bugün

bir yazar neden böyle bir nick alır diye düşündüm

daha sonra anladım.

çünkü anlaşılacak bir şey yok.

numaralı entrysine hitaben.. sefil sensin devrim de sana girsin..
(#10801629)no'lu entry'sinde başörtüsüne paçavra diyebilmiş yazarcık. fikirleriyle nicki tam örtüşmektedir.
yazarlığın dibi...yazarlığın son noktası...yazarlığın kıllı lopezi...
bu kadar hakareti kaldırabilitesi yüksek biridir.
(#10801629) başörtüsünü paçavra olarak nitelemiş kendi minik beyninde ve başörtüsüyle gitmekten utanmak gerektiğini söylemiştir. ama "kıçınızı açarak gitmekten utanmıyor musunuz?" soruma asla cevap veremeyecek gereksiz yazardır.

her gün onun bunun yatağına girerler.

her türlü ahlaksızlığı yaparlar.

yalan, dolan, hile almış başını gitmiştir.

saygıdan, vatan sevgisinden yoksundurlar.

açıp kitap okumazlar.

hatta atatürk ün hayatını bile okumazlar.

laikliğin, dindarlığın, islamiyetin, atatürkçülüğün ne anlama geldiğini bilmezler.

düşünmezler, sorgulamazlar.

ama işte onlar çok iyidirler.
(bkz: kendini ne zannediyorsun ulan)
[http://www.youtube.com/watch?v=lJZYN1zLKJY ]

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk ya)
embesil ite küsmüş itin haberi olmamış.
ebmesili "te" cetveliyle çizmişler bir boka benzememiş.

gibi iğrenç espriler ürettiğim kelime oldu şu an.
her başlığının altında şunu gördüğüm yazar: ' (bkz: başlık entry ve nick uyumu)'
bazılarında şu da var: ' (bkz: başlık sıçmak)'
bilemedim valla.*
embesillik aslında masum bir gerekçe ancak insan kasıtlı olarak embesil olur mu şeklinde de düşündüren yazarımsıdır. kendisini troll sanması en büyük hatasıdır. zira troll olmak, embesil olmak demek değildir.

kolpaçino filmini hatırlatır bana ayrıca.

mafya babasıydı yanlış hatırlamıyorsam, "keşke baban dışarı boşalsaymış" diyordu. çok doğru söylüyordu aslında, inan bana sözlük. *
her daim etry-nick uyumuna sahip yazarımsı.
beyin çene arasında ki ters ilişkinin ayaklı ispatıdır. nerede saçma bir girdi saçma bir başlık var oradadır kendileri. *
gerçekten tam bir embesil, nick' ini hakkıyla taşımakta. çöpten karton toplayan çocuklar için ''sonlarıda aynı çöp tenekesi olsun'' diyebilecek kadar insanlıktan uzak birisi.
nickinin hakkını veren yazar. başarılarının devamını diliyoruz.
nickinin aynası olan yazar.

et iki kendini becermiş.
(bkz: (#10869794))
o biir zavallıcık...
o biir kendi gibi zavallıların raferans noktası...
(#10869439) nick ve entry uyumunda çoğu yazarı sollayacak olan yazar. tebrikler!
zeki ama çalışmıyor.

http://www.uludagsozluk.c...p?sa=yzr&y=embesilite
köpeklere alçak diyen bir yazar, acaba kendisi onlar kadar olabilmiş mi bu sözden sonra ? onu sorarım
dandikasyon yazarlar topluluğuna bir üye yazar daha. nicki ile karakteri arasındaki muhteşem uyumu gözler önüne seren bir embesilite. yanlış anlaşılmasın adı öyle diye ..
embesillik sınırlarıdır.
3 sayfacık bile nick altı olmayan sözlük yazarları/#10870072 sözkonusu entrysinde ezik diye nitelendirmiş. kendisinin nick altında yazanlar gibi olacaksa hiç olmasın daha iyi. bununla da övünülür mü?
(bkz: salak yemin ederim geri zekalı bu çocuk/#10875899)