bugün

eskiden çocukluk aşkımdıda ama kusura bakmasın köprünün altından çok sular geçti ayrıca nihat doğan varken pek şansı yok.

(bkz: gençliğinde kapışıcaktın anam sen nihat doğanla)
iki kanattan oluşan popodur. **
Pascal'ın yarışmadan sonraki hedefi. Abazanların baş gözdesi.
Dillere destandır.
çok çekici yüz hatlarına sahiptir. kilo almış olması, komik duruşu, abartılı göğüslerine rağmen fazlasıyla hoş bir yüze sahip.
unutulmya yüz tutarken survivor ile gündeme gelen hanım kızımız.
adanın en dişisi, en güzeli.
adada ki doğal haliyle çok daha güzel ve seksi olduğunu tüm türkiye'ye göstermiştir. ayrıca nihatla nouma'nın kavgasının reklamlarda kısa bölümü gösterildiğinde orada ebru hanım kızımızın göğüs uçları net bir şekilde gözükmektedir.
(bkz: destan)
Kendisi uzun seviyormuş bunu da anlamış olduk.
zaten sevmezdim ve çirkin bulurdum, şimdi iğrendim kendisinden resmen. bir insan bu kadar mı tehlikeli olur.

umarım bundan sonraki hayatında, aklını başına devşirirde erkekleri birbirine düşürmez.

değermi yani 2.25 lik bir zenci siki için bu derece çirkefleşmeye. altı üstü 3-5 gün bacak ayıracaksın pascal'a. sonrasında pascal basacak tekmeyi kıçına.
kavgadan sorumlu olduğunu düşündürtecek ne yapmıştır, anlamadım. Aksine ağlamasıyla kavgayı bitirdi kız yani.
sen meme uçlarınla pascal'ı deli et sonra ona "brother" de, adam tabi nihat'a saldırıp diskalifiye olur.
meme ucu falan deniyor.
neden caps verilmiyor?
(bkz: yılan)
(bkz: çakal)
(bkz: sırtan)
meme ucu değil memelerin tamamı görülmüştür. ben böyle güzel meme görmedim. harika ötesi.
meme ucu değil memelerin tamamı görülmüştür. ben böyle güzel silikon görmedim. estetik ameliyatı harika ötesi. ancak içinin çirkinliği silikonları hariç heryerine vurmuş ne yazık.
zencisever, çirkef, fesat türk kızı.
kendisine eşşek sikinin bile yetmeyeceğini düşündüğüm çirkin ve tehlikeli yaratık.
pascal'a pek yakışıyor.
sürekli pascal'ın kucağına atlayan, nihat doğan'ın "ben bunları kaşar ekmek gibi yerim" sözlerinden sadece "kaşar" kısmına tepki gösteren bayan.

(bkz: pascal ebru yakınlaşması)
http://www.facebook.com/v...deo.php?v=199851013390194

önce pascal nouma'ya gaza getirecek kelimeler söyleyen sonra pascal'ın elinden bir kaza çıkacak korkusuyla pascal'ın önüne yatıp kıçını yırtarcasına ağlayan manken.

--spoiler--
"en azından benim kahvaltı yapacak dostlarım var"

baktı pascal nihat'ın ağzını burnunu kıracak hemen ebru yusuf yusuf başladı anırmaya

"Lütfen bizi seviyorsan yapma. pascal lütfen yaa. pascal bizi seviyorsan lütfeeeeen. lütfeen lütfen yapma yaaa ahahahahüühühühüzühühüığrraaa"
--spoiler--
adayı birbirine katacak potansiyele sahip dişi. pascal a verdi gazı verdi gazı sonra da "lütfen bizi seviyosan yapma pascal" şeklinde nidaları yankılandı dominik cumhuriyetinde *
en az pascal kadar çirkef olan kadın.

yenilgiyi hazmedemiyor oluşunun verdiği o eziklik bi yana, bi de buna nihat'a yenilmenin verdiği o ruh hali de eklenince çirkef olan ruhunu saçtı ortalığa.

yahu yenilmişsin işte ne diye adama "en azından benim kahvaltı yapacak dostlarım var" diye tahrikte bulunuyorsun? hadi bir kere dedin ne diye heyoo la la laaa tadında buna bi melodi uydurup hoplaya zıplaya yandaşlarınla tahrik etmeye çalışıyosun adamı!

şimdi çıkıp kimse ne çirkefi ya demesin. bundan 2 hafta önce (ya da 1 haftada olabilir bilmiyorum) yine çamurlu bi oyun vardı. çamurdan sürünüyorsun, tahtada olan şekilleri yine çamurdan sürünerek diğer tarafta olan platforma aynı şekilleri yapmaya çalışıyosun falan. kendisi taçmin'in yaptığı şekillerin aynısını yan gözle bakarak yapmaya çalıştı.

yetmedi, taner'in oynadığı her oyunda ağız burun bükerek adamı o kuş aklınca alaya almaya çalışıyor falan.

not: merak etme ebru pascal tombalasını çekti istanbul'da seni bekliyor.
görsel
görsel