konusmaktadir. azerbaycanli bir vatandasin turkce konusmasi kadar dogal bir seydir. (bkz: emre belozoglu nu bit kadar bile sevmemek)
bizler yıllarca karekterli karektersiz söylemleri ile uğraşırken kendisinin milyon euro'lara imza atıp, boğazda yalıda oturup papatya falı açmakta.