bugün

Benim bildiğim kadarıyla efendi olmayan erkekler reddedilir.. yazık olmuştur.
Aşık olduğu kız kendi gibi efendi olmayan kızdır efenim genellikle okulun çirkin ama popüler ve kendini beğenmiş egoist grubundaki kızlardan birine aşık olmuştur. o yüzden bu hale düşmüştür sözlük.
Öyle bir erkek varda biz mi bilmiyoruz sankim.
biraz heyecan, biraz tutku. hangisi daha çok depreştirir içimizi ? sessiz sakin bir karşı cins mi ? yoksa daha çılgın görünen bir karşı cins mi ?
Efendi çocuklar reddedilebilir eyvallah ama efendi görünümlü piçler de bu kategoriye dahil mi? Ayıkamadim şimdi.
erkek doktor veya mimar değilse genellikle durum budur efenim. hem serseriye hem de efendiye örnek vereyim de daha açıklayıcı olsun.

şöyle anlatayım bugüne kadar hep serseri erkek profili çizdim. ama zaptedilemez serseri, öyle yolda giderken laf atacak serseri değil. kendimce karşı cinsten uzak durmaya çalışsam da arada muhabbet etmek için tanışanlar oldu. bunlara da aynı şekilde serseri gibi davranınca kendimi oyunlarının içinde buldum. muhabbetler;
-sen aslında iyi kalplisin,
-sen sadece böyle görünmeyi seviyorsun ama aslında efendisin,
laflarıyla başlıyor her seferinde. sonra karşıdaki benim daha zaptedilebilir biri olmam için uğraşır;
-itiraf edemiyorsun ama sen de beni seviyorsun,
-istesen bile benden ayrılamazsın,
lafları devreye girer. sonra benden adam olmayacağını anlayınca bir anda tüm o sevgi sözleri biter. sadece arasıra aranan bir kaç "seni özledim" le hatrı sorulan biri olurum yine. ama baştaki tüm çekiciliğimin serseri görünümümden geldiğini bildiğimden dolayı pek üzülmüyorum arkalarından.

bir de efendi arkadaşlarım var. bunlar kendi kızların yanına gider yalnız, erkeksin ya ilk adımı sen atacaksın. ama çocuğun niyeti ciddidir artık düzenli bir ilişki peşindedir. neyse sonra kıza iltifatlar eder;
-seni seviyorum
-sen tanıdığım en iyi kızlardan birisin
laflarıyla başlayıp karşıdaki kızı tavlamaya çalışır. tabi kızın götü kalkınca ve çocuğu zaten avcunun içinde bilince yüz vermez. çocuk artık beklemekten yorulunca
-seni çok temiz sevmiştim,
-seni beklediğime değmezmiş
tarzı laflarla uzaklaşırlar. kalbi kırılmış, artık ben de 4s kuralına uyacam diyerek kendine gaz verir. genellikle başaramaz da.

sonuç mu; kız serseri erkeğin onu mutlu edemeyeceğini anlayınca efendi erkek aklına gelir. o erkek maldır ya yıllarca onu bekleyecektir ne de olsa. sonra da ondan da bir azar yer veya onun bir ilişki yaptığını görür. sonra da ortalıkta melankolik kızlar, yapmacık yalnızlar ve "neden ben"ciler dolaşır.
Efendi erkek ile evlenilir.
Piç erkek ilede eğlenilir.
görsel
bu sadece cocklarla ılgılı degıl.
yetrıskın efendı adamlar ıcınde gecerlı yaşasın kötuluk
bakınız bu konuya realist bi şekilde bakacağım canım kardeşlerim gücenme daralma olmasın. ortada parlayan şey piçlik değil özgüven. kadının bi erkeğe baktığında dikkat ettiği şeylerin başında geliyor bu özgüven dediğimiz şey. bu piç erkek dediğiniz mahluk gerek deneyim fazlalığı gerek fiziksel çekicilik gerek reddedile reddedile kaşarlanmaktan özgüvenleri allahu ekber dağlarında. bu efendi dediğimiz çocukların da alayı içine kapanık, yolda yürürken yere bakan, yardımsever ve birazcık özgüvensiz oluyorlar. deneyimsizliğin etkisi cok fazla bu konuda. kadınlar cocuğu efendi diye değil insanın gözlerinin içine bakıp konuşmakta zorlandığı, sosyalleşmekte geri kaldığı ve en önemlisi bizzat gelip tanışma cesareti olmadığı için reddediyor. piçç erkeği piç olduğu için değil çizdiği o özgüvenli kendinden emin tavrı yüzünden tercih ediyor. bilin istedim.
Malesef doğrudur. Bunu anlıyan efendi çocuk sikerim artık bende ibne olucam der. Ve bu son evreye geldiğini gösterir.
Istedigim bir erkek tipidir. Bu kizlar cok acimasiz yaa o insanlari nasil uzerler ustelik ego manyagi o erkekler yuzunden.
Fark edilmemeleri sessiz kalmalari cok yaziktir. Tipe bakmayin biraz lutfen.
Hikmet ve kudret sahibi olan allah ın efendi erkekleri kaşar kızların şerrinden korumasi durumudur.
Elbette allah bu efendi erkeğe layığını verecektir.
Efendi ama tipsiz? Efendi ama çulsuz? efendi ama zeki değil? Efendi ama kendini geliştirememiş? Bunlardan biri değilse bir erkek muhtemelen reddedilmez.
Eğlenceyi seven kız ilk başta reddeder ve hayatını yaşar. Evlenme çağına geldiği zaman iğneyle arar.
Sormayı tam bilmiyorlar sanırım.
Her şey efendilik ile bitmiyor.

genel olarak insanlar ile olan ilişkileri zayıf olduğundan kendilerini iyi ifade edemiyorlar. iletişim becerilerini geliştirseler başarılı olucaklardır.
bir gün anlaşılır değeri. ama o çoktan gitmiş olur.
efendi çocuk teklifte bulunmaz ki reddedilsin.