bugün

Elazigdaki mhp nufusunu bilmeden yapilan kurtlere karsi ithamdir.
Edit:arkadas mhpli nufusu ogrenip editlemus entrysini.
Kürt diye bidi bidi.alakası yok.gakkoşlar senden benden millyetcidir.ama elaziglilar çok abaza.kizi da erkeği de.anlamadım gitti
bir doğu anadolu klasiğidir.

istediğiniz kızı gider alırsınız, olmadı parasını verir babasından her türlü alırsınız. hiç olmadı eşşek sikersiniz yine tatmin olursunuz. nedir lan bu abazalık?
Elazig'dan adam cikmaz, sasirmadim.
kızları bana savunmayın haberi okudum yemek yerken erkekler masalarına gelmiş onlarda kabul edip yemeği beraber yemişler. baştan tavrını koy kardeşim tanımadığın adamların yemek masanda işi ne? erkekler böyle alet kalktığı zaman firenler boşalıyor.

bile bile lades olmuş.
Yine olayı kürtlere dayandıran zihniyeti göstermiştir.
Bir de editlemiş.
Arkadaş işinize gelince elazığ türkmen sehri işinize gelince elazığ kürt sehri ben de anlayamadım ki suçu üzerimize yıkma eğiliminizden mi dert yanayım bizi yok sayma eğiliminizden mi?
Olay çirkin olay iğrenc ama bunun ırkla alakası olamaz aklını sevdiğim arkadaşım, bunun siyasi bilmem neyle de alakası olamaz bu tamamen iğrenç zihniyetin bir ürünü.
Ve elazığdaki o abazalık olayına da katılıyorum tamamen bastırılmışlıkla alakası var. Bu o kadar iğrenç şekilde dışa vuruyor ki bazen yolda yürürken korkuyor insan.

Dipnot: elazığın 3 akpli 1 de mhpli 4 millet vekili var.
muhafazakar bir şehriz hı hı.
10 gün önce duyduğum olay. ismi geçen suat k.yı ve serkan g. yi tanırım.serkan g. eski belediye başkanı'nın korumasıydı.adı yolsuzluğa da karışmışdı.olayda şehrin çok iyi bildiği birinin daha ismi geçiyor.fakat nedendir bilinmez bütün şehir olayın üstünü örtme peşinde.zaten bu adamlar son 4-5 yılda zenginleşen terbiyeden,ahlakdan nasibini almamış 5-6 kişi.bu ahlaksızların bu boku yemelerine şaşırdımmı?hayır.

not:art niyetsiz söylüyorum,bahsi geçen şahısların mhp ye oy verdiklerini kendi ağızlarından duydum.
http://www.milliyet.com.t...bus-oteli-gundem-2126267/
burada yazan kadının ifadesi doğru ise ortada ırza tecavüz yoktur dayak vardır. otel yetkilileri olayı örtmek için çok büyük şerefsizlikler yapmışlar. ve evet kızlarında suçu var. sen eğer ifade doğruysa gaziantep'te tanıştığın adamların peşinden elazığ'a neden gidersin? biri anlatsın.
http://www.milliyet.com.t...i-hostese-gundem-2125469/