bugün

trt * de program sunan diksiyon- konuşmadan bihaber kişi. e devir değişti trt de değişti.
bir zamanlar kral tv isimli kanalın sunucu seçimlerini yapan kişiyi ne denli takdir ederdim, bir allah bilir, bir de ben bilirim. mesela ebru destan isimli şahıs da bu seçmenin seçimlerinden biridir. evet efendim, kral tv vj'liğinden mankenliğe, oradan da şarkıcılığa terfi etmiş ve şahsen benim bir gün cumhurbaşkanlığına terfi etmesinden korktuğum bir şahsiyettir.
izmirlidir. çamdibi semtinin fevzi çakmak caddesinde yaşamıştır. çamdibi semtinin %99'u yugoslav, makedon, boşnak ve arnavutlardan oluşur. ebru destan da göçmen kızıdır. tıpkı yine bu mahallede doğmuş büyümüşü olan, duygu dikmen, tan sağtürk gibi. balkan ırkının çekici, güzel insanlara sahip olduğunun tipik bir göstergesidir bu şahıslar.
chp ye üyelik başvurusu yapmış manken,şarkıcı.chp istanbul il başkanı gürsel tekin ise ebru destan ın üyelik başvurusu ile ilgili "sevdiğimiz bir arkadaşımız,onunla beraber çalışmaktan mutluluk duyarız" demiştir.
(bkz: keçiören kızı)
an itibariyle disko kralında kameranın alttan ve direk cepheden çekim yaptığını bile bile, etek düzeltme bahanesiyle tüm alt takımını kamuoyuna açan, red night adlı grupta şarkı söylemeye çalışan hatun.
yıllar önce zaga programında,

- Bana göre 20 yaşına kadar herkes Teenage'dir.

şeklinde bir şeyler gevelemişti. seyirciler tabi ooooo, helal, falan iyice gaza getirdi kendisini, o da havaya girdi tabi. ve sonra seyircilerin arasından biri atladı,

- Do you speak Turkish?

Ebru Destan, kendisine verilen gazın da etkisiyle,

- Ayıp ayıp, önce Türkiye'de Türkçe konuşmasını öğren!..

o günden sonra Türkçe'mizin yılmaz savunucusu olarak kalmış hep aklımda. ne zaman bu ülkenin dili türkçe'dir, bu ülkede başka dil kullanılmaz diye bas bas bağırdıktan sonra gidip dükkanlara cafe, toys , turkish restaurant, Gym Center tabelalarını asanları görsem, hep içimden bir ebru destan gibi olamadınız derim.
ntv'deki bir dövüş sporu organizasyonunda uzatılan mikrofona "inşallah kavga dövüş olmayan centilmence bir organizasyon olur" tarzında bir demeç vererek düşündürürken güldürmüştür.
akıl ziyanı bir şarkıyla baya bir güldürmüş olan kadın.
(bkz: tanıştırayım boyfriend im)
türkçesi akıllara zarar ingilizcesi desen o da aynı bok. ankaralı turgut tarzı söz dizilişiyle zekasına hayran bırakmıştır.
yanlışlıkla dinlemek bile pişmanlık yaratıyor.
Survivor'u izleme nedenimdir.
survivor'da özge ulusoy'la beraber seksi kadın kontenjanını doldurmaktadır ve ikisi de pek güzel görünmektedirler.(Gerçi ilginç bir şekilde survivor kızlar erkeklerdeki kızlar daha bir cillop gibiydiler, başta merve hatun olmak üzere. ama bir başak, gizem, tuğçe veya canan da fena değildiler hani)
performansı da beklenenden iyidir. oyunda pascal taşıdı onu, ama gönüllülerdeki kızların halini görünce ve asena bile yıkılınca kızda iyi kondisyon varmış meğer, onu anladık.
kalıcı makyaj ve kalıcı manikür yaptırmıştır. kıl tüy içinde lazer epilasyon var zati.
hızlı elenir bu.
buraya yazıyorum.
survivor,ın tartışmasız en güzel dişisidir..iyişallah nihat doğanla aralarında duygusal bir yakınlaşma olmaz..anladığım kadarıyla beyni ergenliğe yeni girmiş genç kız kapasitesinde çalışıyor..fakat hoş hatun velhassıl..
survivordaki haliyle tavrıyla kıyafetleriyle saçlarıyla azcık iri kıyım görünümüyle tam bir amazon tam bir zeyna olmuştur.
on numara bir hatunmuş kendisi, severek izliyoruz.
çok iyi kıvırıyor göbek atıyor. Mankenlik ve şarkıcılıktan sonra yeni bir yetenek kazanmış bunu da survivor yarışmasında gördük.
destansı bir türk kadınıdır uuu beybi bende güzel bi hareketlenme oldu.
frame nin antalyalı özleminin icra ettiği vazifeyi survivorda da bu hanım üstlenmiştir.
survivorda yarışma gücünü kendinde bulmuş şarkıcı,mankendir. kaan sezyumunda dediği gibi bu kadın ağlarken bile karnını çekiyor.
(bkz: memeler baş kaldırmış)
bazı kadınlara ağlamak yakışmaz, buna yakışıyor be, pek masum pek tatlı görünüyor.
asil kızmış.survivor olmasa böyle bilmezdim bu hatunu.
survivor'da izlediğim kadarıyla göründüğü kadar boş olmadığı göstermiş güzel hatun. saygımı ve sevgimi kazanması da cabası. bundan kelli hayranıyım kendisinin.
Güzel hatun güzel.