bugün

uzun uzadıya yazmaya gerek yok. ilk bakışta önemi var. sonra tanıdıkça mal veya olmadığına kanaat getiriyoruz. bazen mal da olsa sırf güzel diye çükümüzün keyfi bıkana kadar devam ediyoruz.
Herşey olmasa da büyük bir yüzdesini oluşturduğu kesin günümüz toplumunda.
Her şey değil çok şey.

Kimse de kusura bakmasın ya da baksın çok zikimde.
Malesef erkekler için önemli ancak hanımlar için önemsiz bu dış görünüş meselesi.

Hindistan'da neden erkeklere başlık parası veriliyor şimdi daha iyi anlıyorum.
Erkeğimsular için önemli olup kadınlar için karakterin daha önemli olduğu gerçektir.

Siz erkekler bayılırsınız giyim kuşama. Karakteri iyi yönden geliştirmek ve beslemek maalesefki hep geri planda kalmıştır. Anca varsa yoksa dış görünüş.
Yuzde doksan, yasim 43 tecrübe ile sabittir.
Dış görünüş önemlidir ama herşey değildir mükemmel bir görüntüye sahip ama içi boş bir adamın yanımda işi olamaz.
insan olun insan giyimi kusamı herkes bilir ama insan olmayı herkes beceremez unutmayın dısı kötü olan meyvenin içi tamdır olgundur dışı iyi olan meyve ise hamdır.
Dış görünüş herşeydir. Ama ilk görüşte. Bir ortamda dış görünüşle karşılanırsınız, fikirlerinizle uğurlanırsınız.
Ne yazık ki ye kürküm ye demişler. insanlar ona göre yargılıyor.
Her şey değil belki, ama çok şey olduğu, muhakkak diye düşünülen olur, kendisi.
bu instagram kullanan kezolara özgü bir davranıştır. reelde alakası yok. instagram insanların beynini yıkıyor. uygulamanın amacı tv deki gibi hiç işe giden holding sahibi olarak yakışıklı erkeğin güzel kızla evlenip über ultra lüks hayat yaşama isteği.

ben bu uygulamada bir deney yaptım. tüm fotoları sildim. sıradan basit bir yaşantı cizecek şekilde fotolar attım iyi araba yerine 90 model arabayla felan foto attım. storylerde felan öyle lüks mekan felan paylaşmadım. ama kallavi bir profil fotosu attım ve gizli yaptım. kızlar takip atıyor ve içeriği görünce hemen takipten çıkıyordu. ya da mesleğini soruyorlar bende basit meslekler söylüyordum. hemen selamı sabahı kesiyorlardı. hemde kesen kızlar yolda pas vermeyeceğiniz tipler. ama efendi, ideal eş profili çiziyordum. yani bu uygulama sırf zenginlik , lüks yaşantı, hava atmak, nisbet vb. için kullanlar çok.
istediği kadar yakışıklı olsun belli bir olgunluğa erişmemişse bir hiçtir.
iç güzelliği öndedir diyenler varmış, dışı aşıp içe nasıl ulaşıyorlarsa. Onlara denk gelmek, şansa.
iş,aşk,saygınlık vs.Daha az çabayla elde edilebiliyor.güzeli suçlayamam;çirkini horlayamam.
mukadderat
insanlar kıyafetleriyle karşılanır, karakterleriyle uğurlanırmis.
diş görünüş önemli fakat her şey değildir. o güzel görüntünün içi dolu değilse bu çok kısa sürede anlaşılır.
Daha da 'gerçek olanı ben diyeyim :

' kısmetli olmanın her şey olduğu gerçeği '.
diyelim ki, kel ve göbekliyim. mesleğim pilotluk.

ve sen beni güvenlik zannediyorsun.

peki bu neyi değiştirir benim hayatımda? ya da senin hayatında?
hayatın acımasız gerçeklerinden biridir. insana hiçbir zararı olmamasına rağmen, karaböcekler tiksinç gelir. herkes uğur böceğini beğenir. ne yazık ki böyle.
Öyle maalesef. insanlar siyah farelerden nefret ederken beyaz hamster fare beslerler.

Kahrolsun ırkçılığınız. Foşikler. Yaşasın kara fareler.
dış görünüşün belirli bir ekonomik gücün ardından hiçbir etkisi ve önemi olmamaktadır, yine de aynı statüdeki insanlar için geçerli olabilecek bir önermedir.

aksi halde zengin metresi diye bir kavram olmazdı bu dünyada.

edü: para olduktan sonra cinsiyet fark etmiyor sevgili yazarlar, divamız bülent hanımın da hızlı olması en basit örnektir.
yanlış.

Kadında dış görünüş ve erkekte para.
Eski sevgilimin bu durumla alakalı dediği çok güzel bir söz vardır "yüzüne bakmayacağın birisiyle sevgili olur musun?" ertesi gün ayrılmıştım aq sağolsun gözümü açtı.
maalesef, yar*rak gibi görünüyorum ve toparlamaya çalışıyorum, yüzüm için bir sivilce ilacı kullanıyorum, spor yapıyorum.

kötü bir his bu, keşke herkesin yakışıklı ve güzel olduğu bir dünyada yaşasaydık ki ileri böyle olacak, tanrının adaletsizliğini insanlar düzeltecek.
demogoji yapmayın. hiç birinizin 100 kilo çirkin bir kız arkadaşı yok. size mükemmel bir insan profili çizse bile onunla sevgili olmayacaksınız. yaptığınız şey laf ebeliği. olayları ve konuları değerlendirmek için ortalama diye sınıflandırdığınız insanlar üzerinden yorum yapmak yerine gerçeğin temeline inmek adına uç noktaları irdeleyin.