bugün

onlarca hesabım var ve hepsini unuttum.
bu gece tekrar kaydoldum hadi bakalım daha çaylaklık sıram bile belirlenmedi o kadar yeniyim.
bir onaylanıyim şurda gidiyorum bütün aşklar ellerimde.
Bir yıldır çaylak olarak beklediğim ve şu an 5388. sırada olduğum sözlük. Aslında bir kere sıra gelmişti ancak yazdıklarımı beğenmeyip yazar yapmadılar. Tövbe....
şüphesiz ki türkiye'nin en iyi sözlük platformu. uludağ sözlük güzel amma velakin oradan esinlenmiş. kısacası çaylaklığı onaylanan herkes oraya geçiyor, geçecek ben de dahil.
her şeyin olduğu gibi eski havasından yıllar geçtikçe uzaklaşan yeri gelen bilgi fasilitesi, yeri gelen espri-mizah kaynağı.

üye olmadan önce, otisabi'leri, cyranol'arı, delikan76'ları, saruman'ları, everythingbutthegirl'leri, kusmuk'ları, portakal'ları, guruları, şarkılarda rahmetli arroway'leri, armonipolisi'ni, willy van der kerkhoff'ları okur okur bilgilenir, yine daha sonra trollük çağını başlatan birçok yazarının mizahi yardırışlarına kah güler şukulardık entarilerini, kah ne lan bu deyip, basardık eksiyi. şimdilerde ''selebriti'' denen bokun çığırtkanlığında kimi zaman çöplük görüntüsü veriyor, a'ya b diyenin, b'ye a diyenin taşlandığı, ''anlayış'' denen nanenin bokunun çıktığı yer olmasına ramak kalmış, ama yine de hala ayakta tutan kullanıcıları da tabii ki yok değil. gerçi o zıt fikirlere saygı nerede kalmış ki ! bu yüzden yurdum harmonisi gibi aslında. arada çiziktiriyorum işte orada da.
çaylak onay listesinin işleyişini çözmek için tokyo üniversitesi hala çalışmalarını sürdürmektedir.
bugün çaylak sırasında 9955. olmuş olduğum uludağ'ın atası.

(bkz: sevgiliye seni aldattım diyen insan modeli)
yeni sistemde girmeyen öne atılıyor şahsen ben 2 aydan sonra 450 ye gelince şok oldum . Bu sözlüğü uludağa benzetenlere kahkahalarla gülüyorum.
http://www.vampirestat.com'un verilerine gore degeri $6,621,480 olan ve gunluk ortalama $6,621,480 gelir elde eden internet sitesidir.

http://www.vampirestat.com/www/eksisozluk.com
gerçekten tarih hakkında derin bilgileriyle insanı kendine heyran eden keşke silinmeseydim de bu adamlara mesaj atabilseydim dediğiniz ortam.
Sözlükler büyücüyse gandalf, sözlükler yemekse patates kızartması olandır. Sözlükler arasında efsanedir.
Yalnız işleyiş olarak uludağ daha iyi gibidir.
Bir yıl önce kaydolup hala yazar olamadığım sözlüktür.
yazari olup siklemedigim platform. uludag bana daha samimi geliyor, ekside yazmak zaman kaybi gibi geliyor. oysaki yazar olmadigim zamanlar kim sikler uludagi derdim. eksisozlukte yazar olmak bir nevi sanal ortamda nirvanaya ulasmaktir. ama yazar olunca hicte umrunuzda olmaz.. ozetle ; sikerler eksiyi, yasasin 29 ekim.
6 aydır çaylak ve görünmez entrylere sahip olduğum platform.

(bkz: böyle moderatörün ta)
uludağ sözlükten daha samimi olmadığı doğrudur fakat çok daha kalitelidir. sol frame her şeyi belli ediyor.
yıllardır yazar olarak bünyesinde bulunduğum, zaman geçirdiğim ve aylardır hesabımı kapamış olduğum sitedir.

ekşi sözlük siyasi iktidarı elinden giden bir güruhun yaşadığı hazımsızlığı rezil ve iğrenç bir saldırganlıkla ortaya koyduğu sitedir.

ekşi sözlük, ilk zamanlarında bulunan evrensel sol değerlerin yozlaşarak ulusalcı ve kemalist çoğunluğun hegemonyasında 'tek sesin' 'cılız sesleri' ezdiği renksiz bir ortamdır.

ekşi sözlük, akıl ve mantığın ortadan kalkıp taraftargilliğin sonucunda saldırı ve destek refleksleri ile hareket eden birilerinin elinde bir 'araçtır'.

ekşi sözlük, eskiden farklı görüşlerin çarpıştığı, şimdi ise farklı görüşlerin küfür ve hakaretlerle sindirildiği ve troll denerek ötekileştirildiği bir ortamdır.

ekşi sözlük ne uzunca yazmaya ne de ciddiye almaya değecek bir ortamdır artık.
doğru bi tabirdir. tek başıma direniyorum bunlara karşı. ağızlarının payını da veriyorum. evet.
son zamanlarda hazımsızlığın etkisiyle iyice çılgına dönmüş yazarları ile artık güldüren sözlüktür.
sonsuzluktan gelip dingonun ahırında konaklayanların her yapılan yorumun kendisinin yaptığı gibi kuyruk acısıyla yapıldığını sanıp gözlem diye bir şeyden haberi olmaması sonucu yeniden yorum yapma ihtiyacı hissettiğim sözlüktür. ayar dediğin şey budur ve böyle verilir.
tipik puşt beyanı.. siktir git ekşide aç o zaman bu başlığı çük kafalı burda ağlama derler adama..
yavşakların ve ağır malların hoşnut kalmadığı yorum. okuma yazması olsa bu yavşakların kendilerine gülecekler ama daha noktalama işareti nasıl kullanılır onu bilmezler.
yahu sanki ekşi sözlük diye tekil bir birey var da ona sallıyorsunuz. ben şimdi ''amk mallarının mekanı uludağsözlük'' desem ''burada her çeşit insan var'' dersiniz. genelleyen vasattır, maldır, kafası pek çalışmaz ama bu da dahil her genelleme yanlıştır. eyyorumlamam bu kadar.
tanım: yanlış tanımlanan sözlük.
yıl olmuş 2013 halen daha ''ekşi'de yazar olmak'' ile hava atıldığını sanan eziklerin entry'i okumadan yorum yaptıkları konu. ilk cümleyi okuyacak kadar bekleyip olayın içine atlamasalar belki anlarlar ama zor.
http://inciswf.com/abyys.swf
Herkesin bildiği gerçektir.Hala ekşide takılan var mı lan ergen yuvası oldu çıktı. Ulu da çok farklı değil ama çapulculara bırakmamak lazım meydanı.
(bkz: doğru tespit)
yazar olmak için değil sıra beklemek için tekrar üye olduğum sözlük şeysi. ekşi sözlükte sıra beklemenin ayrı bir keyfi var.