bugün

2016 yapımı me before you filminde başrol oynayan ingiliz aktris.
Bir arkadaşımın arkadaşıyla fotoğraf çekildiğini öğrenince kıskandığım karıdır.
Bu kadın kumral ve siyah saçlıyken çok sıradanken saçı sapsarıyken çok çekici duruyor.
Hayatının sonuna kadar sarışın kalmalı.
gülüşü ile bizi bizden alan yengemiz.

görsel
gençtirdirler.
Tam sevilmelik aşık olmalık kadın bence.Çok tatlı.
Şişirilmiş bir balondur tamam sevimli falan ama çekicilik namına güzellik namına bir şey göremiyorum özellikle çok tuhaf bi ağız yapısı var.
(bkz: yine duşa soktun kardeş).
dizide her sahnede sıfatlarını saymasa iyi kadın aslında...
Doğal saçları çok daha güzel görünen kadın. GoT daki daenerys.

görsel
kısa boylu, kalın bilekli, patlıcan kollu bir kadın. bence fena oyuncu değil ama sarah connor u canlandırması en iyi ihtimalle 1 nisan şakası olmalıydı.
görsel
Yüzünü ve oyunculuğunu bir türlü beğenemediğim kadın. Ejderhaların annesi olmaya yakışmıyor bence. Yüzü çok saf kalıyor, öyle ejderhaların annesi mi olur. Bir tek GoT değil hiçbir dizi/filmde de iyi oyunculuk yapamıyor gerçi.
geçen bir arkadaş bunun posterlerini duvarına asmış. yaff dedim olum ergenmisiniz. bu karı o kadar güzel değil öyle duvara asılacak kadar. dedim herhangi bir mekanda bunun kadar güzel bir kız görebilirsin. sonra verse almazmısın dediler tabi sohbet kapandı.

ayrıca bu karı türk kızlarına benzemektedir.
az önce bir resmine denk geldim yarım saattir bakıyorum. lafı uzatmadan -uzatmak istesek kelimeler kifayetsiz kalabilir- buyrunuz;

görsel
bir yerde görünce lan ne kadar tatlı, hanım hanımcık bir kız diyorum ama sonra aklıma dizideki meme açmalı, yiyişmeli emişmeli sahneleri geliyor.
başlık parası için kosgeb den faizsiz 50.000 kredi çektim, kendisine ulaşmaya çalışıyorum, telefonunu açmıyor.
çirkin diyen çarpılır ağzı götüne döner mazallah.
görsel
Boyu kısa olsa da güzel yüzü aşırı sempatik tavırları onu güzel bir kadın yapmaya yetiyor bence. Bacak herkeste var ancak bu kadının mimikleri bir başka.
görsel
görsel
Gecenlerde bu kadinla ilgili entryleri okuyordumda onceleri hep prenses,taş, afet bilmem ne denmiş sonradan biraz kilo alinca bankaci kadinlara benzetilmiş, bakimsizlikla suclanmis. Ne ikiyuzlu insanlarsiniz siz ya. O kadar igrencsiniz ki. Umarim bir gun birileri de sizin gobeginiz ciktigi vakit sizi terk eder. Baska turlu adam olmaz cunku oyleler.
tebrik etmek lazım ingiliz diplomasisinin güçlü olduğunun kanıtı.
1.50 boyundaki kezban. ancak turk erkegi gibi les bir turun sevecegi cinsten.
hoş gelmiş 11. nesil yazar, koştursun efendim.