bugün

metro mücahit/gazimize destek için bu akşamki programını farklı formatta sunacağı bilgileri gelmeye başlayan koca yürekli anchorwoman.

görsel
son günlerde gündem olaylara yaptığı yorumlar ile göze çarpan spiker.
özgürlük savundu diye linç yiyecek spikerdir. bu ülkede demokrat takılanlar, onlar gibi değilsen en büyük linci ederler adama. onlar gibi davranıp onlar gibi yaşayacaksın, yoksa yersin hakareti.
başı kapalı olsaydı ve açık giyinmeseydi cenneti garantilerdi dediğim sunucu.
köylü kurnazı başka bir şey değil.
Dün dramını yaptığı olayın kahramanı cübbeli abi gibiler iktidara gelse ilk bunun gibilerin kafasını kesecek haberi yok. Boş duyarını yediğim.
yaptığı kapaklara top5 videosu yapmışlar.

https://www.youtube.com/watch?v=69bhjj0Cit0
Yine vermiştir ayarı.
Otistik çocukları yuhalayan ailelerinin aklını, kalın bağırsaklarına gömmüştür.

her seferinde lafı gediğine koyan, ruhsuz-korkak-fikirsiz haber spikerlerine emsal teşkil etmesi elzem olan, aydın, çağdaş, adil, bir kadın,bir spiker, bir insan.

show tv ana haber bültenini çekici kılan, aklı da fikri de olan şahane bir varlık.

keşke herkes senden feyz alsa kadın.
(bkz: sevişmek istenen ünlüler)
Suya sabuna dokunmayan, politiksel olarak kamuoyunun hemfikir olduğu konularda ahkam kesen -bu konularda haksız demiyorum sadece herkesin duymak istediğini söylüyor diyorum- haber spikeri.

Kahraman mıdır? Asla değil. Ama genel hislerin tercümesi çok iyi yaptığını kabul etmek gerek.
çok yapmacık.
paçalarına kadar samimiyetsizlik akıyor bu ablada. yorum yapmak için yorum yapıyor.
Bakışlarıyla insanı korkutan kadın. Mart kedisi gibi bakıyor. Söyledikleriyle bakışları ters orantılıdır.
Diksiyonu çok düzgün. Çok akıcı konuşuyor. Kendi de bir okadar güzel kadın.
görsel

(!) ...
Ece’cim bu ülke bu kadar dürüstlüğe haZır değil. En Eski kovboy taktiğiyle fetöcü damgası yer ekmeğinden olursun, yapma!
Evlilermiş. Ben şok.

görsel

Kanal D Ana Haber’in yeni sunucusu Deniz Bayramoğlu ile Show TV Ana Haber Bülteni sunucusu olan Ece Üner arasında kıyasıya bir reyting rekabeti başladı.

iki isim arasındaki ekran yarışı ise ilk kez 11 Mayıs Pazartesi günü yaşandı.

https://www.google.com/am...vasini-kim-kazandi,878067
Taam inandık hadi taam.

görsel
Popüler olmak kimseye yaramıyor.
Babası cnntürk'te genel müdürmüş.
show haber logosu ve ece hanımın görselini kullanarak insanları "sigarayı tek spreyle bırakın" diye kandıran dolandırıcı videolara alet edilmiştir maalesef.
Ben bu kadını nedense çok seviyorum, belki çat çat söylediği için, belki genelde güzel kondurarak laf soktuğu için hoşuma gidiyor. Tatlı kadın aslında, kendini ezdirmeyecek güce sahip kadınlardan.
Medya tarafından şişirilmiş bir balon daha

Ne kadın bee helal olsun beee gibilerinden.

Ayrıca totosu kalkmış şimarmıştır.
Bunlar sosyal medyayı nasıl kullanacaklarını nasıl gündem olacaklarını iyi bilen hatta bunun eğitimini alan insanlar bu kadında o şekilde konuşarak daha popüler olabileceğinin farkındaydı ve yaptı herşey bu kadar basit aslında ...
saci makyaji kiyafetleri ve renk tercihi cok demode bir kadin.

haber bultenine pembe mor yesil gibi ucubik renkler giyerek cikiyor.

o saclarina bir an once cozum bulmali.