bugün

(bkz: sakin ol adamım)

sürekli fuck kelimesini kullanan şahıs. fak fak fak fak yeter ulan tamam senin de pipin var.
Önceden isminden dolayı ingilizce rap yapan türk diye düşündüğüm amerikalı beyaz zenci.
daha önceden de yazdım. rüyamda kraldın, uyandım kral değilsin.

nerede recovery? yeni albümüyle bokun içine batmış yine. belki de hiç çıkmamıştı? üzerinden kaçış yok mesajı veriliyor.

not afraid mi, rap god mı? ikisinin de sözlerine altyapılarına ve kliplerine bakıp karar verin.

recovery albümünü almıştım, yeni albümüne kuruş vermem. ve recovery gibi hit olamayacak. birkaç ergen dinler işte.
rapten nefret eden biri için kamuspotu için bile en iyisidir tektir.şimdi bana çıkıp rapten anlamıyosun ondan bitek onu beğeniyosun daha iyileride var diyebilirsin.zaten işin ince tarafı orası güzel kardeşim adam rap sevmeyenlere bile hitap edebilen müzik yapıyor zaten o yüzden 1 numara ve tek.
yeni bir albüm çıkartmışlardır.

dün d&r da tüm şarkılarını dinledim.

güzeldi, özlemişiz.
künt bakışlara sahip rap yıldızı. karizmatik mi karizmatik.
Dünya'daki tescillenmiş gelmiş geçmiş en iyi rap şarkıcısı.
popumsu müzik tarzıyla kendisinden yavaş yavaş soğuduğum üstad.
bir 313'yi dinleyin http://www.youtube.com/watch?v=9di8PwlxYTs
bir de bu saçmalığı http://www.youtube.com/watch?v=ZDXXi19_7iE

aynı eminemden mi bahsediyoruz? ama değişen dünyaya ayak uydurması lazım para kazanmak için.

bu yüzden underground rap e devam.
'kara ırkın icadı hiphop beyaz çocuğun hakimiyetinde'
ismi ülkemizde yazıldığı gibi okunan ve ilginç olaylara sebebiyet veren bir sanatçı.
http://www.habervitrini.c...lik-desik-ettiler-105061/
lise yillarinda mtv ile hayatima girmisti. favori sarkici/ünlumdu. yasim illerledikce nekadar sacma oldugunun farkina vardim. amerikanin aptal unlulerinden biktim.

miley cyrus, justien bieber, selene gomez. hic birinin sarkinisinindl dinlemedim. hepsi birbirinden gicik. her nesil bunlarda türer.

eger 90'li iseniz.. bizik nesilin bieberlari da .. cristiana aguilara britney spears justin timberlake idi. böyle uzar gider.

"stop making stupid people famous".
(bkz: the way i am) albümü için dinlenir.
gelmiş geçmiş en kötü rapçidir.
Tupactan iyi degildir. Aslinda tarzlari farkli oldugundan tupacla kiyaslamak da dogru degil ama genel olarak bakarsak tupacla kiyaslanamaz.
Beyazların çıkardığı en iyi rapçidir.
bir çok parçası güzel olan şahıs. "rap god" parçası ilk dinleyişte sevmesem de 2. ve 3. dinlemem sonrası baya sevdiğim parçasıdır.
rap müziğinin yaşayan en asi, en yetenekli, en zeki adamı'dır bana göre. slim shady tarzı ile yaptığı kliplerinde mutlaka güldürür, bulunduğu mevkinin hakkını verir.. herkes yaşlanmıyor, ölümsüzlüğü buldu dese de son zamanlardaki kırışıklıklarına dikkat ettim ve üzüldüm. eminem ile aynı çağda yaşadığım için fazlasıyla mutluyum.
şarkılarıyla coşulan sanatçılardan biri.
iyice bozmustur artik dinlenilmez de bu.
Ahlaksızlık sözcüğünü akla getiren ancak dido ve rihanna ile harka düetler yapan amerikan sarkıcı.
lose yourself gibi bir efsanenin sahibidir.
rap müziğini hiç sevmediğim halde bu adamın şarkılarına bayılıyorum abi. hiç bıkmadan dinliyorum. gerçek bir sanatçı kendisi. hayranlığımı anlatmaya kelimeler yetmez. o yüzden burada bitiriyorum sözlerimi.
Lose yourself şarkısının araba kullanırken dinlenmesi kazayla sonuçlabilir. iyi hoş bir adamdır sokaklardan çıkmış olması ve beyaz olmasına rağmen beyaz sömürgeciliğini eleştirmesi ayrı bir karizma katmıştır. Ayrıcak çıktığı tv programlarında aniden saçmalaması muhtemeldir.
Bir kız ismidir. *
Rap piyasasina gelmiş geçmiş en iyi rapçidir. Üstelik beyaz olması da cabasi. Yeni albumlerini bilmiyorum ama eski albumlerindeki sarki sozleri efsanevidir. Ne muzik turu olursa olsun her insan bir kez eminem sevip dinlemistir