bugün

Altay dağlarında aç kaldı diye ağlıyor deli mi ne amk.
Dmax kanalinda sebebini bilmedigim sekilde (sanki unlu bir gurmeymis gibi) Turk yemekleri tadimi yaptirilmis, eliyle yemekleri yiyip, yemeklerimiz hakkinda abuk subuk yorumlar yapan ve bu yorumlari birde utanmadan Turkce alt yazi ile verilen sevimsiz adam. Turk oldugum icin yapilmis bir yorum degildir bu, yemeklerimizin tadi herkesin malumudur ve insan bir kulturun tadi ispat edilmis yemeklerine saygi duyar biraz. Hos kabahat onda degil bunu yayinlayan utanmaz kanalindir.
O kadar kötü yorum yapmamış, işkembe vb için bende aynı şeyleri düşünüyorum. Ed staf candır.
Şuan favorim yeniden TLC
pezevenk programında kertenkele yiyodu, türk yemeklerini yerken çoğunu beğenmemiş.

tam bir mal.
kimse kusura bakmasın.
otu boku yiyip "hmm tadı fena değilmiş" diyen adama işkembe çorbası tattırdılar d-max'de. dedi ki "böyle berbat bir şeyi ancak kıtlık zamanında yemişlerdir"

senin ben ağzının tavanına sıçayım. fare yiyorsun lan fare amk yamyamı.
Televizyonda karşıma çıkınca izlemekten büyük keyif aldığım bir maceraperest.
bir insanın doğada nasıl hayatta kalabileceğini sınırlarını ne kadar zorlayabileceğini farklı iklim ve ortamlarda gösteren belgeselci büyük saygı duyuyorum.
bir videosunda işkembe çorbasına burun kıvırıp " insanlar buna kıtlık zamanında alışmış olmalı" diyen ama parmak kadar kurtçukları iştahla yiyebilen hayatta kalma uzmanı değerli bir abimiz.
gelsin türkiyede hayatta kalsın bakalım. dolar ile değil ama.. eline vereceksin 2324tl hadi bakalım mk
Damak zevki harici yaşama motivasyonuna hayran kaldığım adamdır.
bence tek başına ıssız yerlerde kaldığında çocukluğuna dönüyor.yiyecek ve işe yarar bir şey bulduğunda, o içten gülüşün ve sevinmelerin başka açıklaması olamaz.
başarılı bir zor şartlarda hayatta kalma uzmanı.
Bu adam aç kalsa beni bile yer ak *
ormanda bok yese tadına bayılan adam türk yemeklerini beğenmiyor. ama yinede kendisini az izlemedim. vakit geçirmek için birebir.
An itibariyle yeni bölümleriyle dmax'de çıkan maceracı.
hiç sıkılmadığı tahmin edilen maceracı şahıs. mesela ben yıllardır sıkılıyorum ama bu adamın '' sıkıldım '' demek gibi bir hakkı olamaz.