bugün

oyunculuğunu beğenmediğim ve güzel olduğunu düşünmediğim aktör.
Klasik burnu havada, birşeyleri başardığını sanan, itici, egoist insan modeli amk. Orda senin ismini okuyan adam yeşilçama damgasını vurmuş 20 yıl boyunca jön diye anılan bir adam. Ki yaşça da bir hayli var cüneyt abimiz. Konuşmasını resmen bitiremiyor sen öküz gibi erken geldiğin için, bir şey söylemek ister misin dediğinde de sahneye erken çıktığındaki gibi bi barzoluk yaparak zank diye atlıyosun adamın önüne. En basitinden bir büyüğünün yanında nasıl duracağını bilsen zaten şuan alkışlanıyo olurdun. Bir de barış arduç a bak adam tam beyfendi. Yazık.

Tamam sakinim.
Fazla abartıldığını düşünüyorum o saçları doğuştan kızıl değil de normal renk olsaydı bu kadar ilgi odağı olmaZdı kadının kendisinden daha çok gündem de saçları vardı. Evet güzellik göreceli bir kavramdır kadın çirkin mi ? Elbette hayır güzel ama güzel olduğu kadar da fazla itici geliyor bana nedendir bilmem.
turuncu saçlı kız olarak bildiğim ondan başka bir şey ifade etmeyen kişidir.
bu yeni tureme dizi oyuncularina sadece fizigi sebebiyle muhtac kaliyor yapimcilar, cahil bir insan oldugunu dizilerde degil iste boyle yerlerde toplum icinde anlarsiniz, orada cuneyt arkin gibi bir kamyon film devirmis degerli bir oyuncuya saygisizlik etmek ancak cahillerin yapacagi bir is olsa gerek.
Basit bir olay nasil abartilmis okudukca hayret ediyorum. Uludagsozluk yine fazla yuklenmemis ama diger sozluklerde neler var neler. Kizin terbiyesizliginden girilmis egosentrik simarikligindan cikilmis. Halbuki olan sey, bu odul toreni adi altinda ki fiyaskoyu organize edenlerin, o gece hic bir seyi profesyonellikle planlayamadiklari gibi elcin sangu'nun sahneye cikmasini da dogru anda saglayamamalari sebebiyle meydana gelen karisik durum, ve elcin sangu'nun bu duruma heyecanli olmasinin da etkisiyle vucut diliyle verdigi biraz abartili ve "awkward" tepki. Evet keske daha sakin davranabilseymis de cuneyt arkin konusurken butun dikkatler onun uzerine cekilmeseymis, ama olmus bir kere. Odul icin cuneyt arkin'a tesekkur etmedi denmis, ama sahnenin arka planinda ki ekranda diziden kesitler gosterilirken hem cuneyt arkin'la hem de ogluyla el sikistigi goruluyor. Bir talihsizlik de mikrofona cok uzak kalmasi ve cuneyt arkin'in elcin'i mikrofona cagirirken yana degil de geriye adim atmasi olmus. Elcin de o heyecanla dusunememis arkin'in arkasinda kaldigini, zaten hala sahneye erken cikmis olmanin derdinde olmali ki konusmasina bunun icin ozur dileyerek basliyor. El sallama olayi da bence simarikliktan ziyade, cuneyt arkin elcin'i anons ederken "evet o benim, sanirim az once sahneye birden cikinca beni rejiden sandiniz, ama planlayamadilar iste kusura bakmayin boyle sacma bir anda gonderdiler beni sahneye"-temali kaygili bir hareketti, ben oyle algiladim. Ortada kasitli yapilmis "cuneyt arkin da kimmis, odulumu de mikrofonu da verin, bana bakin bana" gibi bir hadsizlik, saygisizlik yok, fazla heyecan var bana gore. Cuneyt arkin'a bu durumu sorsaniz "ne saygisizligi evladim?" der saskin saskin bakar yuzunuze eminim.

Herneyse de kendisi biraz bahtsiz bir insan sanirim. Genel olarak bu diziyle bahtinin acildigi dusunulurken bir suru can sikici olay getirdi basina beraberinde. Bu kacinci linc edilisi. Vallahi bu devirde unlu olanin Allah yardimcisi olsun.
Kadıköy ' de ara ara gördüğüm hayli kısa boylu kadın. Boyu için 1.67 yazmışlar da epey güldüm topuklu 1.67 sanırım. Onun dışında dizisini artık izlemiyorum. Zaten niye izliyordum bunu da bilmiyorum.
Allah yolunu açık etsin tabi. Kesinlikle öyle havalı , kendisini beğenmiş birisi değil.
Kıpır kıpır mi desem bıcır bıcır mi desem.. böyle yerinde duramayan hareketli bir tarzı var.
sözlükte kendini sıkı sıkıya savunan hayranları var. açıp o gece ne yaptığının ve ne yapmadığının görüntülerini izlerseler görürler..
cüneyt arkın'ı görünce sanki tiki bir kız arkadaşını görmüş gibi o aptal el sallama hareketi, hadi amca hadi çok konuştun bir sus da ver ödülümü alıp gideyim beden dili ve ödülü aldıktan sonra mikrofonu eline alıp ilkokul birinci sınıf kız çocuğu edasıyla "öncelikli olarak herkesten özür dilerim, önden arkadan çıkıp önden girmem biraz problemli oldu burada buldum kendimi" derkenki elini kırışı, belini büküşü çok iticiydi.

