bugün

görsel
Bu aralar iyice düştün gözümden. Ama sana aylardır bir kelime dahi etmiyorum. Sadece haline gülüyorum. Kendini bok ettin. En gereksiz insanla takılıyorsun ama farkında değilsin. Belki de sen de gereksiz olduğun içindir bu bilemem tabi orasını. Seni uyarmak dahi istemiyorum ne halin varsa gör. Allah büyük.
Seni bi' sikeyim de moralin yerine gelsin.
okuduğun zaman açık oyla da okuduğunu bileyim.
Şimdi ne gariptir hayat. Benden sonrakilerede seni seviyorumlar savuracaksın.
Üzgünüm en sevdiğim insan. Fakat bunu yapmak zorundaydım. Bugün sözünden dönen insan yarın nelerden vazgeçip dönmez ki ?. Asla ardına bakma ve hayatında daima mutlu ol.
beni hayatımda tek anlayan, samimiyetine, merhametine inandığım. beni dinlemen, anlayışın, hepsi nerede, sen neredesin? senden her şey için, her ne yaptıysam tüm varlığımla özür dilerim. yine oturup yine konuşacağız. o gün yine gelecek.
yohh*mna koyim nereden okuyacak?
Sana konuşma başlangıcı yapacak güzel cümleler ya da kelimeler bulamıyorum. Mesela meraba gibi, nasıl olduğun gibi, nelerle ilgilendiğin gibi. Seni o ilk tanıdığım halini o kadar özledim ki. Bu kadar güzel mi oyunculuk yaptın yoksa bu kadar mı çok değiştin bilmiyorum. Seni kalbimin aklımın bir köşesinde taşıyor olmak bir yandan zoruma gidiyor diğer yandan kıyamıyorum. Bazen kokun sanki yanımdaymışcasına burnumu sızlatıyor işte o zaman unutuyorum beni aldattığını, beni günlerce ağlatıp üzdüğünü, beni kıskandımak için yakın arkadaşımla beraber olduğunu hepsi aklımdan gidiyor bir saniye de olsa mucize değil mi? Bugün hala hayatıma yeni insanların girmesine izin vermiyorsun, en çok dokunan da bu. Hayatına karışmazken hayatıma karışma, zoruma gidiyor hala hayatımı etkiliyor olabilmen. insanlara güvenilmiyor senle öğrendim, senden sonrada olmuyormuş onuda öğrendim. Göreceğim en büyük sevgi buysa bu koskoca dünyada nasıl ayaklarımın üstünde durabilirim. Yarın bir yıldönümümüz daha. Oturup şarkımızı dinleme bir daha, gelme sahile bankımızda oturma, hatta bu yaz lütfen bu şehirden git. Lütfen seni ilk tanıdığım haline geri dön kendin için. Seni kendimi çiğneyecek kadar çok.
Kendini affetin mi? inan bana seni affetmek için her şeyi yaptım ama yapamadım. Seni affedersem kendime ihanet etmiş olurum. Beni böylece bırakıp başka kollara gittiğin gün çektiğim acının aynısını yaşarsan seni affederim ama üzgünüm bir gün imkansız ama beraber olursak bu kötülüğü bu acımasızlığı bu şerefsizliği bu kahpeliği sana yapamam. iyi ki siktir olup gittin. Gerçek yüzünü buymuş. iyi geceler sayın dileyenler ve okuyucular.
ilerde ne olur neler yaşarız bilmiyorum. ailelerimiz farklı büyük ihtimal bize karşı çıkacaklar biliyorum bunu bile bile sevmekten vazgeçemiyorum. zor günler yaşayacağız farkındayım her şeye herkese rağmen sevmeye devam edeceğim.
sen yeter ki benden vazgeçme.
Varlığın bana daha iyi bir insan olmam için fırsat vermişti.
Şimdi ise yokluğun.. kötü bir insan olmam için.
Düşünsene insanlar inançları için iyilik yaparken ben iyiliği
sadece senin için seçtim.
Cenneti değil senin cennetini seçmiştim.
Allah bana bunun için çok kızmıştır
Aciz miyim neyim bilmiyorum.
Ama anla iyi işte seni ne kadar cok sevmişim.
Nasıl da gurbettesin öyle
Elimi uzatsam dokunacakmışım gibi
Ama kolum kanadım kırık..
görsel
no, you don’t.
ömürümü tükettin, yedin bitirdin beni. ama olsun yine de seviyorum seni.

affet beni.
O kişi benim buraya üye olduğumu bile bilmiyor. Ama bu halim ne olacak bilmiyorum. Her şeyi akışına bıraktım. Evet aylar sonra birinden hoşlandım iyi bok yedim.
Herkesin Bi "O" su var.
Ben bilmediğim "o" kişiye sesleniyorum:
Sen de özledin mi?
Okuyacak hiçbir dostum yok artık. Kaybettik albayım.
Bu entryi gören 28.kişi; günün nasıldı?
Anlamayacağını biliyorum, okusa da bir şey değişmeyecek. Vazgeçtim artık anlatmaktan, beklemekten. Hoşçakal, güzel bir ömrün olsun.
karşıma geçip "bir şey öğreneceksin ve bu seni çok üzecek" demiştin, ben de "sen kahin misin?" diye konuyu alaya almıştım. öğrendim, üzüldüm, bil istedim. iyi geceler.
Zaten anca okursun... anlasan ya sevgiyi, anlasan ya gözleri elleri cenneti. Ayaklarımın sana getirdiği bu bedene sebepsiz bir kesit . Sonra kaburga kemiklerimi kır. Hamzanın kalbini söken vahşi gibi olma . Senin icin koruyup sevdiğim sevgiye bahçedir bu senin batmayan gunensindir. Al senin olsun.
Bugün asansörde beraber kalınca o anda kollarımı beline dolaşmak geldi içimden ama cesaret edemedim.
öylece dikilip sana güldüğüm için üzgünüm ama o kadar masum, o kadar olan bitenden habersiz bir telaşla uyandın ki elimden gülmekten başka bir şey gelmedi. arkadaşınla birlikte okulda çok yorulmuş olmalısınız ancak içimden bir ses yorgunluğunuzun sebebinin dersler kaynaklı olmadığını söylüyor.

bu arada güzel şarkıydı.