bugün

ısrarla ekşi pozitif diye okuduğum yazar.
güzel yazan biri. özellikle kol kadar olan yazıları baya bi hoş.

tespitler de şahane...

(bkz: #16086730)
eski ortağımdır kendisi,

mirç dan beri tanırım kendisini o zamanlardan hayallerimiz vardı. pratik büyüler diye bir kitap yazacaktık. içinde 10 saniye de yapılan büyüler olacaktı gelinler, kaynalarına fakir kızlar, zengin çocuklara, öğrencilerin, öğretmenlerine, çalışan kesimin patronlarına yapabileceği çeşitli büyükler olacaktı. hayata geçirdik bu hayalimizi 5 sene önce ufak bir yayın evi ile anlaştık basım parasını biz verdik kitabı piyasaya sürdük en çok satılanlara girmesi çok uzun sürmedi çok sevinmiştik. bu hızla gidersek new york times bestseller e girmemiz uzun sürmeyecekti. amerika vizesi için başvuru bile yapmıştık.

tabi çok uzun sürmedi mutlu günler, eksipozitif ile terasında biralarımızı içip hayallere daldığımız bir akşam yayın evinden telefon geldi. hakkımızda kitabımızın çalıştı olduğuna dair dava açılmıştı. umursamadım şöhret meraklısı bir vatandaşın açtığını düşündüm ama sabah toplantıya gittiğimizde yayın evinin sahibi aynı şeyi düşünmüyordu. davacının haklı olduğunu söylüyordu.

toplantı salonundan çıkarken insanlara güvenilmeyeceğini bir kez daha öğrendik, mirç ta 3 cü bir arkadaşımız vardı. ona da anlatmıştık kitap fikrini o bizden önce davranıp yazmış kitabı ama yayınlayacak yayın evi bulamamış neredeyse bütün piyasayı gezmiş kimse bu fikre sıcak bakmamış. oda gidip matbaada bastırmış kendi satmaya başlamış tabi çok fazla insana ulaşamamış.

mahkeme 2 sene sürdü mahkemenin sonucunda kitabın bütün hakları bizden çalan şerefsize verildi, biz gene eski fakir günlerimize dönmüştük. ben masraflar için kredi çekmiştim evi ipotek etmiştim, evim bankanın eline geçmesini eksipozitif engelledi kredi çekti kendi adına hala borcunu ödediğimiz kredi. çok sağlam dosttur, beni yarı yolda bırakmamıştır.

(#16070787)

bu arada tipim değildir demesinin nedenini de anlatayım açık kalmasın orası ben kitap yayınlandıktan sonra nil ile nişanlanmıştım, eksipozitif seçmedim diye hala içinde kıskançlık vardır. * *
Cana yakın, dürüst yazar.
bi ara zirveye katılmış tüm sözlük ahalisi çok güzel olduğunu yalaya yalaya nickaltında yazmıştı.
o gün bu gündür konuşmaz benimle. you can me write ?
"yavrımı çaylak etmişleeeeeer, ne yapammmm nerlere gidemmmmmm" diye bağırarak dizlerimi dövmeme neden olmuş yazardır.

Edit: gerizekaliya gerizekali demek ne zaman suc oldu yahu?
300 komando ile uludağ sözlük merkez binasına gidiyorum. zall la konuşcağım yazarlığını geri alacağız eksipozitif. * *
(#16400048)adam haklı, cidden ama.
(bkz: #16453287) takdire şayan yazar.
(#16470330) entry lerine ve nickine bayıldığım yazardır.
mesleğine duyarlı bir insan. takdir ediyorum.
uludağ sözlük yazarlığının hakkını veren iyi yazan yazar..

(bkz: #14084639) > sesli güldüm, komşu kızdı!
(bkz: #13985380) > aynı dertten muzdaripiz..
(bkz: #14547774) > allah gecinden versin..
görünen o ki takip edilecek şahane yazar. branşının ne olduğunu da merak etmekteyim ayrıca.
UZUN ZAMANDIR BiR ÜNLÜYE BENZETTiĞiM YAZAR, BiR TÜRLÜ ÇIKARAMIYORDUM SONUNDA BULDUM iŞTE iKiZi BURADA.

http://e1209.hizliresim.com/11/6/cqk5y.jpg

(bkz: camila davalos)
-içli köfte gibi yazardır artıdır hem de eksidir sen de hoş geldin!!
-avatar resmi güzeldir -küçük minnacık kediciktir
http://eksipozitif.uludagsozluk.com/
#(#17048088)HAKLIDIR.
ahlahsız tehlifine sohiyim yavrummm. * gecenin bi yarısı;

"yalnızıh, aman da iki öğretmen arkadaşık,
hiçbir aktivite yapamiyoruz.

iki cins-i latifin dışarılarda dolaşması hoş karşılanmiyür. " dersen biri bu teklifi yapar. *
hayır yanlış anlamayın da her kıza yazan bir sapık olarak! bu görevi vipe köpeğe bırakacak değiliz.!

öpering hassas duygularından. *
öğretmen olduğunu anladığım saygımı kazanan yazar hocamız.
donuz butonu gelse üzerinde kullanılmayacak 10-15 yazardan biri. eğitim gönüllüsü.
(#15092378) güzel bir öğretmen.
çok şakacı, çok cancan biri.

artın olayım götür kız beni.
(bkz: #16485360)

takdir ettim kendisini
(#17964787)

tespitlerin kralını yapmıştır.

kanım ısındı kendisine...

(bkz: öpüjem)
sevgili yaptı herhalde kayıp bu aralar.

ara sıra;
" öğretmenlerin yarım gün çalışıp 3 ay tatil yapması" diye taciz boyutuna varan mesajlar atıyorum ahaha.