ayrıca (bkz: cüneyt arkın)'ı yok sayması, bir kelime bile etmemesi.. özür dilemiş ama yine cüneyt arkın'la ilgili bir kelam çıkmamış ağzından.

güzel olmak yetmiyor, insan olmak lazım.
En iyi komedi kadın oyuncu ödülü almış kadın.
Hasiktir lan kadın rol bile yapamıyor.
Hem bu boktan komik bulanlar gitsin dağdan taştan atsın kendini.
bu oyları sadece 12 18 yaşları arasında ki kız çocukları kullanıyor galiba dememe neden olmuş. Türkiye'nin en iyi komedi kadın oyuncusu.
şaşırdık mı hayır ? .şimdi gene car car öten sürrealist tiplerle karşılacağım biliyorum ama ortalamanın üstünde güzel bir kadınsanız her şey önünüze serilir erkeklerin kadınların akrabalarınızın bile flörtüne tanık olursunuz , herkes mankafa bile olsanız fikrinize itibar eder sen ne düşünüyorsun elçin ? aa elçin haklı . elçin bunu dedi o şekilde halledelim . iyi ki varsın elçin... ve ödüllere layık olma şeysi falan işte . bir sürü iyi potansiyelli kadın komedyenleri boktan senaryolu bol güzelli bir diziye daha kurban verdik .sonra neden insanları sevmiyorsun diyorlar doğamız pis zaaf dolu ahmaklarız .
Bence Gupse Özay'ın alması lazım olan ödülü alan kişi.
Osurunca benim götüm daha komik oluyor bundan amk. Lan nesi komik bu kadının? Affedersiniz buna oy veren ellerinizi s*keyim.
Oyunculuğunu bilmem seyretmedim. Görüşü yaşam tarzı umrumda değil.

Hakkında iki şey biliyorum. Birincisi beşiktaş lı.
ikincisi memesi olmadan da güzel olabilen ender kadınlardan.
Liselilerin çok sevdiği tip.
sonucta kiz cok guzel denebilir. eh naparsa yapsin guzel iste ne diyek
odul törenindeki salaklığı anneannem seyrettirdim ki kendisi elcini hayatında ilk kez falan gördü. sadece kanal geçişlerinde denk gelirmiş.

o bile elcinin saygısızlığına sinir oldu. ki kendisi normalde saygisizliklara bile "olur canım öyle" der geçer.

elcini tek kelimeyle tanımlamak "şımarık."
güzel ve bunun fazlasıyla farkında.
fazla sevildi övüldü. şimdi de bok atma şenlikleri başlamış olan güzel kadın orta halli oyuncu.
Kendisini öyle bir geçer zaman ki dizisinde tanımıştım. Sesi muhteşem gerçekten. Attığım linki kesinlikle dinlemelisiniz.

https://youtu.be/lJw5RywDPtY
Hangi resimde fazla anpatik ya da 43 numara çıkmıştır.
beşiktaşlı olduğunu öğrendikten bir kanım ısınmış, bir uysallaşmışımdır kendisine karşı..
nedense hoşlanmıyorum bu kadından. Hani ortaçağda cadılıktan yakılan kadınlara benziyor.
Kendisine kaprisli diyenlere inat üç ay serumla çalışmış oyuncudur. Gerçekten tebrik etmek lazım hiç hissettirmedi.
Sırf kızıl saçları ve gerizekalı ergen tavrıyla ortaokul ve lise öğrencilerine hitap eden oyuncu müsveddesi.Yaptığı her hareketle antipatimi kazanmayı başaran tek insan.Hayır bakın bu ülkeden milyon tane saçma dizi ve yeteneksiz oyuncu geçmiş olabilir fakat hangisi çıkıp şehitler için her iki taraftan ölüyor diyip gereksiz hümanistlik kastı ? Kim ödül töreninde böyle aptal saptal hareketler yaptı kim kim kim ? Gerçekten bir an önce unutulmasını temenni ettiğim tek ünlü(?).Bu ülkede insanların ekmeğini yiyip hem de bu kadar hadsiz olmayı başaran 3 kişi listesine ilk sıradan girdi.Tebrikler.

Edit:Ayrıca güzel olabilir veya olmayabilir herkesin kendi zevki yukarıda yazdığım şeyler güzellik konusundan gayet farklı şeyler.iyi forumlar:d