bugün

Duanlamı yaşadım bedduanla öleyim kardeş ?.
Beni tanısan çok severdin lan, valla.
"O"ndan bende çok var.
Bana bak la. Burdayım ben. Belki o umutsuzluğun çaresi benim.
Herşeyimi okuyup durma lan. Az öteye git.
görsel
Bu yaptıkların hiç hoş değil. Onu bunu ekleyip saçma sapan işlerle uğraşıyorsun yapma Hayır yani ne gerek var? Tamam anlıyorum sinirlisin ve hala beni seviyorsun ama yeter. Kendini düşürüyorsun. Bana iyi ki ayrılmışım dedirtme. Etme.
Güzelim benim 1yıldır görüşmüyoruz seninle, birlikte onca geçen senelerin hatrına keşke arayıp sorsaydın en azından yılda birkere bu düşmüş bir insan için bile çok güzel birşeydir oysaki en yakın arkadaşında vardı numaram. şimdi benim numaram ondada vardı neden aramadın diyeceksin sen benim yerimde olsan nasıl ararsın okadar çabaladım seninle her zaman yan yana olabilmek için ama sen bana bir santim bile yaklaşmadın okadar güzel zaman geçirdik beraber sevgili gibiydik çok güzel zamanlar geçirdik. bana sen farklısın dedin çok güzel davrandın bana ama bana davrandığın gibi başkalarınada davranıyordun. Ben seni sevdim. hayatımda çok kişiyle tanıştım sen o nadir insanlardan biriydin. Zorla güzellik olmuyo yapıcak birşey yok ama bir kerede sevgiden anlasaydın keşke be amk keşke sende beni sevseydin.
Benim gibi adamada bu cümleleri kurdurttun ya ebeni sikeyim senin
Zormuş ama yüzüne karşı nekadarını söylerdim bilmiyorum.
sen kendine adam mı diyorsun ?
Ah o tertemiz kaymak gibi bacak arandan kana kana içmek vardı..

Xd
Bazen cümleler yetersiz kalıyor bir şeyleri ifade etmeye. Sadece gözlerimiz konuşsun.
görsel
hastaysan adam gibi söyle. 2 ay kaybolup, 2 ayda bir seni seviyorum mesajı nedir ...artık midem bulanıyor. 2X6 ile 6. defadır böyle. manyak mısın oğlum. bi fuck off yaa..

add it: aaaa...o burada mıymış..hem de 2 defa buradaymış. ehm..kem küm..yukarıdakini sana demedim zaati..heh..heh.
bilsen akşamları nasıl zehirlendiğimi, yüzümün hep donuk olduğunu, görsen her halimi diyeceğim ki o yüzden böyle davranıyor. ama yok. bunlarla hiçbir ilgisi yok. hepsi senin ibneliğin.

kimseye tahammül edemezken sana inanamayacağım kadar sabır göstermişim. ama bunun seninle bir ilgisi yok. hepsi benim salaklığım.

hani bir kere duyduğum onca laf ihtimalsiz kalsa, kafamın içindekilerle olanlar uyuşmasa çok mutlu olacağım ama bana dünya karşı, sen nasıl düz olabilirsin. annem bile bahtımı kötülerken, iyi şeyleri kovalamak da yine benim hatam.
Seni sevmiştim..
Bu sözlerim en yakın abi gördüğüm insanadır;Allah sana günahlarından temizlenecek sebepler versin gözlerini kapatan perdeleri kaldırsın ,nuruyla doldursun kalbini ki yıkılmayasın. Rol model olduğun her zaman için bir yanım sana minnettardır.
ulu ergenlerinin meşhur başlığı.
Hangisi?
Herkes aşktan muzdaripse ben nedne hep mutluları görüyorum muzdarip olanlar köşelerde mi saklanıyor acaba.
bir insan, seni unuttuğu kadar senin hayatında kök salmayı başarabiliyor ve kendini unutturmayı zorlaştırıyor, anlayamadığım şey tam olarak bu.
zaman seni bana engel etti. mutluluklar.
"Sigarayı bıraktım, Seni bıraktım, doğduğum şehri bıraktım. Bana iyi gelmediğini fark ettiğim her şeyden vazgeçerim, sevdiğim için katlandığımı fark ettiğim herkesten vazgeçerim. Ben vazgeçerim. Beni bıktırmayın."
Seni çok özledim sevgilim hadi sabah olsun artık.
Sen hayatımda gördüğüm en şerefsiz mahluksun .
şuan buraya sayfalar döşerdim.
ama sen ne sana yazdıklarımı göreceksin ne de türkçe biliyorsun. o bakımdan,

neyse...

edit: sevdiğim adamın türkçe bilmemesi bazılarına dert olmuş. bilmiyor evet yabancı çünki.
oha türkçe öğrenmişsin.
gerizekalı dün gecemin içine ettin. yanında ben varken ona yazman ne kadar da doğruydu. aşk acını paylaştın ettin ama karşında da ben duruyordum ve o an yanında olan bendim ve sen bunu fark edemeyecek kadar salaksın işte. bu yüzden de artık gözümdeki değerini kaybetmeye başladın. oturup bana ne kadar sevilmek istediğini anlatıyorsun peki ya benim bakışlarımda ki sana karşı olan duyguları anlayamıyorsan sen anca beklersin..