bugün

Sıranın işleyişini anlamadığım sıra, ulan 2 yıl bekleyen adam var, sanki sırası gelene emekli aylığı bağlıyolar amk.
2 yıl bekledikten sonra onay vermeyerek ana bacı sövdürten sıra.
ezikler sırası, alayını tokat delisi yapmak lazım, o sırada bekliyorlar ya mal gibi, öyle sıradan şamarlamak lazım.
çok gerilerde olmam dolayısıyla, orada yazarlığı olup da kullanmayacakların (varsa burada) bana bir iyilik yapmasını beklediğim sıra. işsizim, evdeyim; yazmak iyi geliyor. hadi beni el birliğiyle yazar yapın arkadaşlar.

denizlili qızlar hadi gari kıppss.

edit: niye eksiliyorsun göt, beni buradaki siz cahiller anlamıyorsunuz, üniversite mezunuyum ben.

edit2: bu entry geçen haftanın en kötüleri arasına girmiş. sağ olun canlarım, ekşi sözlük doğal maden suyu, burası imamın abdest suyudur benim için. kıpss.
nasıl ilerlediği konusunda pek bir şey bilinmeyen, bayanı andıran bir nick alanların bir anda ön sıralara geçtiği listedir. sikimsonik bir şey özetle...
Her gün hesabına girmezsen seni gerilere atan, dolayısıyla da yazar adayına tepen bakan, girilmesi gereksiz sıra...

Sıra dediğin gittikçe azalır değil mi? Bir sene önce onay sırasına girdiğimde 9000. sıradayken şimdi 19.000 küsurlerdeysem, demek ki araya birileri kaynak yapıyor diye düşünürüm! Bu durumda da Ekşi'nin demokrasisine nasıl güveneyim? Uludağ Sözlük'ün "hemen onaylar ya da redderiz"mantığı halkçı ve sempatik, Ekşi'nin "her gün hesabına girmezsen seni kaale almaz, sıranı gerilere atarız"mantığı ise fazlasıyla kendini beğenmiş ve antipatik.
görsel
tüp kuyruğu gibidir.
Gelecekte masallara konu olacak efsanevi sıra.
bekleyin bekleyin size de gelecek sıra. bok var ya ekşi sözlükte gidin yazın. yıllarca ben yazdım bi bok yok. ordaki hatunlarda en az burdakiler kadar Kezban. erkekler entelektüel falan değil bildiğin bok. çok önemsemeyin.
bugün çaylak onay listesinde 22048. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
nickimi unuttuğumdan ötürü takip edemediğim sıradır.
Yıllar geçse de sıranın hep gerilediği bir sanal alandır. Zannedersin doksanların tüp kuyruğu.
ekşi artık eski ekşi olmadığı için, önemsiz olan sıra.
Bitmeyen sıradır.
bu uzun sırayı bekleyip birde benim gibi onaylanmama mesajı almak keşke listenin sonuna gelmeseydik dedirtiyor insana.
utanmadan bekliyorsunuz değil mi, utanmadan...
bitmiyor abi 2 sene oldu tam bir gereksizlik şeysi sıra gelene kadar ekşi battı.
1 haftada 3 bin kişi ilerleyip 1 günde geri 3 bin kişi gerileyen zımbırtı. yavşak eşoleşek.
bekleyenleri enayi diye nitelendirdiğim sıradır.

4 yıl bir sözlükte yazmak için sıra beklemek nedir ulan it!
sittin sene gelmeyen siktir boktan sıra.
bir kaç gün önce alingan (alıngan götveren hahahasdfsdf) nickli bir moderatör aracılığı ile ""maalesef entry profiliniz onaylanmadı. entry'lerinizi çöpünüze gönderip sırada sizi geriye attık. daha özenli daha güzel entry'lerde görüşmek üzere" şeklinde bir mesaj ile siktir edildiğim sıradır.

yeni profilim tam bir pkk yandaşı, tam bir komünist, devlet düşmanı, putinci, esedci, süzme o.ç şeklinde açtım, bakalım bu sefer ne yapacaklar. zaman bol, bekleriz.
Pide kuyruğunda yarım saat bekletilse evinden kaçıp ailesini terketme boyutuna gelecek tiplerin şişirdiği sıradır.
Tuhaf lan bunlar, halâ ısrarla bekliyor ve Ulu sözlükte yazıyorlar amk.
1724.
3. senesi doldu, atanamayan öğretmen gibiyim amk.
Niye ya ben kısa sürede oldum. Üstelik hiçde beğenmedim, iptal ettim hesabı. Uludağ sözlük daha hoş arkadaşlar.