bugün

bir çok troll yazarı bünyesinde barındıran sözlük.evet.

not : aydinoglu bu yazısında ekşi sözlükte ki troll yazar sayısının uludağ sözlüktekinden çok çok fazla olduğuna işaret etti.uludağ sözlük yazarlarından bir teşekkür almayı hak etti.evet.
He amk he abazan doluymuş ulan burda mukkayyet olmasam beni bile s*kecek adamlar.

Göte göt diyin az.
Çaylak sıralamasında 6500. oldugum sözlük.

edit : neyini begeniyonuz la bu entynin ?
Yazar yapıldıktan üç güna sonra kıçına tekmeyi yiyenlerce eleştirilmemesi gereken sözlük. Oradaki nammussuz sayısı buradakinden kat kat fazladır ama oradaki adam sayısı da buradaki mevcut yazarlardan kat kat fazladır.

Ve boş muhabbet edemezsiniz anında şutlarlar adamı. Ulusözlük tayfasının beğenmeme nedenlerinden birisi de budur.
Artık yazar almadıkları icin sermayeye donusen sozluk 1 hesap 250-1000 lira arasinda satiliyor.
bir uludağ sözlük değildir.olamaz da.
senin ekşi dediğin uludağ da bir tepedir.evet.
eğer ki ekşi sözlük tam manasıyla tatminkar olsaydı, ekşide yazanların burada ne işi vardı sorusuna cevap verilmesi gereken sözlük.evet.

not : beyler sizi dışarı alalım,lütfen.burada yazıp bize ekşi sözlük üzerinden prim yapmaya kalkışmayın.evet.
kültürlü hevallerin meskeni, komünist yuvası.. Allah uzak etsin oralardan.
propagandacı ipne yatağıdır.
şimdilerde bir troll yuvası.en az burada ki 11.nesiller kadar troll sayısı bulunan sözlük.uludağ 11.nesillerinin buradan aps hızlı tebligat yoluyla gidecekleri anavatanı.evet.
türkiye'nin en iyi sözlüğü. 1999 yılından beri hizmet vermektedir. 2002'den beri de bu sözlüğün yazarı olmakla gurur duyuyorum. açık ve net.
tarzini skiyim dedigim sozluk.
gerçek bir sözlük. evet her ne kadar yazarlar sert, acımasız yazılar yazsalar da olması gerektiği gibi bir yer. yani uludağ sözlük de popüler olmak için orospu damgası yemeyi göze almış insanlar yok en azından.
troll yuvası. evet.
En güzel tarafı orada etkileşim var, en azından entryler oylanıyor, geri dönüşler oluyor, muhabbetler ediliyor. benim gibi Yazılımcılar için harika bir yer cünkü yazarların neredeyse yarısı yazılım sektöründe. Ama bir mühdet sonra sıkabiliyor, mesela şuan inanılmaz sıkıldım oradan.
Gereksiz kasma germe olayları.
en ufak şeylerin bile uzun uzun tartışılıp amacından uzaklaşıldığı bir yer, herkes sırf bir şeylere karşı olmak için karşıymış gibi bir durum var.

kendilerini aşırı kültürlü göstermelerinin altında yatan sebepleri bir ara inceleriz ama bu kadar aşırı bencillik bence öldürür.

gereksiz bir kurumdur demek doğru olmasa bile kendileri olmasa sanki türkiye çok şey kaybeder demek de doğru değildir.
çoğunluğu terörist diye yaftalanan türkiye'nin en iyi ve en köklü internet sitesi, sözlüğüdür. de' leri ayrı yazarak türkçe'yi ne kadar düzgün kullandıkalrını göstermişlerdir. her şey'i bitişik yazan, şu an'ı bitişik yazan hiçbir'i ayrı yazan ve kendini yazar olarak tanımlayan, aynı zamanda da ekşi sözlük'e bok atan gereksiz kişilerin bu sözlüğü kıskanıp, sürekli iftiralarla karalama çabalarına girmeleri de gülünçtür. açık ve net.
Gerçek bir sözlük.
türkiye'nin en iyi sözlüğü. 1999 yılından beri hizmet vermektedir. 2002'den beri de bu sözlüğün yazarı olmakla gurur duyuyorum. açık ve net.
sol çerçeve çok önemli kanaatimce. bir açıp bakın adamların sol tarafını. bel altı başlık yok denilebilir.

içinde bir çok moron barındırsa da kaliteli bir sözlüktür.
Elitliği ve duyarlılığıyla son 15 yıldır türkiyenin bir numaralı internet sitesidir.
sözlükten ziyade çöplüğe dönmüş forumdur. son yönetim değişikliğinden sonra iyice okunmaz bir hal aldı. yıllarca orada yazarlık yapmış insanları sudan sebepler ile sözlükten atıp birbirinin kutsalına fütursuzca küfür eden büyük bir kitleyi yazar yaptılar. sonucunda ise açılan başlıklar ve tartışılan ( küfürleşmek daha doğru olur ) konular insanın içinin kaldıramayacağı şekillere büründü maalesef..
2 yıldır uludağ'a sözlüğe yazmıyorum, hatta ekşi yazarlığım onaylandığından beri belki de girmiyorum bile. ama net söylemeliyim ki çok ikiyüzlü bir ortam. bugün söyledikleri şey ile yarın aynı olaya verdikleri tepkiler çok faklı olabilir.
görsel

bunun gibi yüzlerce entry olup şehit, polis, asker demeden küfredenleri ile dolup taşan sözlük.
nereden torpili olduğunu bilmiyorum ben buranın.
savcılık veya bilişim suçlarından sanırım muaf kendileri.