bugün

sürekli ece üner veya simge fıstıkoğlu izleyen kişiler için geçerli olmayan. reklam çıkarsa vh1 veya mezzo kanalına zaplıyorsunuz, boktan reklamlara maruz kalmıyorsunuz.
çok kısa bir replik. kokakola içen bir dizi insanın, bir yudum aldıktan sonra iğrenç bir şekilde '' peeaah'' demesi.
-sobayı yakmak için ne yapıyoruz?
-anamızı cep telefonundan arıyoruz.
(bkz: o telefon senin bi tarafına)
' Dede, dede şelaleden pepsi akıyor. ' güncel bir reklam olup küfür kapasitemi zorlatan reklamdır.
aynı yoldan geçmişiz biz, aynı sudan içmişiz biz. yazımız bir kışımız bir, aynı dağın yeriyiz(?) biz. haydi bi daha. bi daha bi daha. bi daha bi daha. söyleyelim. (bkz: devam edemiycem)
neredeyse tüm reklam replikleri.
eyüp sabri tunceeeeer.
vatan. ta ta ta tan!
içim reklamındaki o geri zekalı çocuğun içim krem peynirin üzerine kafasını koyup '' anne bak içim çok rahaatt'' demesi yok mu.
"babam böyle pasta yapmasını nerden öğrendi?" ve reklamda kızın söylediği her söz, sorduğu her soru. her ne kadar seslendirme yapılmış olsa da, benim beyin özdeşleştirdi o mal replikle kızı. vuracaksın o ağza tuvalet terliğiyle, ohhhh içim rahatladı!
yüz on sekiz seksenn seksenn.
beyaz tül bembeyaaz tül hadi onu geçtim o karı nasıl bir yapmacıklıkla 'a aa' diyor ya. ifrit oluyorum ifrit.
Şok daha ucuzu yok yok yok.
daıkın klima.
reklam: beyaaz tüül bembeyaazz tüüll.. aaa...

ben: amk yine mi sen!?
118 reklamları.
panda maraş cup hadi durma sen de bir tane kap.
-limonata öyle yapılmaz böyle taze sıkılır annemmmm.
118 ve türevi reklam replikleri.
-hepsi iyi marka, fabrikadan halka.
-dede, dede, şelaleden pepsi akıyor.
-* süper süper.
yüzonsekizseksen. daha ne olsun.
(bkz: ege bal) (bkz: ege bal) (bkz: ege bal) (bkz: al al al)
ben de tam 118 reklamları diyecektim. *
kafa gitti vodafone reklami.
Senin kafana sokiyim! diyesi geliyor insanin.
bu aralar sürekli dönüyor yok koska reçel yok koska helva hay girseydi o koska size. bir de her koska ürününü ailenin bir bireyine benzetiyorlar ya bitiyorum. bir de unutmayalım azra kızımızın 'şelaleden pepsi aktıgına inanıyorsun da bedavasına mı inanmıyorsun' ha sözlük sorarım size ?