bugün

zük kazanır anca.

görsel

copy-paste yapmanın dayanılmaz hafifliği...
bu ülkede bilim adamları değil, hırsız, katil, racon kesen, kafa kesene destek olan(lar) kazanır.
doğru ifade. tabii bahsi geçen ülke türkiye olmasaydı... ne biliyim mesela uruguay olsaydı.
mantıklı ifade.

finale girse sırf ad soyad kombinasyonundan boş kağıda 30 alır.
Ne Ekmeleddin'miş a.q. AKP'lisi ''Başörtüsüne karşı!!!'' diyor, CHP'lisi ''Ülkeye şeriat getirecekler!!! Solu bu adam mı savunacak???!!!'' diyor... Süleyman Demirel'i getirelim tekrar başa, bi 100-120 sene daha yaşar o...
olmayacak önermedir. ceketini geçtim varını yoğunu koysa ilk turda tayyibe çankaya yolunda kırmızı halı sermiş, serdirilmiştir.
Recep tayyip erdogan karsisinda ceket degil butun varligini koysa yine kazanamayacaktir.
Kazanır kazanmaz ayrı konu ancak, herhangi bir ceketin kendisinden daha fazla oy alacağı aşikâr. Kılıçdaroğlu ne yapmaya çalışıyor, bahçeli neyi destekliyor bilinmez. Benim aklımın erdiği tek şey, bunların hepsi bir olmuş, hırsızı reisi cumhur yapma gayretindeler.
Artık o kadar da eğlenceli bir ülke değil burası, vatandaş olmayana bile. işler hepten boka sarmadan evvel acil çıkış yolundan tüymek lazım.
ceketi belki de kendi imkânsız kardeş. not : tayyipi hiç sevmem ama yeni cumhurbaşkanı kendisidir.
ancak bana karşı kazanacağı için doğru önermedir.
bu ekmeleddin kumar mı oynuyor da ceketini koysa kazansın sorusunu akla getirir.
Bilgili, kendine güvenen, entelektüel insanın kazanacağını iddia eden bir tür yuvarlama mecazdır. Unutmayalım ki karşısında ressam Tayyip vardı. Göz boyama konusunda ustadır kendileri.