bugün

evi yakıp yıktığı için tavsiye edilmez.
iyi yanları da vardır kışları doğal gaza para vermezsiniz.
kuyruğuyla oynamayın. bizim british longtail "avni" geçen ısırdı elimi. şapşik kerata <3
önce zaman makinası bulmaları en önemli tavsiyedir.
mangala giderken yanınıza alın.
beslemeyin.
ejderha bulun.
çok yüklenmeyin yakıcı oluyorlar.
mangal yapmak için boşuna kömüre oduna para vermeyin. kızdırın ejderinizi ateşi beleşe getirin.
Alacağınız ejderhanın cinsine göre bakımı da değişecektir,bu yüzden ansiklopedilerden araştırılması tavsiye olunur...

not:gece gece ne diyoruz biz amk.
Benim alman kirmasi dişi bi mavi gozlu beyaz ejderim var. Ciftlestirmek isteyenler irtibata gecsin. Yalnız ciftlesme alaninin kirasini erkek tarafi karsilarsa iyi olur.
Önce ejderha bulun klonlayin bişey yapin ama beslemek için ejderha sart.
annesi değilseniz kaçın.
Anasına bak kızını al..

(bkz: daenerys targaryen)
100 kilometrede ne yakıyor, araştırmasını iyi yapın.
çok zor efendim ilk 1 yaşına girince bütün sülalemi yedi bi ben kaldım

bakın sahiplerine ne kadar da sadıklar

ejderimi seviyom ya iyiki yedi sülalemi.
Beslemeyin, çok yiyor namussuz. Onun yerine golf alın. Hem prim yapar hem de tok kapı sesi var.
ismini minnoş koymayın.

Sonra elin ipsiz sapsız ejderhaları gelip dalga geçiyor biricik kızınızla.
rubeus hagrid e sorun .
Tatlı şeyler yedirmeyin sonra hasta olur ve her yerden ejderha kusmuğu temizlemek zorunda kalırsınız.
Koltuk altına neyim buz torbası koyun. Ateşi hiç düşmüyor bu meretlerin.
günde 50 kg et yiyorlar. etin kilosu 30 tl olduğu düşünülürse, ayda minimum 1500 tl masrafı olacaktır. aylık geliri 5000 tl den az olan arkadaşlar bakmasın lütfen.
ortalıkta parlak şeyler bırakmayın. özellile ayna, tabak, bardak gibi şeyleri görünce nedense gidip kafa atıyorlar.
bir bakici tutun.
Yakinlarinizda veteriner yoksa beslemeyin. Bi ayaginiz veterinerde olacak malum atesleri cok sık yukselen canlilardir.
Horladıklarında dürtmeyin mazallah kömür olursunuz.