bugün

şuan kiralık aşkta oynayan on numara güzel ve tatlı bir bayandır. bir saç rengi bir kadına bu kadar mı yakışır ya tarçın gibi.. özellikle beyaz teniyle de mükemmel bir ikili uyum sağlamıştır.
hamanizm adı altında kürt seviciliği yapan hain. Ne oldu? Cizrede pkk militanları öldürülüyor diye çok mu üzüldün sormak isterdim bu hanım kıza? Aynı şeyleri pkk askerimizi polisimizi öldürürken yazsaydın samimi olduğunu düşünürdüm lakin ordu cizreye haklı bir ablula uygulayınca yazıyor olması bu insancığı hümanist değil kürt sevici yapar efendim. Ne yapacaktı ordu? bırakacaktıda pkk mı yönetecekti cizreyi? şu insanlara sanatçı diye değer veriliyor ya şu ülkede deli oluyorum, bunları özellikle mi seçiyorlar meraktayım doğrusu.

edit: molotof atılan otobüste yanan kız kardeşi olsaydı böyle düşünürdü.
taş gibi hatun valla. hani deseler bunla sevişeceksin ama karşılığında johny abimiz sana 1 saat, ne yalan söyliyim düşünürüm.
kusursuz hatun.
kızıl kız.onu görünce aklıma himym lily geliyor.oda çok tatliydi bak.
Ömerle safariye çıkarken, tam ömer'in elini tutmuşken kol kıllarını görmemle beynimden vurulmuşa döndüm. canim elf falan diyordum ben sana niye böyle oldu?
şu anda televizyonda olan kızıl kız.
Normal bir güzelliği var. Abartıldığı gibi dünya güzeli değil. Kızıl saçları güzel sadece.
Kolları kıllı, çenesi uzun, dişleri sarı. Ama sevimli mi? Olumune sevimli.
Tek farkı saç rengi kalanı vasat.
bir yazarın dediği gibi hdpli beyaz türk.
hatunun tanımıdır. oyunculuğunu beğenmesem de severiz.
ekşi sözlük yazarlarının yarısının beğenmediği oyuncu. tamam zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir söz var da allah aşkına nasıl beğenmezsiniz bu kadını? tek açıklaması kızıl sevmemek olabilir kanımca. ilk görüşte her şey olabileceğinin kanıtıdır bu kadın.

(bkz: ekşi sözlük beğenmeme timi)
Kiralık Aşk dizisinde Defne Karakterini canlandıran başarılı oyuncudur. Gerçek ismi Elçin Sangudur.
Elçin Sangu Biyografisi ve Fotoğrafları
http://haberblog1.blogspo...yasinda-fotograflari.html
Son 10 yilin en güzel yüzlerinden ve en iyi oynayan oyuncularindandir. Kendisini yakindan taniyanin biri olarak Elçin'in CHP'li, Atatürkçü ve hümanist olduğunu bilmeyen yoktur. Kendisini uzun yillarca ekranda görmek dileğiyle.
kiralık aşk dizisiyle tanıdığım, kızıl güzeli hatun kişi.mimiklerini ve ellerini çok iyi kullandığını düşünüyorum. oyunculuğunu çok beğendim.
adamın aklını alan bir kadın. nasıl bir şey, bu nasıl bir güzellik. liseli ergen oluyorum ondan bahsederken. heyy ooo gibi bi dergi çıksa eskilerde olduğu gibi, posterini alıp odaya asasım var amk.
Her ne kadar Kiralık Aşk dizisine yeni yeni taş hatunlar gelse de onu güzellik tahtından indirmeleri zordur.
mermer beyazı ten'i kendisinde öğrendik.
güzeldir efendim güzeldir.
TAŞŞŞŞ .
görsel

Kendi ülkesini kötüleyen bir adet hümanist.
saçlarının orjinal olmasıyla ilgili şöyle bir kontra çıkabileceğim güzel hatun.

görsel
harika ötesi bir hanımefendi.
Hiç mi hiç beğenmediğim hanim kardesimizdir. Bir beğenmeyen benim herhalde.
Kabak tadı veren hanımefendi.