bugün

Oku.
Oku yaratan rabbinin ismi ile. O insanı nutfe'den/sperm'den/yapışkan bir su'dan/ yarattı. O kerem sahibi'dir.
Su akar yolunu bulur,takılma bu kadar hayatı yaşa yahu.
incecik bir hilal yaklaşıyor ayın altısına, göğsüme inceden yayılan sızıyla birlikte.

Beni şairane olamazken de sev. Gülersen gül ama yine sev.
Keşke seni hiç tanımamış olsaydım. Varlığından haberim olmasaydı hiç. Kızgınım ama hissettirdiklerini sen de hisset diye beddua edemem. Zira o kadar ağırıma gitti ki, Allah düşmanımın başına vermesin.
görsel
nah okuyor. 2017 senesinin Mayıs ayından beri onun için yazıyorum.
yan komşum. bir gece evde poker oynuyoruz, müzik yok alkol yok. para var. ne kadar gürültü olabilir ki. kapıyı çaldı ben işe gidicem biraz sus dedi. söylemem gereken şeyleri içime atmıştım. okuyacağını sanmıyorum kendisi saçma sapan bir 2. sınıf avrupa birliği vatandaşı sonradan görme zaten ama 1. sınıf avrupa birliği vatandaşı olsa da okumazdı. sözlüğe kim girecek, hadi girdi kim kendi diline çevirecek.. çok saçma. neyse kendisi her ihtimale karşı gitsin polisi getirsin itfaiyeyi çağırsın ama bugün dünden ağır kafamız da iyiydi.
sesin çok tatlı ve güzel..arkadaşım. bil istedim.

başka da diyecek bir şeyim yok.
Mutlu olma yerine, acı çekmeyi yeğlemek, akıllıca değil, bilesin.
Bi kere de bana ihtiyacın olsun
Bi alo de gelmezsem gençliğim solsun.
inan bana seni çok sevdim ama kendimi sana layık görmedim.
Çok şükür benim için yoksun artık. Ne aklımda ne kalbimde.
Sanırım intihar edeceğim. Çok az kaldı.
pull&bear dan aldığım ceketi geri vermedin ya...biz orada bi uzaklaştık seninle
okumaz imkanı yok burayı bilmiyordur bile..
Kıyamet kopsa bizden olmaz demiştim, neredeyse kıyamet kopacak hala fikrimi değiştirmedim.
Savaşın yıktığı şehirlerden tek parça çıkıp gelebildim de

Bir tek sende parçalandım ben

Haberin hiç olmadı, olmasında..
Memlekette çiçekler açsa, senden bilirim.
Her şeye rağmen dünyaya gelip seni görmüş olmak çok güzel, bütün bu acıya değer.
Ben seni boğulmak üzere olduğun bataklıktan kurtardım sen beni öyle bir zamanda yalnız bıraktın ki seni asla affetmeyeceğim.
Bir yıldız gibi kayarım hayatından
Yapabileceğin tek şey dilek tutmak olur.
Umudu korumaya, sebeptir.
sana ettiğimi taşa etseydim dile gelirdi zalımın gızı.
seni çok seviyorum prensesim.
Elbet bir gün buluşacağız ama düşman ama pişman.
Canım senin düğün, nişan ne zaman.
Hayır elimi değdiğim istisnasız evlendi de.