bugün

bu kadar abartılmasını anlayamadığım kadın.

tamam güzel kadın eyvallah ama niye bu kadar göklere çıkarıldı?

bence daha güzel oyuncular mevcut.
Balon.
Gereksiz abartıldı.

Edit: anaa benim gibi düşünenler varmış ya la. Helal sayın yazarlar.
görsel

makyajsiz halini paylasmasa iyidi.
Sempatik bir kız gibi duruyor lakin o saçma salak dizide oynaması kendinden soğutuyor açıkçası.
Güzel fakat biraz fazla abartılmış biri. Evet doğal bir güzelliği var fakat dünya güzeli de değil yani.
şu anki saç stiliyle resmen 10/c sınıfındaki elçinsu'ya benzeyen oyuncu.
lütfen bir daha o saç stilini yapma. çünkü o stil senin tüm elçin sanguluğunu elinden almış.
ter kokusunu merak ettiğim kişi.
bir aşk hikayesi'nde duruş ve oyunculuk olarak daha güzeldi. o zamanlar şöhret olmadığından bilen çok azdır.
ama şimdi tatlı şirin kız beyler Allah var.
abartıldığını düşünenler için söylüyorum; Türkiye'de çok fazla güzel kadın var ama kaç tane kızıl saçlı, porselen beyaz tenli, bal rengi gözlü kadın gördünüz? Bu kadar beğenilmesini yalnız elit duruşuna değil etkileyici bakışlarına, duru masum yüzüne ve naifliğine de bağlıyorum aynı zamanda. Güzelliğinin yanı sıra çok da yetenekli bir kadın. Piyano, ingilizce, italyanca, opera, tiyatro ve oyunculuk..
Ayrıca 8. ve 17. bölüm sonlarındaki gibi ağlama sahnelerine de bayılıyorum. Uzun yıllar ekranda görmek dileğiyle...
(bkz: elçin sangu tapınağı)

Hala tapmayan kezbanlar ve kamiller var.
Fazlasıyla overrated bi kadın.

lan bunun nesini begeniyorlar, harbiden anlamıyorum. en itici kadın tipidir bana gore. o ne öyle ya bembeyaz ten, et yok but yok, meme yok, kalça yok. o zaman ne var lan it? surati da kemik parcasi hani. kadın dediğin böyle mi olur arkadaş ya. ne oldu da toplumun beğeni ölçütü bu sınıfa geldi. güzellik böyle birşey mi harbiden? guzel, çekici, cazibeli filan değil, olsa olsa anca 'tatli' olur bu.
(bkz: BALON)
Makyajı surata bastıkları için beyaz durduğunu. Saçın da aynı şekilde işlemden geçtiğini bilmeyen kişilerin beğendiği kişi.
Saç rengi aşırı derecede yakışan güzel kadın zor bir renk çünkü herkese yakışmaz kimini rezil eder kimini vezir.
sanguğunuz kadar güzel değil.
makyaj olmasa güzel olmayacak kadındır.
makyaj dış görünüşü güzelleştirir ama içini güzelleştiriyor mu.
benim tahminim oynadığı sahnelerden dolayı bu kadar rağbet gördü. bilinçaltında kucağa mucağa oturan redheadin her zaman yeri vardır. bu arada boş geçmeyelim (bkz: balon).
sözlük abazaları bu halini de beğenir kesin ! damacanaya bile hallenenleri var ne de olsa !

http://makyajsizhali.net/...Makyajs%C4%B1z-Hali-2.jpg
Şaşırtmamıştır.
bu nedir ya. milleti kandıriysiniz.
Makyajsız değil, nispeten hafif makyajlı halidir.
Kaşları boyalı, bütün göz çevresi bej rengi far, rimel ve ruj fotoğraftan anlaşılabilenler.
O saçlar da boya ayrıca.
Minyon, kara kuru sıradan bir kızı amma büyüttünüz.
O kim lan?

Bir kadın.
Korkunç bir filmden davet almış fakat kabul edilmemiştir.
Makyajsız hali bile güzel kadının, Burcu bakduru andırdı sanki.