bugün

sözlüklerin babası.
(bkz: cadılar bayramında meclise türbanla girmek) başlığıyla güldürmüş sözlük. Adamlar başlık açma konusunda tam bir uzman.
eskiden belki iyi olabilir ama her gün kürt proragandasına aracı olmasıyla, Türk ırkına saldırılmasıyla, Türk-kürt ve siyasi tartışmalarıyla ve dünya kadar açılan seks başlıklarıyla çöplüğe dönme yolunda hızla ilerlemekte. şuan için 8-10 ay bekletip sonra yazar yapmakla biz farklıyız imajı yaratmak istiyorlar sanırım. ama ben fark yaratacak bir şey göremedim. bilgi içeren başlıklar artarsa ve google'da üst sıralarda yer alması için bir çalışma yapılırsa burası da oradan aşağı kalmaz daha da ileri gidebilir bence. ama bu yönde bir çalışma yapmak lazım tabi ki.
içerisindeki karışıklığı kurucusu olan sedat kapan nam ı diğer ssg'nin işine gelen yılların sözlüğü, son bir iki yılın yine moda tabirle troll ya da internette ortam sikicisi kaynayan yuvası. eskiden birisiyle laf dalaşına gireceksin, anlattığın bir hikayenin dışında küfredeceksin ya da taşak taşak başlıklar ya da milli değer olarak görülebilecek şeylere hakaret olarak algılanabilecek şeyler yazacaksın, ya çaylak yaparlar ikinci de üflerler, ya da direkt uçururlardı. şimdi liseli bebe yuvası kim kime giydiriyor belli değil, sedat abimiz de, bundan nemalanıp, sözlüğü şişirdikçe reklamın dibine vurup hesabına para çuvallıyor. yine arada birkaç adet illaki iyi yazar var ama, ekşi dediğin, zeka dolu, ince nüktedan esprili yeri geldi mi makara yeri geldi mi gerçekten de bilgi yuvası olan yer kreş olmuş.
son günlerde iyice bozmuştur kendini. Modlar uyumaktadir. Meydan ergenlere kalmiştir. Ne diyelim geçmiş olsun. Yazik.
dün geceden beri ulaşamadığım sözlük. adres çubuğuna adresi yazıyorum, basıyorum entera fakat beyaz bomboş bir ekranda kalıyorum. hiç birşey açılmıyor.

edit: adblock' u duraklatınca açıldı. tesadüf mü?
Ateistlerin din düşmanlığı ve peygambere hakaret noktasındaki görüşlerini kustuğu yer.
(bkz: ateistforum)
http://antik.eksisozluk.com/show.asp?id=38190233
(bkz: ölü sevici)
bdp ve pkk'nın gayriresmi internet sitesi.
bünyesinde dünyaya eleştirmek için gelmiş, ama hiç yeni bir fikir üretmemiş kişiler çoğunluktadır. ör:
yeni araba alacağım araştırma yapıyorum. citroen c4 sayfasına bakıyorum. eleman yazmış 200 000 km (bkz: oha lan oha) yol gitmiş, arabayı hiç beğenmemiş. chery sayfasında eleman sikseler almam diyor. chevrolet bok gibiymiş falan. lan bir haltı da beğenin ya da şöyle olabilirdi, bu araçta daha güzel yapılmış falan yazın.
Zeka kapasitesi Uludağ sözlükten 50 kat fazla olan sözlüktür.
uludağ sözlüğün genelini ve kimliğini oluşturan beton kafaların utanmadan, sıkılmadan "gereksiz, pkk yandaşı" gibi nitelemeler yaparak hakir gördüğü sözlük. insan atasına söver mi lan ?
uludağ yazarlarina, dert olmuş sözlüktür.

sol frame'deki başliklara laf atılmış ama burda da durum farkli degil.
(bkz: hep anket hep anklet)
Başvuru sırası bitmek bilmeyen, bizi bazı sözlüklere * muhtaç eden sözlük.
sözlüklerin atası.
(bkz: ekşi olmasa uludağ neydi bilmezdin şerefsiz)
(bkz: olmasaydı olmazdık)
mahalle baskısının doruklarda olduğu sözlük. gerçi keyifli oluyor böyle olunca ama zaman da yiyor.
yeni kanallar gelmiş siteye gayet güzel olmuş ama bu kanallara başlıkların etiketlenmesi konusunda sorun var. neyse uludağ'da da böyle bir şey olsa iyi olur, batının iyi yanlarını almak gerek sonuçta.
arada bir bakınız vermeye gittiğim sözlük. bizim moderasyonumuz da biraz ılımlı olsa da, sözlüğü oluşturan en zevkli 2-3 ibareden birinin yaratıcı bakınızlar olduğunu anlasa.
son 4-5 senedir eski kalitesinin yerinde yeller esen oluşum. ha, yine bilgi edinmek için gidilir okunur da, o bilgi entrylerinin yüzde 75 - 80' i de 1999 - 2008 arası girilmiştir. günümüzdeki ekşi' nin uludağ ya da itü sözlük karşısında belirgin bir üstünlüğü yoktur.
Sana katılmama vesile olan doğrudur.
Yazdıklarınızın ciddiye alınıp okunması açısından iyidir hoştur da yazarlarının ben özel biriyim havası insanı çileden çıkarıyor. Sadece yazıp çıkmak lazım. Biriyle iki kelam edeyim demeye gelmiyor.
yazdığı yazılarda kekrimsi tat bırakan 47 kromozomlulardır.
süper yazıları bünyesinde barındıran efsane sözlük.
yıllardır yazıyorum. ekşide de 2 adet hesabım oldu. ilkinin yazarlık sürecini 1 haftada 2. nin yazarlık sürecini 3 haftada aldım.

arkadaş tuhaf bir havası var. çok ama çok kibir kokusu var. taraftarların stada gittiklerin deki vahşiyatı barındırıyorlar bünyelerinde sanırım. çünkü ekşi festlere katıldığımda kendilerinde sözlükte gördüğüm gaz vesaire havaya orada rastlamadım. gayet geçimli idiler.

burada böyle bir şeye rastlamadım zaten bu yüzden yıllarımı oraya değilde buraya veriyorum... isteyen istediği kadar övsün güzel desin bu tabiki benim kararım kimisi canon ile mutlu olur kimisi nicon ile ikisi de güzel güzel fotoğraflarını çekerler.. haydin selametle.