bugün

Aşırı entry oluyor 1300-7000 arası sayfa sayısı fazla bir limiti olmalıydı.
1.sayfadan okumaya kalksam 1 yılda bitmez.
Ve sıkıcı oluyor özet geçilse daha iyi.Almış Bi kitap sayfası kadar yazıyor işimiz gücümüz yok bütün gece onu okuyacağız zaten.
Yazar olma ihtimalim %0.1 gibi 10 entry gir hergün diyor ama 10 entry girecek kadar zeki değilim.
türkiye nin en kalabalık sözlüğü.
Şu an girilemeyen sözlük. Ban mı var, sözlük 'den mi kaynaklanıyor belli değil. Twitter sonrası sıra ekşi'ye mi geldi acaba?
cüneyt özdemir ekşi sözlük kapatıldı diyor. youtube'a giriş de kapatılır büyük ihtimalle...
büyük başarısızlıklar söz konusu
merhaba. ekşi sözlük'te bizim test etmeyi unuttuğumuz ya da biliyor olsak bile düzeltmeye vakit ayıramadığımız bir şey yapmayı başardınız. bu yaşadığınız problemi kenara köşeye kaydettik ve ilgileneceğiz. bu arada siz ana sayfaya dönerseniz oradan hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirsiniz. eğer ana sayfa da yamulduysa sıçtık. çaktırmayın.

kapandıysa dönüşü muhteşem olur demedi demeyin.

sözlüklerin atası.
Duman olmuş milletiz.

Gerekirse derdimizi dumanla anlatırız.

Duman dinleriz biz zaten.

Bu durumda çek bir duman sigaradan.
Tamda Tayip ile ilgili kin dolu enrtyleri okurken erişim engeli gelen platform.
Patlamıştır.
Yoğunluktan.
oradakiler daha medeni. hatasını söyleyince sana sataşmıyorlar hatta teşekkür ediyorlar.

medeni yazarlara duyurulur.
biraz önce beni uçuran sözlüktür. sebebi ise birine özelden hakaret etmişim, şaka gibi durduk yere kimseye de hakaret etmem etmişsem karşıdaki önce hakaret etmiştir. bir de dalga geçer gibi entrylerimin arşivini atmışlar. yahu ben entry arşivi istemiyorum ki, benim özel mesajlarım çok daha önemliydi benim girdiğim entrylerden. ne biçim platform burası?
yazar yapılmışım. giriş yapınca öğrendim.

tuhaf oldum.
yazarlıktan umudumu kaybetmiş haldeydim.
eskiden bir ağırlığı vardı.
Eskiden entelektüel insanların yazdığı, şimdi ise bomboş kişilerin küfür ettiği sanal sözlük.

Not: daha önce ekşi yazarı olmaya çalıştım. Ama çaylak sıralamasından çıkamayacağımı anlayınca Uludağ'a geçtim.

Not 2: uludağ sözlükte yazar olmak için saçma sapan bir sıraya gerek yok. Bu yüzden bir tık daha başarılı.
Her sözlüğün yazarlarının kalitesi düştüğü gibi ekşi sözlüğünde kalitesi düştü. Her hangi bir sosyal medya platformundan bir farkı kalmadı.
an itibariyle erişilemiyor.

ek: ulan hala ulu gibi* sözlükle uzaktan yakından alakası olmayan, üç beş kişinin muhabbetine meze olmuş bir yerde ekşi'ye eleştiri mi yazıyorsunuz. bitin artık.
an itibariyle cortlamış.
"Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu tarafından Ekşi Sözlükʼe erişim engeli getirildi."
bitmiştir.
An itibariyle Giremiyorum. Sanırım erişim engeli var.
Birilerinin operasyon merkezi olma yolunda çok yol kat ettiler. BTK ufak bir ayar vermiş. Bu kavga büyür…
Yakin zamanda muhalif medyanin tamamen susturulmasi ile insanlarin alternatif haber alma merkezi haline gelmis, sozluk formatinda olmasina ragman format disi entryler iceren bilgi platformu.
2 gündür sayfada açılıp kapanan cok başlık var. Dezenformasyon mevzusu dur.
Ekşi yapacağını yaptı bu saatten sonra kapatılması akpnin oylarını daha da düşürür. Gezi parkı zamanında yapacaklardı.
Erişim engeli konulan site. Aktroller yeterince ele geçiremeyince erişim engeli getirmişler yazık bir sitede yazılan iki tane entryden tırsıyorlar.
Ömrünü tamamlamak üzere olan bir zihniyet tarafından kapatılan oluşum. En geç 4 ay sonra öyle bir gideceksiniz ki bir daha bu topraklarda siyasal islamcı bir iktidar görülmeyecek.