bugün

2011 yılında üye olmak istediğimde bir sene sıra beklemiştim bi türlü sıra gelmeyince hesabı silmiştim.
(Bkz: lanet olsun elitistliğe)
görsel
Yıllar önce girdiğim sıra.
Baktım sıra gelmiyor. inciye kapak attımdı. Huur ekşi.
2002 den beri yazarı olduğum sitenin sırası. 3-4 tane hesabım bulunmakta yazar sıfatı ile. ihtiyacı olana verebilirim. Açık ve net.
5000. Sırada olduğum site.
1 yıldan uzun zamandır yazar olduğum mecranın çetrefilli yazar seçme mekanizmasıdır.
hergün kontrol etmeme rağmen sürekli 22.000 ile 20.000 arasında değişen sıradır. anaa bugün 19.000lere girmişim be.
Uzun olduğunu buradan öğrendiğim sıradır. Ben daha on entry girme kısmını tamamlamaya üşenip bırakmıştım, iyi ki uğraşmamışım akşam akşam mutlu oldum yauv.
8 binlerde olduğum sıra. öncesinde 2.sıraya kadar geldim ama reddedildim.

yeni 10 entryi pek yorum katmadan, belli bir konudaki başlıklara tanım olarak girdim.

acaba 10 entry den fazla yazmak gerekli midir? 10 da bıraktım ben.
bedava ekmek kuyruğu gibidir.
görsel
ssg şöyle bir 100bin kişilik alım yapsa da bize de sıra gelse diye düşündüren onay sırasıdır. durum o kadar vahim ahahha.
"sarışın bomba" veya "erkekleri seven bayan" gibi bir kullanıcı ismi al, anında yazar yapılacağın mecradır.
12352 kişinin önümde bulunduğu sıradır.
116. Sırada Olduğum liste. 1 yıla yakın oldu.
2002 den beri yazarı olduğum sitenin sırası. 3-4 tane hesabım bulunmakta yazar sıfatı ile. ihtiyacı olana verebilirim. açık ve net.
Çaylak onay sırasındaki çaylakları yazar yapan kondüktör arkadaşımla konuştum.
18 kişi.
Para almadan yapıyorlar bu işi.
Sırasının işleyişini sadece ssg ve 4 arkadaşı biliyor.
Çünkü yazılımı anlar yaptı.
Onun için coca cola dan bile daha gizli.
Torpil yok.
Sırası gelen giriyor.
Onay bekleyen çaylak sayısı 80.000 küsur.
Günlük yaklaşık 300 kişiye bakabiliyorlar. Yavaş işleme sebebi ise, yazarlarından denetimini bakmaları. Onları uçurmak ya da çaylak yapmak gibi.

Sorusu olan DM ye gelsin.
Ekşinin ne özelliği var da bilmeyen bir mal ben miyim acaba diyerek giriş yaptıktan sonra yirmi bin kişi beklenir mi lan diye sormak istediğim sıradır.
sanırsın (bkz: cıa)
her gün giriş yapar ve bazı entryleri oylarsanız sıralamanın ilerlerdiği sözlük.
demin baktım 3827. sıradaydım. ay hadi inşallah
Artık Bakmaktan sıkıldigim sıra bakarken ilerlemiyordu en son baktığımda 3 bin kişi öne atmıştı bi garip sıra.
Artık alımlar dursa çok iyi olacak amk. Burdakiler oraya gittikçe artmaya başladı asıl amaç başlıkları. Bluevelve yani redvelveden bahsetmiyorum bile.
hesaplarımdan biri daha yazar olmak üzere. 15-20. sırada biryerlerde.

Edit: nasıl oluyor acaba sıra 20 iken 21 oluyor sonra 25 oluyor? Sikeyim yapacağınız işi.
2002 den beri yazarı olduğum sitenin sırası. 3-4 tane hesabım bulunmakta yazar sıfatı ile. ihtiyacı olana verebilirim. açık ve net.