bugün

1 ekim itibariyle %30 daha artacak olan şey.
elektrik faturalarına zam gelecek. son zamanlarda artışa geçen elektrik faturaları için güneş paneli ile elektrik üretimi yapıyorlar. bu sayede gerek evler için güneş enerjisi gerekse iş yeri ve fabrikalar için güneş enerjisi elektrik üretimi kurulumu yaparak elektrik faturalarını ortadan kaldırıyorlarmış

evler ve iş yerleri için güneş paneli ile güneş enerjisi elektrik üretimi yapmak ülkemizde yasal hale geldi. dolayısı ile çatıda güneş paneli ile elektrik üretebilir hatta anlaşma yapmanız durumunda üretim fazlası elektrik satışı da yapabilirsiniz. şöyle bi link bırakayım https://satis.powerenerji...santrali-elektrik-uretimi
güneydoğuluların ödenmesine gerek duymadığı bir fatura türü.
her şey çokça pahalı hale geldi, derslerim olmasına rağmen ailemden bilgisayar bile isteyemedim. kendi harçlıklarımı biriktirdim ama yetmedi tabi ki neyse ailem sağ olsun yardımcı oldu. Bankkartlı olduğum için Vatan bilgisayarda da 2.000 tl indirim oldu aldım sonunda. şimdi üniversiteye geçtim lazım oluyor kullanıyorum iyi ki almışım
pikacu besleyruz evde 1k fatura mı olur yahu.
508 lira gelmiş. Ev lan burası ev allah tan korkun.
görsel
elektriğin kendisinden daha çok çarpan kağıt parçasıdır.
Birkaç ışık ve birkaç dolap olan işletmeme gelen fatura.

görsel
Üzerinde bize geçirilen ne kadar vergi olduğunu bilmediğimiz faturadır.
görsel
Kol gibi gelen kağıt parçasıdır.
450 tl - 314 tl arasında geliyor . " bütün gün vantinatör " çalıştırmıyorum .
evde " vantinatör" yok . taşımacılık yapan güneydoğu gazisi bir tanıdığım
da aylık 400 tl elektrik parası ödüyor ...
gece ve gündüz tarifesi farkıyla fiyatları uçan fatura.
(bkz: skip bıraktı)
Dün itibariyle bomba gibi düşendir. Zam üstüne zam yemiş Elektrik-doğalgaz-su fatura kombinasyonuyla bu kış işimiz iş anlaşılan. Yazık.
Twitter'da gündem olmuş, 500-1000 tl ler havada uçuşuyor. Bizim 1 aydır sadece buzdolabı çalışan boş eve 150 tl geldi.
bize haziran ayında 201 tl, bu ay 393 tl gelip şok etmiş fatura.

Sosyal medya herkes 2 kat fazla fatura geldiğini ifade edip isyan ediyor.

temmuz ayında açıklanan yüzde 15 zammından fazla zam var.
haram zıkkım olsun.
güney doğuluların ödemek istemedği bir fatura türü. çünkü ülkenin geri kalanı enayi bir bunlar akıllı. sonra oradaki insanlar neden sevilmiyor.
Ne kadar çok gelirse gelsin. Zamanla alışıyor insan onu anladım. Anladım da anlayamadığım şey şu; iki alt katımda oturana nasıl oluyor da bana gelen faturanın yarısı geliyor. Bende olup onda olmayan elektrikli eşya yok
Kürtlerin asla bilmediği fatura türü. Kayıp kaçak bedeli yüzünden, hükümetinden de keyfi zamlarından dolayı, kol gibi fatura ödüyorsunuz. Ben ödemiyorum orası ayrı. Kaçak kullananların topu, o trafolarda can verir umarım. Siz kol gibi fatura öderken, adamların sizi halkların kardeşliği diyerek güdüyor. Ahırını on tane ufoyla ısıtıyor.. Yoşasın holklorın kordoşlığı lo...
3+1 evime gelen faturada kullandığım elektrik 150 tl ama vergi ve fonlarla 250 liraya çıkıyor. resmen kaşıklan verip kepçeyle alıyorlar.
Hep kol gibi geliyor. Haram zıkkım olsun.
1+1 bekar evime 225 lira gelmistir.
demirdokum klima sofben ve cayciyi evde oldugum surece kullanirim.

sabah 6 ve aksam 8 arasi evde yokum.
merdiven dairesini falan kontrol ettim aq biri benden kacak cekmis olmali.
Uzun zamandır ödeme yapmıyorum ama kol gibi olmuştur diye düşünüyorum.